Карапулька• Изменено 21 июля 2025
Кияни, які не ходять в укриття... Як ви витримуєете ці вибухи?!
У мене на 4-ий рік поїхала кукуха. Бігаю як дурна із собаками в метро.
Воно у нас не глибоке, поки дойдемо, то місяця є тільки на вході, за скляними дверима все зайнято. Але воно так лупить з усіх боків, що постійно, якщо сиджу, спиною біля магазина, то аж вібрує все.
Вдома страшенна панічна атака. Вуха закриваю, дихати забуваю. І я з Києва нікуди не виїжджала, якосьв все ок було, а це просто паніка.
Княгиня пітьми• 21 июля 2025
А зачем вы это делаете ? Сегодня попали в метро , было задымление . К чему это все ?
Я только за!• 21 июля 2025
я просидела почти всю ночь в общем коридоре на каремате, потому что ззззззззззззз было со всех сторон. укрытия рядом нет. до метро мне полчаса
Карапулька
• 21 июля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
А як потрапили би в дім, то було б не задимлення, а пів будинку б знесло.
Первоклашка Я• 21 июля 2025
Ну, трохи їде, звісно, але я точно знаю, що якби я бігала в укриття, то поїхала б вже остаточно і безповоротно.
Княгиня пітьми• 21 июля 2025
Ответ дляКарапулька
И ? Мы никуда не ходим . Будет как будет
Если судьба и в метро бахнет . Смысла переживать уже нет
Первоклашка Я• 21 июля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
То був пил.
Та Лук´янівка нещасна вже як мем, прости господи....
Бодіпозітівна• 21 июля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Чому ви не їдете з міста?
Княгиня пітьми• 21 июля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Чому ви не їдете з міста?
А куда ехать ? Жить на сьеме ? У нас своя квартира еще и 13 этаж . Привыкли и спим .
Antoninaya1• 21 июля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Чому ви не їдете з міста?
Куди виїхати всьому Києву?
Просто намагаюсь спати
У мене два коти, одна киця дуже боїться покидати домівку, і може вираатися і втікти, котик більш спокійний. Поки жили на 15 поверсі звикли що тотне рельно бігати по тривозі постійно, зараз в будинку, тут ніде немає двох стін, бігати нікуди, хіба в підвал.
Лінь, тому якщо не можемо змінити ситуацію ( тривоги, вибухи) то змінюємо своє відношення до них
Ну і кпт терапія допомога ще розібратися зі страхами та па
Бодіпозітівна• 21 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Куди виїхати всьому Києву?
Ви особисто можете поїхати з міста? Людина готова втратити власне життя, заради чого? Заради квартири на 13 поверсі?
Меряю линейкой• 21 июля 2025
Ответ длявре_Динка
Просто намагаюсь спати
Подождите , вы со своими деньгами так рискуете? занавес у вас же все лухари, вокруг Киева куча мест, где ничего не было+ везде хвастовство про лучшего мужчину.
Пишу_граммотно!• 21 июля 2025
Ответ длявре_Динка
Просто намагаюсь спати
Ви ж не в Києві зараз.
Кошка Мурка• 21 июля 2025
У всіх різний тип нервової системи, я вже звикла. Укритів у нас і немає, та якби і були я навряд чи ходила. Сплю в ліжку, якщо дуже голосно, то прокидаюся, але потім знову засинаю.
Королева Сарказма• 21 июля 2025
Ой, не, ночь в метро я не переживу, потом еще хуже буду себя чувствовать.
Пишу_граммотно!• 21 июля 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Та вона ж не в Києві. Десь на оренді сидить. Пише, а потім забуває, що писала.
Аби ляпнуть в тему заходить
Милота• 21 июля 2025
Ответ дляКошка Мурка
Я так само
Заздрість то погано• 21 июля 2025
Сегодня все проспала, слышала сквозь сон конечно взрывы и звуки шахедов. Во сне на них матюкалась. Если есть силы бегать и нервничать, значит есть ресурс у организма
Antoninaya1• 21 июля 2025
В мене в 5 хвилинах глибоке метро, але спускалася я туди разів зо 3 за всі обстріли, хоча живу в Шевченківському районі. Кількість людей і замкнений простір напружує мене більше, аніж жжжж і бах над головою. Хоча буває дійсно страшно не скільки за себе, скільки за дітей, але фаталізм вже переважує страх.
Княгиня пітьми• 21 июля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Вы понимаете как ракеты летят ? Ты пока соберешься покидать квартиру , просто не успеешь . Бахнет на лестничной клетке , либо в паркинге . ( у нас он есть ) ну и смысл в этом всем ? Тревоги по 2-3 раза за ночь . И каждый раз бегать куда-то ?
Бабця в мештах• 21 июля 2025
в новому будинку є підземний паркінг, але не впевнена, що будемо туди спускатись.
А зараз живемо в старому будинку, де немає уркиття, і метро в півгодини їзди. Можна бродити по району до найближчого паркінгу, але це не вихід на кожну ніч.
Бодіпозітівна• 21 июля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Я розумію що немає нічого важливіше за життя. Мене цікавить чому ви так не вважаєте і готові померти аби тільки нікуди не їхати зі столиці?
Колдунья-вещунья• 21 июля 2025
Лівий берег. Я сьогодні тільки бахнуло,очі відкрила, перевернулася на інший бік і далі спати. Навіть в телефоні не читала що куди і як. Моя кукуха все. Не реагує (((
До метро далеко. Нормального укриття поруч немає. Чоловік хропе. Діти сьогодні теж не прокидалися. Так і живемо
Княгиня пітьми• 21 июля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Куда ехать ? Тут работа и вся жизнь . Мы не реагируем уже , все равно ! Даже с кровати не встаем .
Бабця в мештах• 21 июля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
може людина не хоче їхати зі свого дому, а не зі столиці? І має на ет причини?
Там де ви зараз перебуваєте, також немає гарантії, що з вами все буде добре. Тобто це також невизначеність, просто ризиків менше.
размахер• 21 июля 2025
Ответ дляКарапулька
Сьогодні десь пів будинку знесло?
Злюка-закусюка• 21 июля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
і ми так само, діти спали, я чула вибухи але телефон до рук не брала.. змусила себе спати далі.
В гости звали?• 21 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Куди виїхати всьому Києву?
О, точно. Коли кажуть виїзжайте. Куди виїхати всій країні?
ГейТуда• 21 июля 2025
Автор, признайтесь ,что ходить стали недавно , зачем было ходить когда в Киеве было тихо. Иначе бы или выехали или привыкли, как харьковчане.