Первая ласточка инфляции• Изменено 21 июля 2025

Ті, хто тратить від 25тис на їжу - нічого не викидаєте??

Я чесно мало уявляю скільки це треба їсти на таку суму. Ми їмо все, не викидається нічого, навіть хліб засушується на сухарі в котлети.
Але ми тратимо 15тис на 4 людей (2 дор+2підлітка). Їжа звичайна, без лососєй і лангустінов...
Ви взагалі викидаєте якусь їжу?
Результат:
вже голосів: 145
80 (55.17%) Все їмо
56 (38.62%) Викидаю шось
9 (6.21%) А хз..
Оксана_12• 21 июля 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Та не лише в білку справа. Фрукти, овочі навіть зараз по сезону тягнуть чималу суму. Хтось раз на тиждень купує одну диню чи кавун на всю родину. А я кожного дня то абрикоси, то дині, то персики, малина, ожина тощо
Я купую одну диню) правда малина, ожина, лохина і всяке таке з куща навіть трохи зайве. А так... Сумно все це
Хома з пастою• 21 июля 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Кілограм гарних помідорів 150 грн, це приблизно 5-6 шт. На 4 людини на скільки це днів? Кілограм абрикосів - 200 грн, теж на 2 дні максимум. Там сотням тут сотня і як ви кажете 800 грн. В мене вийти на базар менше 450 грн не виходить! І це не на тиждень, це майже кожного дня
Помидоры по 70-100 грн, абрикосы 130-150. Где вы такие жуткие цены нашли?
Хома з пастою• 21 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
В мене на районі, типу волове серце і червоно-помаранчеві з носиком - по 150
Ого, я по 85 брала сегодня
Хома з пастою• 21 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я в Соломʼянському районі, не бачила дешевше , може дрібні , а ці великі ( один 400 грам затягує) в одну ціну
На Севастопольской или Космонавтов дешевле
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
)) на троих детей, да, это , как говорится, сели да поели фруктов))
Фруктів... ПіслЯ вечері в садочку ще вдома вечеряли - картопля, курка (яйця) і салат. Після цього ходили обдерли ожину, малину і полуницю. От пожарила сирники. Ну в мене вже не лізе. А малий вже два з´їв і це ще не вечір. Йому п´ять, там нема на що дивитись - одні кістки стирчать. За старшу взагалі мовчу мовчки. Дивує, кори пишуть, що на харчування дітям менше йде.
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Чисто формально, якщо в раціоні за день є 1 абрикоса чи 5 черешень - то це майже правда, що фрукти є. Минулого року чисто випадково почула від знайомої, що вона чекає місяць (!) від появи полуниці і лише потім починає купувати, бо вона перша не смачна. Я запитала звідки ти знаєш яка вона, якщо ніколи не купуєш, ну відповідь вразила: а хіба вона може бути смачна рання. Вона своїй дитині 11 років ніколи в житті більше 5-6 виноградин на день не дає, тому що виноград важки, від нього пучить і стрибки цукру, а це все дитячому організму шкодить
Сумно це, коли люди бідні (((
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Пц. Никто так и не съел персики нектарин, абрикосы, черника, сливы большие.
Все зацвело, сгнило.
А чому? Поряд стояла коробка з печивом і цукерки з чіпсами? Бо так то йде ’на ура’, як зайве прибрати
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляПетриківна
Господи як Україна виживає? Без лохини і нектаринів, кожен четвертий українець.
Куйово. А що
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Ну ви переоцінюють важливість ягід,я так переймалася що мої не їдять,ні малину,ні ожину ні лохину.Педіатр наш теж радить купувати полуницю в червні, а кавуни в серпні,і навіть ви уявляєте не радить з´їдати більше однієї мандарини в день..
Скільки років вашому педіатру і як давно він цікавився новинками агро сектору? Він вкурсі, що сучасні сорти полуниці плодоносять в Київській області на відкритому грунті з середини травня? А сучасна селекція чавунів при теперішніх змінах в кліматі з початку липня (тобто на півдні ще раніше)? Аби ’радити’. І хтось же слухає і несе те в маси
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Я оце тільки не розумію чого ми в 90х були здоровіші? Зараз хворі всі,у старих цукор,у малих алергії.В моїй юності вдома навіть тонометра не було,зато тепер дві поличкі аптечки,от чому?
В нашому дитинстві ми були ’здоровіші’, бо ніхто навіть не збирався нас обстежувати. А тонометра у вас не було, бо за нього грошей треба було дати. А грошей немає - щось їсти треба, які тонометри.
Фея_3уровень• 21 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Нарешті це хтось написав. В нас 50000 грн. На 4х
Супер! У нас 50000-60000 на 3 дорослих , всі снідаємо-обідаємо-вечеряємо вдома. Ми не обмежуємо себе у фруктах , овочах, сирі, молочці , м´ясі. Слідкуємо щоб було достатньо білку та клітковини , корисних жирів. Готуємо вдома самі.
Мядуза аля моргонер• 21 июля 2025
Ответ дляФея_3уровень
В мене вчора кум був в гостях, барбекю на 8000 легко. І це без спиртного, а вони буть що не п´ють. Таке життя
Пффф 100%• 21 июля 2025
Часто фрукти викидаю. Купляю ніби не багато, але ніхто занадто їх не їсть.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 21 июля 2025
Так смотря что покупать, можно и 100 тысяч на одного проесть, было бы желание.
Мандолина Бу• 21 июля 2025
Фруктів багато їмо,ягід,м´ясо кожен день і риба (без котлет, просто гриль). Рідко щось викидаю, можу провтикати дату.
Тантрический кекс• 21 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
А нащо йому новинки агросектору, в нього досвіду достатньо в своїй сфері.Особисто ми стикнулися з квінке від цвітної капусти яку я дбайливо придбала для прикорму своїй дитині.Їсти полуницю весною то просто забаганка,але аж ніяк не необхідність для організму.
Тантрический кекс• 21 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
От такого шлака что продают эту ж курицу что в рябе есть невозможно вонючее до невозможности и так далее. Эти сладости выпечку что продают и так далее .
І я думаю ще впливає кількість,люди явно переїдають,через доступність харчового сміття.
Тантрический кекс• 21 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Вже клімат настільки змінився, що педіатр і не помітив , що кавуни стигнуть набагато раніше
Ну так,на тиждень на два,але не травень,червень.Ви не помітили яка була весна і початок літа? Так що вам аграрії не скажуть скільки вони вбехали туди антистресантів,добрив.
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Ну, якби, щоб чухні не радити, треба таки орієнтуватись в тому, про що говориш. А наразі ці ’поради’ давно неактуальні, так як сезонність сильно змістилася на значно раніші терміни. Тож щоб фігню не нести, треба б таки щось бачити, крім ’так завжди було’. Було. Тепер інакше. І можна купувати полуницю всередині травня і кавуни в середині липня - вони вже місцеві грунтові.
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Які аграрії? Іспанські? Якщо ви не знали то в травні -червні були прекрасні іспанські ягоди. Що, звісно, нетипово для України, але все ж
Тантрический кекс• 21 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
От за іспанські взагалі нуль претензій,ми ж зараз говоримо про те,що багато хто вважає харчування без іспанських ягід неповноцінним,а так в принципі можна і на сезонні ягоди літати куди треба.
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Не те, щоб неповноцінним. Але з альтернатив що? Яблука? Так вони 70-80, в кавун був по 40-50. Цілком конкурентно, як на мене. Дешевше були лише безкоштовні ягоди на дачі))) Чи що було дешево? Морква по 40-60? Капуста в те ж ціну? Про ’місцеву сезонну’ полуницю і черешню згадувати?))) Впринципі дешевого нічого немає наразі, тож іспанські кавуни цілком вписується в концепт картоплі по 50.
Тантрический кекс• 21 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Ой я так давно живу,що вже стільки разів спостерігала перевзування продуктів з суперфудів на отруту і навпаки.Скажіть мені як виростити кавун в травні коли нічна температура в цьому році була 5-7 градусів,чи ви думаєте для урожаю достатньо відсутність снігу. Я за те що принципових втрат для здоров´я не буде,якщо не з´їсти черешні по 800 грн,а через два з´їсти лохини по 300.Простотпрцікавиесь як кавун накоплює нітрати,терміни витримки і т.д.
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Так в травні в нас іспанські кавуни були. Зараз вже наші. Що вам не так. А ’труяться’ ранніми і масовими ягодами тому, що ’в природі’ полуничка достигає по штучці, і починається її збір з кількох штук з грядки, а не п´яти кіл на день. Тож сезон будь якої ягоди треба починати з невеликих кількостей, тоді ніякі ’нітрати’ не будуть вам зривати підшлункову. Тільки й того. Ще міфів про ’кавуни колють’ розкажіть)))
Тантрический кекс• 21 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Так до чого тут яблука якщо на них ще не сезон,в них вже і вітамінів вже половина,зараз час малини,ожини аличі,так само і кавун післязавтра буле по 20грн,а перець по 30, яка необхідність його їсти по 120?
Глубоководная селедка• 21 июля 2025
А мені навпаки цікаво, ви їсте одну кашу???
+- щотижня однакові суми
М´ясо ( грам 700 ребер на борщ (вистачає на 3 дні), кіло фаршу ( вистачає на 2 дні), крильця чи ще щось таке 1 кг, кіло печінки та кіло філе курячого) =700-800грн
Ковбаса, сир - 500-600 грн
Овочі, фрукти - 1000
Молочка, крупи, бакалія 1000
Якась вкусняшка ще 200
Іто це самі скромні підрахунки, бо на касі чогось завжди більше
А ще через день треба хліб купити, в просто хліб не виходить, щось докупляеш ще і чек в кращому випадку 300-500грн
Он вчора зайшла купила хліб, 4 помідора та 4 персика- чек вийшов 250 грн
Тож 20 йде легко, а то і більше
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Так у нас весною ’не сезон’ на все. То нічого їсти не треба, як в нашому дитинстві ’до нового’? Що зараз (і в травні) було дешевше тих кавунів? ’Сезонна’полуниця? Так кавун був 59, а полуниця 200. Ну і що в нас не сезон, то в Іспанії - якраз саме час, то чому його не треба їсти? Бо що?
тогдалия• 21 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Я на верю тема трольная не верю что на 15 можно полноценно питаться хорошим мясом , фруктами , морепродуктами и так далее . На 15 можно просто выживать и как ломовая лошадь бегать от скидки до скидки но не жить . Темы больше на заказные смахивают как все дешево
Как вы уже такие надоели со своей заезженной фразой-и этАж без икры морерпАдуктов,рыбы,овощей,фруктов!Вон выше килограммами и лотками те фрукты едят и только на раз,капец,сколько ж таким надо!
Я тоже в такое не верю,на туалет по 50-60 тыс,та ну нафиг.Едят люди и на меньшие суммы,не у всех зарплата 15 тыс.есть.Хватит уже из штанов выпрыгивать друг перед другом,кто больше цифру напишет.Большая часть брехни.
Тантрический кекс• 21 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну вам правда він такий смачний як серпневий з Херсону?Ми були здоровіші аніж наші діти,без іспанських ягід чому? Саме тому що по одній з грядки поступово,в найкращий період стиглості.
Ніколи не збрешу• 21 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Не були ми здоровіші, це абсолютний міф. Ми були файно недообстежені. А три десятки років тому взагалі епідемія туберкульозу лютувала (знаєте, від чого таке буває?). Я просто не розумію, що кримінального купувати овочі і фрукти цілий рік, тим більше за цілком адекватною ціною. Так, зараз можна купити по 20, але коли їх з Іспанії везли по 20 не модна було купити взагалі нічого, от чому ю і не кавун. Тим більше що він був дешевший місцевої сезонної ягоди. Та в чому склад злочину, поясніть, харчуватись нормально? Зараз це цілком можливо, причому протягом цілого року.