Первая ласточка инфляции• Изменено 21 июля 2025
Ті, хто тратить від 25тис на їжу - нічого не викидаєте??
Я чесно мало уявляю скільки це треба їсти на таку суму. Ми їмо все, не викидається нічого, навіть хліб засушується на сухарі в котлети.
Але ми тратимо 15тис на 4 людей (2 дор+2підлітка). Їжа звичайна, без лососєй і лангустінов...
Ви взагалі викидаєте якусь їжу?
Результат:
вже голосів:
80 (55.17%)
Все їмо
56 (38.62%)
Викидаю шось
9 (6.21%)
А хз..
ГейСюда• 21 июля 2025
Можливо, не вмерти з голоду можна і харчуючись на 10 000 на місяць на 4-х, але…
Вчора я купила:
2 кг черешні
0, 5 кг лохини
6 нектаринів
Заплатила 980 грн. Це на два дні. Склад сімʼї, такий, як у вас.
Вчора я купила:
2 кг черешні
0, 5 кг лохини
6 нектаринів
Петриківна• 21 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Вчора я купила:
2 кг черешні
0, 5 кг лохини
6 нектаринів
Вчора я купила:
2 кг черешні
0, 5 кг лохини
6 нектаринів
Господи як Україна виживає? Без лохини і нектаринів, кожен четвертий українець.
ТочноБудет• 21 июля 2025
Звичайно, щось викидаю. Ми не їмо багато хліба, можемо купити якусь половину і на 3-4й день інколи вже з´являється цвіль. Звичайно, викину.
Буває, овочі якісь псуються чи просто не подобаються мені на вигляд - теж можу викинути.
В нас теж родина 4 людини, одна дівчина-підліток і син 10 років. В 15 тисяч ми точно не вкладаємося: купуємо багато овочів, зелені, фруктів, сири, м´ясо, риба. Під час навчального року там же горіхи, якісь снеки чи печиво у школу, сухофрукти. тому витрачаємо більше 15 тис на одну їжу)
ГейСюда• 21 июля 2025
Ответ дляПетриківна
І, що?
Чому, працююча людина не може купити собі чи дітям те, що вона хоче? Скоро огірок буде ознакою буржуазії. І, самі ж це жебрацтво проповідують і видають за норму.
ПлакалаВАвто• 21 июля 2025
Выбрасываю только шкурки от куринных бедер и индейки
и хлеб если плесень завелась- мы мало едим мучного
но покупаю по привычке
если не доели ягоды то замораживаю на компот
но покупаю по привычке
Петриківна• 21 июля 2025
Ответ дляГейСюда
І, що?
Хто проповідує жебрацтво? Покажіть мені ту людину. Яка сволота зробила що кожен четвертий українець, за межею бідності? Та хоч трюфеля з оленями на сніданок купуйте. Головне на порадниці не забувайте відписуватись. Тема про їжу завжди в топі
Мир Мир Мир!• 21 июля 2025
5 тыс за один поход в магазин в среднем на недельную закупку - это если только еда и в магазине
ГейСюда• 21 июля 2025
Ответ дляПетриківна
Ті, хто висміює можливість нормально харчуватись і дозволяти собі те, чого не дозволяє більшість.
А половина Африки без питної води. Яке це має відношення до мене?
Тантрический кекс• 21 июля 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Чисто формально, якщо в раціоні за день є 1 абрикоса чи 5 черешень - то це майже правда, що фрукти є. Минулого року чисто випадково почула від знайомої, що вона чекає місяць (!) від появи полуниці і лише потім починає купувати, бо вона перша не смачна. Я запитала звідки ти знаєш яка вона, якщо ніколи не купуєш, ну відповідь вразила: а хіба вона може бути смачна рання. Вона своїй дитині 11 років ніколи в житті більше 5-6 виноградин на день не дає, тому що виноград важки, від нього пучить і стрибки цукру, а це все дитячому організму шкодить
Ну ви переоцінюють важливість ягід,я так переймалася що мої не їдять,ні малину,ні ожину ні лохину.Педіатр наш теж радить купувати полуницю в червні, а кавуни в серпні,і навіть ви уявляєте не радить з´їдати більше однієї мандарини в день..
Невісточка ж• 21 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Нарешті це хтось написав. В нас 50000 грн. На 4х
Да сто раз уже это написали в каждой теме. Я, например, раз в неделю покупаю ящик черешни 7 кг на неделю, это вот вчера было 1400 грн. А автор темы купит картошки 100 кг и будет удивляться, сколько ж моя семья ест, раз на неделю на еду только на один продукт столько потратила? А если посчитать в стейках или морепродуктах, то даже на неделю не хватит одного этого продукта
Невісточка ж• 21 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Я на верю тема трольная не верю что на 15 можно полноценно питаться хорошим мясом , фруктами , морепродуктами и так далее . На 15 можно просто выживать и как ломовая лошадь бегать от скидки до скидки но не жить . Темы больше на заказные смахивают как все дешево
Ну так понятно, что там и речи нет о нормальном количестве фруктов и о морепродуктах.
Невісточка ж• 21 июля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Ну давайте чесно, количество тоже имеет значение.
Я одна, если я,куплю вот то, что вы перечислили, я это буду есть не менее недели, а кому-то, даже одному, это на 2-3 дня.
Нам килограмм черешни на 4-х нормально, это 250 грамм, вообще немного.
Невісточка ж• 21 июля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Купили мне на 1300 овощи/фрукты. В итоге ровно половина в мусорке.
Потому что столько, просто не нужно. Не съешь а оно не хранится.
В холодильнике прекрасно хранится неделю
Голубая фишка• 21 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Тогда пусть вещи называет своими именами не полноценно питаемся нормальными продуктами , а покупаем на то что хватает этих денег . А то здесь басни пишут такое чувство что люди в магазины и на рынок не ходят
Гадаю_По_шнуркам• 21 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Вже клімат настільки змінився, що педіатр і не помітив , що кавуни стигнуть набагато раніше
Гадаю_По_шнуркам• 21 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
А скільки разів на тиждень?
Невісточка ж• 21 июля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Да, для меня пол лотка ягод и 1-2 персика в день хватит, я больше не захочу. Есть те, кто ест фруктов много, может за раз полкило съесть, я если съем столько, то тогда я уже точно не захочу обедать или ужинать, например.
Ну и прекрасно, я часто ужинаю летом просто фруктами
Невісточка ж• 21 июля 2025
Ответ дляВ кого тако було
У меня черешня 12 день лежит. Грамм 400
Не любите или плохая?
Тантрический кекс• 21 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Я оце тільки не розумію чого ми в 90х були здоровіші? Зараз хворі всі,у старих цукор,у малих алергії.В моїй юності вдома навіть тонометра не було,зато тепер дві поличкі аптечки,от чому?
Дуб береза• 21 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Їм цифри одні в очах , про норму білку - ні, не чули )
Норма белка на цену особо не влияет
Голубая фишка• 21 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
От такого шлака что продают эту ж курицу что в рябе есть невозможно вонючее до невозможности и так далее. Эти сладости выпечку что продают и так далее .
Дуб береза• 21 июля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Вопрос не в количестве, а в качестве еды.
У нас до 60т на 4 уходит.
Можно ваше меню хоть за 1 день? Я просто реально не могу представить, куда можно столько потратить.
Гадаю_По_шнуркам• 21 июля 2025
Ответ дляДуб береза
Норма белка на цену особо не влияет
Щоб забезпечити необхідну кількість білка треба , більше грошей, як це не впливає??
Дуб береза• 21 июля 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Та не лише в білку справа. Фрукти, овочі навіть зараз по сезону тягнуть чималу суму. Хтось раз на тиждень купує одну диню чи кавун на всю родину. А я кожного дня то абрикоси, то дині, то персики, малина, ожина тощо
И едите килограммами?
Дуб береза• 21 июля 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Кілограм гарних помідорів 150 грн, це приблизно 5-6 шт. На 4 людини на скільки це днів? Кілограм абрикосів - 200 грн, теж на 2 дні максимум. Там сотням тут сотня і як ви кажете 800 грн. В мене вийти на базар менше 450 грн не виходить! І це не на тиждень, це майже кожного дня
Это где такие цены на помидоры? Да и абрикосы уже почти вдвое дешевле.
Руда ліса• 21 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Удивительное рядом, но есть семьи которые живут на такую сумму, а не только питаются, да, не полноценно, а как получается. И при этом, нет ни субсидии, ни какого-то статуса. Верю, что некоторым сложно представить.
Дуб береза• 21 июля 2025
Ответ дляМадам Подлинник
А разве она не права про клубнику? Про 🍉 так же и дело не только во вкусе, а и в вероятности отравиться.
Но я каждый год говорю как ваша подруга и начинаю покупать первую ж клубнику, пока раза 2-3 она не сгниет (безвкусная, никто не ест) и муж не повозмущается, не перестану покупать. Потом ждём домашнюю и уже берём много)
Дуб береза• 21 июля 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Лоток малини, черешні, лохини і 6 персиків ви будете їсти тиждень?
Я да, а это мало на 1?
Голубая фишка• 21 июля 2025
Ответ дляРуда ліса
Я верю что и на 8 питаются но вещи нужно своими именами называть выживаем это называется, а здесь тема клипают и внушают это людям под видом нормы и что все прекрасно можно жить на эти деньги
Гадаю_По_шнуркам• 21 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Ту можуть зустрітися світи, які в житті не пересікаються , тому можна подивуватися , познущатися, обезцінити