Первая ласточка инфляции• Изменено 21 июля в 17:02
Ті, хто тратить від 25тис на їжу - нічого не викидаєте??
Я чесно мало уявляю скільки це треба їсти на таку суму. Ми їмо все, не викидається нічого, навіть хліб засушується на сухарі в котлети.
Але ми тратимо 15тис на 4 людей (2 дор+2підлітка). Їжа звичайна, без лососєй і лангустінов...
Ви взагалі викидаєте якусь їжу?
Результат:
вже голосів:
80 (55.17%)
Все їмо
56 (38.62%)
Викидаю шось
9 (6.21%)
А хз..
ГейСюда• 21 июля в 17:42
Можливо, не вмерти з голоду можна і харчуючись на 10 000 на місяць на 4-х, але…
Вчора я купила:
2 кг черешні
0, 5 кг лохини
6 нектаринів
Заплатила 980 грн. Це на два дні. Склад сімʼї, такий, як у вас.
Вчора я купила:
2 кг черешні
0, 5 кг лохини
6 нектаринів
Петриківна• 21 июля в 17:43
Ответ дляГейСюда
Вчора я купила:
2 кг черешні
0, 5 кг лохини
6 нектаринів
Вчора я купила:
2 кг черешні
0, 5 кг лохини
6 нектаринів
Господи як Україна виживає? Без лохини і нектаринів, кожен четвертий українець.
ТочноБудет• 21 июля в 17:44
Звичайно, щось викидаю. Ми не їмо багато хліба, можемо купити якусь половину і на 3-4й день інколи вже з´являється цвіль. Звичайно, викину.
Буває, овочі якісь псуються чи просто не подобаються мені на вигляд - теж можу викинути.
В нас теж родина 4 людини, одна дівчина-підліток і син 10 років. В 15 тисяч ми точно не вкладаємося: купуємо багато овочів, зелені, фруктів, сири, м´ясо, риба. Під час навчального року там же горіхи, якісь снеки чи печиво у школу, сухофрукти. тому витрачаємо більше 15 тис на одну їжу)
ГейСюда• 21 июля в 17:46
Ответ дляПетриківна
І, що?
Чому, працююча людина не може купити собі чи дітям те, що вона хоче? Скоро огірок буде ознакою буржуазії. І, самі ж це жебрацтво проповідують і видають за норму.
ПлакалаВАвто• 21 июля в 17:46
Выбрасываю только шкурки от куринных бедер и индейки
и хлеб если плесень завелась- мы мало едим мучного
но покупаю по привычке
если не доели ягоды то замораживаю на компот
но покупаю по привычке
Петриківна• 21 июля в 17:47
Ответ дляГейСюда
І, що?
Хто проповідує жебрацтво? Покажіть мені ту людину. Яка сволота зробила що кожен четвертий українець, за межею бідності? Та хоч трюфеля з оленями на сніданок купуйте. Головне на порадниці не забувайте відписуватись. Тема про їжу завжди в топі
Мир Мир Мир!• 21 июля в 17:47
5 тыс за один поход в магазин в среднем на недельную закупку - это если только еда и в магазине
ГейСюда• 21 июля в 17:48
Ответ дляПетриківна
Ті, хто висміює можливість нормально харчуватись і дозволяти собі те, чого не дозволяє більшість.
А половина Африки без питної води. Яке це має відношення до мене?
Тантрический кекс• 21 июля в 17:51
Ответ дляМадам Подлинник
Чисто формально, якщо в раціоні за день є 1 абрикоса чи 5 черешень - то це майже правда, що фрукти є. Минулого року чисто випадково почула від знайомої, що вона чекає місяць (!) від появи полуниці і лише потім починає купувати, бо вона перша не смачна. Я запитала звідки ти знаєш яка вона, якщо ніколи не купуєш, ну відповідь вразила: а хіба вона може бути смачна рання. Вона своїй дитині 11 років ніколи в житті більше 5-6 виноградин на день не дає, тому що виноград важки, від нього пучить і стрибки цукру, а це все дитячому організму шкодить
Ну ви переоцінюють важливість ягід,я так переймалася що мої не їдять,ні малину,ні ожину ні лохину.Педіатр наш теж радить купувати полуницю в червні, а кавуни в серпні,і навіть ви уявляєте не радить з´їдати більше однієї мандарини в день..
Невісточка ж• 21 июля в 17:51
Ответ дляМядуза аля моргонер
Нарешті це хтось написав. В нас 50000 грн. На 4х
Да сто раз уже это написали в каждой теме. Я, например, раз в неделю покупаю ящик черешни 7 кг на неделю, это вот вчера было 1400 грн. А автор темы купит картошки 100 кг и будет удивляться, сколько ж моя семья ест, раз на неделю на еду только на один продукт столько потратила? А если посчитать в стейках или морепродуктах, то даже на неделю не хватит одного этого продукта
Невісточка ж• 21 июля в 17:53
Ответ дляГолубая фишка
Я на верю тема трольная не верю что на 15 можно полноценно питаться хорошим мясом , фруктами , морепродуктами и так далее . На 15 можно просто выживать и как ломовая лошадь бегать от скидки до скидки но не жить . Темы больше на заказные смахивают как все дешево
Ну так понятно, что там и речи нет о нормальном количестве фруктов и о морепродуктах.
Невісточка ж• 21 июля в 17:54
Ответ дляЭт вернячОк
Ну давайте чесно, количество тоже имеет значение.
Я одна, если я,куплю вот то, что вы перечислили, я это буду есть не менее недели, а кому-то, даже одному, это на 2-3 дня.
Нам килограмм черешни на 4-х нормально, это 250 грамм, вообще немного.
Невісточка ж• 21 июля в 17:56
Ответ дляВ кого тако було
Купили мне на 1300 овощи/фрукты. В итоге ровно половина в мусорке.
Потому что столько, просто не нужно. Не съешь а оно не хранится.
В холодильнике прекрасно хранится неделю
Голубая фишка• 21 июля в 17:57
Ответ дляНевісточка ж
Тогда пусть вещи называет своими именами не полноценно питаемся нормальными продуктами , а покупаем на то что хватает этих денег . А то здесь басни пишут такое чувство что люди в магазины и на рынок не ходят
Гадаю_По_шнуркам• 21 июля в 17:58
Ответ дляТантрический кекс
Вже клімат настільки змінився, що педіатр і не помітив , що кавуни стигнуть набагато раніше
Гадаю_По_шнуркам• 21 июля в 17:59
Ответ дляНевісточка ж
А скільки разів на тиждень?
Невісточка ж• 21 июля в 18:01
Ответ дляЭт вернячОк
Да, для меня пол лотка ягод и 1-2 персика в день хватит, я больше не захочу. Есть те, кто ест фруктов много, может за раз полкило съесть, я если съем столько, то тогда я уже точно не захочу обедать или ужинать, например.
Ну и прекрасно, я часто ужинаю летом просто фруктами
Невісточка ж• 21 июля в 18:01
Ответ дляВ кого тако було
У меня черешня 12 день лежит. Грамм 400
Не любите или плохая?
Тантрический кекс• 21 июля в 18:02
Ответ дляГолубая фишка
Я оце тільки не розумію чого ми в 90х були здоровіші? Зараз хворі всі,у старих цукор,у малих алергії.В моїй юності вдома навіть тонометра не було,зато тепер дві поличкі аптечки,от чому?
Дуб береза• 21 июля в 18:04
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Їм цифри одні в очах , про норму білку - ні, не чули )
Норма белка на цену особо не влияет
Голубая фишка• 21 июля в 18:04
Ответ дляТантрический кекс
От такого шлака что продают эту ж курицу что в рябе есть невозможно вонючее до невозможности и так далее. Эти сладости выпечку что продают и так далее .
Дуб береза• 21 июля в 18:05
Ответ дляЩаслива Я
Вопрос не в количестве, а в качестве еды.
У нас до 60т на 4 уходит.
Можно ваше меню хоть за 1 день? Я просто реально не могу представить, куда можно столько потратить.
Гадаю_По_шнуркам• 21 июля в 18:05
Ответ дляДуб береза
Норма белка на цену особо не влияет
Щоб забезпечити необхідну кількість білка треба , більше грошей, як це не впливає??
Дуб береза• 21 июля в 18:06
Ответ дляМадам Подлинник
Та не лише в білку справа. Фрукти, овочі навіть зараз по сезону тягнуть чималу суму. Хтось раз на тиждень купує одну диню чи кавун на всю родину. А я кожного дня то абрикоси, то дині, то персики, малина, ожина тощо
И едите килограммами?
Дуб береза• 21 июля в 18:10
Ответ дляМадам Подлинник
Кілограм гарних помідорів 150 грн, це приблизно 5-6 шт. На 4 людини на скільки це днів? Кілограм абрикосів - 200 грн, теж на 2 дні максимум. Там сотням тут сотня і як ви кажете 800 грн. В мене вийти на базар менше 450 грн не виходить! І це не на тиждень, це майже кожного дня
Это где такие цены на помидоры? Да и абрикосы уже почти вдвое дешевле.
Руда ліса• 21 июля в 18:15
Ответ дляГолубая фишка
Удивительное рядом, но есть семьи которые живут на такую сумму, а не только питаются, да, не полноценно, а как получается. И при этом, нет ни субсидии, ни какого-то статуса. Верю, что некоторым сложно представить.
Дуб береза• 21 июля в 18:17
Ответ дляМадам Подлинник
А разве она не права про клубнику? Про 🍉 так же и дело не только во вкусе, а и в вероятности отравиться.
Но я каждый год говорю как ваша подруга и начинаю покупать первую ж клубнику, пока раза 2-3 она не сгниет (безвкусная, никто не ест) и муж не повозмущается, не перестану покупать. Потом ждём домашнюю и уже берём много)
Дуб береза• 21 июля в 18:18
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Лоток малини, черешні, лохини і 6 персиків ви будете їсти тиждень?
Я да, а это мало на 1?
Голубая фишка• 21 июля в 18:18
Ответ дляРуда ліса
Я верю что и на 8 питаются но вещи нужно своими именами называть выживаем это называется, а здесь тема клипают и внушают это людям под видом нормы и что все прекрасно можно жить на эти деньги
Гадаю_По_шнуркам• 21 июля в 18:22
Ответ дляГолубая фишка
Ту можуть зустрітися світи, які в житті не пересікаються , тому можна подивуватися , познущатися, обезцінити