Добродійка• 21 июля 2025
Оренда квартири у власника, підскажіть з оплатою
Коли заїжджаю до квартири, я сплачую перший місяць і останній? І коли виїжджаю, сума не повертається? Це не є залог ? Вперше буду знімати, цікавить, як взагалі це працює
Додаю напруги• 21 июля 2025
Ответ дляКошкинДом
чого це не повертається?
Бо не хочуть повертати. :)
Прокачую сідниці• 21 июля 2025
В залежності від вашого договора, як правило - орендна плата за місяц наперед та сумма яка дорівнює сумі місячної орендної плати - це є залогова сумма, і якщо зїзджаєте то орендодавець вам повертає
Басноплетка• 21 июля 2025
Перший місяць, останній місяць і залогова сума, яку власник поверне, якщо все ок.
Прокачую сідниці• 21 июля 2025
Ответ дляКозачка
То не останній. а сума залогу
буває люди знімають опслачуючи перший та останній місяць проживання, а потім все порозтрощують... і до побачення!
Ms. Откровенность• 21 июля 2025
Що прописано в договорі? У мене прописано сплата за перший місяць, за останній місяць, залог окремо прописан.
Як_наготую...• 21 июля 2025
Залог возвращается...когда все коммуналки оплачены все мелкие ремонты подрехтованы...или пересчёт с залогового....
Басноплетка• 21 июля 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Тому залог береться окремо
Прокачую сідниці• 21 июля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
тобто ви сплачуєте за місяць наперед, + ще внесли предоплату за останній місяць? та й ще внесли суму залогу?
Басноплетка• 21 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
То залог, він повертається якщо ви нічого не зіпсували
Не плутайте залог і аванс за останній місяць. Це різні суми
Басноплетка• 21 июля 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Це нормальна практика
Як_наготую...• 21 июля 2025
Есть хозяева разрешают жить на залоговую сумму...а потом доплачивать за коммуналку. Но на это мало кто идёт. Если честно, мало кто возвращает залог...столько раз столкнулась...единицы почестному возвращают.
Позаземний розум• 21 июля 2025
Ответ дляБасноплетка
Тобто якщо квартира 10 тис в міс, то платять 30?
Плету интриги• 21 июля 2025
Скоріш за все сплатите останній місяць, а суму вам повернуть залогову. Або попередити за місяць і ця сума піде в рахунок оренди. То як вже домовитись з власником. А нас вже оплата на 6 тісяц за 3 роки виросла, тому та залогова навіть місяць не покриє.
Добродійка
• 21 июля 2025
А якщо, сплачую перший і останній місяць без залогу, то я можу останній місяць не платити, а сказати, я виїжджаю ? І прожити безоплатно останній місяць ?
Додаю напруги• 21 июля 2025
Ответ дляПлету интриги
Я своїх попередила за місяць - сказали завтра на вихід і нічого мені не повернуть. Прожила там 8 років.
Вони порушували умови і піднімали ціну не за місяць, а за день.
Отакі скоти
Ms. Откровенность• 21 июля 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Тобто мені сплачують згідно прописаного у договорі.
Ms. Откровенность• 21 июля 2025
Ответ дляДобродійка
Не можете. Це обговорюється з власником. Можливо він дозволить, а можливо і ні.
Басноплетка• 21 июля 2025
Ответ дляДобродійка
Мабуть, дивлячись яке житло. Якщо ремонт старий, техніка вбита була ще до вас (тобто орендодавцю нема чого втрачати), то може й можна.
Добродійка
• 21 июля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Тобто, я останній місяць все одно сплачую ? Якщо сплатила напочатку за перший і останній ? Типу два рази за липень сплатила ?
Ms. Откровенность• 21 июля 2025
Ответ дляДобродійка
Не спробували обговорити це з власником, то почита договір?
Непогодка• 21 июля 2025
Ответ дляДобродійка
Автор, скільки Вам років?
Чай не пью, только кофе• 21 июля 2025
Спитайте у власника причину. Я зазвичай не проти, якщо людина живе за ’останній місяць’. Якщо повідомила завчасно, що буде виїжджати, чисто в хаті та не потрощена. Але ми у Запоріжжі і , навіть, якщо людина завтра з´їде. Я б повернула їй ті гроші, бо це по людськи. Поганих арендарів не попадалось. Зараз дівчинка живе за комунальні, але з її ініціативи платить 1000 зверху.
Прокачую сідниці• 21 июля 2025
Ответ дляПлету интриги
ого! Де це ви так живєте?
Мэри Попкинс• 21 июля 2025
Якщо ви оплачуєте саме перший і останній, то останній місяць проживаєте за ці кошти. Якщо власник бере залогову суму, то вона повертається повністю, якщо ви повертаєте квартиру в тому ж стані, як і брали. Як власник трактує цю суму - краще спитайте в нього особисто.
Показушница• 21 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Та була Повна проплата комуналки