Я з 2022 року не була у відпустці,скільки днів максимально я можу взяти після лікарняного по пологам?Служу в арміі ,отримала відповідь,що більше 15 діб не дадуть .Хочу дізнатись відповідь знаючих людей і бажано посилання на закони .Всім дякую за допомогу
Коленная ложечка• 21 июля в 17:22
Прям з посиланням на закон)
Ви наче не пораду спитали у нас, в віддали наказ на виконання
Королева ганделику• 21 июля в 17:59
Ответ дляСливочная пенка
Для військових у воєнний час є свої закони.
Автор, взагалі максимум 59, але Ви військова у воєнний час. У Вас свої правила.
В чому причина взяти відпустку по догляду? Вас саме відпускні виплати цікавлять?
Доктор Хаос• 21 июля в 18:31
Вы в декрет не собираетесь? У мужа отдают полностью отпускные (ему положено 45 суток), а вот с днями беда -только 15 сейчас
Леді Душка• 21 июля в 18:47
Мы ж не знаем сколько вам положено за год, это от выслуги зависит. А так да, военным дают 15 суток в год+2 дня на дорогу если куда то ехать будет.