Lilly-2e23• 21 июля в 18:19

Мышеловка для русни захлопнулась!

Все уже видели как сегодня жестко захлопнулась мышеловка для российских крысенышей ?

Я про обыски и задержания в НАБУ и САП.

Не долго музыка играла - не долго фраеры танцевали.
Хотя нет, довольно долго.

Российские агенты пробрались везде где только можно за 30 лет в нашей стране.
И если у управляющих органах с приходом Зе-команды - путинам был доступ жестко закрыт.
То русня тихонько, без медийного сопровождения - нашпиговала все КОНТРОЛИРУЮЩИЕ органы своими ублюдками.

И сейчас началась атака на русню на внутреннем на фронте.
Я уверенна и убеждена что атак на все системы правоохранительных органов будет больше, атак на "местное самоуправление" будет больше.

Пора атаковать, хватит терпеть руснявых агентов в тылу.

Атакуйте ребята из СБУ,Полиции,прокураторы - вам Бог помогает.

Слава Украине!

Какой же сегодня замечательный день.
автор Lilly-2e23 • 21 июля в 18:21
Это контр-наступление внутри страны против России.
Vlada-Maria• 21 июля в 18:25
Ответ дляLilly-2e23
Це -щоб знали, як касиру ’сім´ї’ Чернишову пред´яви оголошувати
MALINA_M• 21 июля в 19:23
Це смішно. Чергова «чистка» після приїзду американських чиновників. Автор, а коли ці люди були призначені на посаду, то чому не перевірили їх особову справу. Чому не дослідили родинні звʼязки і т.і. Це була не просто чергова посада в районній адміністрації. Ці люди були допущені до державної таємниці.
І скільки років вже йде війна? А посадовці ніяк не перевіряються. Вони сплачують за посаду і мають її. Звичайна людина проходить перевірки, щоб влаштуватися на держслужбу, а коли зробить помилку в декларації, навіть на 500 грн, то викликають вже в податкову. А ці недоторкані, аж бісить. Ділянки/Дома/Квартири/Яхти не вказують, і ще ніхто не поніс покарання. Краще б не висвітлювали ці новини. Бо і так гірко і надія вгасає, що хлопці гинуть, люди гинуть, останні копійки донатять, а наші можновладці і чинуші високих рангів жирують.
А ще сьогодні прочитала, що той працівник прокуратури, який вбив жінку на тротуарі син коміка, який працює в рашкостані і підтримує активно рашаскотів.
Леска• 21 июля в 19:27
Я в сказала що фрайєра так довго танцювали, років зо 30
Cardiolog• 21 июля в 19:43
Вы представляете, сколько ещё тысяч таких у нас спокойно работают?