Цвіпканя• 21 июля в 23:07

Греція автобусом (який готель)?

Цікавить саме готель, так як хочу їхати з дитиною, отже вважливо саме комфорт (не дискотеки), а море й хороше харчування.
Ананомчикус• 21 июля в 23:08
а автобус к которому подвозит?
Любовь Калистратовна• 21 июля в 23:32
Ответ дляАнаномчикус
а автобус к которому подвозит?
Я тоже что то не поняла связь между отелем и способом добираться до отеля. Или автор думает что в одном и том же отеле заселяют, кормят и т.д. всех по разному, в зависимости от того приехал на автобусе или на машине или добрался самолётом И море в этом отеле тоже для всех разное, в зависимости от того чем добирался.
Ананомчикус• 21 июля в 23:52
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Удалено администрацией...
автор Цвіпканя • 21 июля в 23:55
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Якщо добираєтеся наземним транспортом, то материкова частина Греції і відповідний перелік готелів. А якщо авіа, то вже більший вибір)))
Воленс-неволенс• 22 июля в 07:25
Хороше харчування - це ви на All збираєтеся?
Є Ikos, є Sani
Море на Халкідіках всюди чудове.
А готелі… По гаманцю вибирайте та по датам - що вільно на ваш час
Mrs.Sexuality• 22 июля в 08:35
Ответ дляАнаномчикус
Удалено администрацией...
Ананомчикус• 22 июля в 12:18
Ответ дляMrs.Sexuality
Удалено администрацией...
тебе подвезли еще одну извилину? сэкономила в АТБ на акциях и приобрела?
Шалена красуня• 25 июля в 11:14
Автор, якщо актуально, повернулися з Греції минулого тижня, автобусний тур на Халкідіки, гарні відгуки по готелю Simeon 3*, Tropical 4*, Evlogia greek pride, але тут дивіться, щоб той корпус, що був біля моря. Той готель, де ми були не ризикну рекомендувати.
Olesiacrem• 27 июля в 21:55
Ответ дляШалена красуня
Підкажіть, будь ласка, останній готель, якщо не біля моря, чому не рекомендуюєте корпус? Ми наче саме туди будемо їхати
Шалена красуня• 28 июля в 06:18
Ответ дляOlesiacrem
Моя турагент рекомендувала цей готель, сказала, що більшість туристів задоволені ним. В мене це тому, що я хотіла з дитиною жити біля моря і йти, коли захочу, а не чекати шатл-бас, щоб відвіз в інший корпус за 3 км.
Olesiacrem• 28 июля в 12:50
Ответ дляШалена красуня
Дякую за відповідь.
В нас буде ось такий номер.
Побачимо, як воно