Каркуша Клара• 21 июля 2025
Медики до вас питання
Підкажіть хто планує виїзд за кордон, ви обновляли резерв +? Якщо я не працюю медиком, але освіта є.Була закордоном, але приїхала додому через обставини,планую через тиждень назад.Нічого з резерву не обновляла, на границі нічого не сказали при заїзді, підкажіть при виїзді будуть питання по резерву?Підкажіть хто реально виїджав.
Два-три тижні і фсьо• 21 июля 2025
Сестра стоматолог в Україні і в Польщі.
Щотижня їздить, нікому навіть в голову не прийшло на кордоні з´ясовувати яка в неї професія.
Автор, ви точно маєте вищу освіту?
Каркуша Клара
• 21 июля 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Сестра стоматолог в Україні і в Польщі.
Автор, ви точно маєте вищу освіту?
Точно,просто я давно не була в Україні,тому я не в курсі.Дякую за інформацію
Два-три тижні і фсьо• 21 июля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Дивно з чого ви взяли, що може бути по іншому
Білий Лосик• 21 июля 2025
на прошлой неделе сотрудница ездила (медсестра), нет у нее резерва, никто ничего не спрашивал на границе
Десь так, але...• 21 июля 2025
Ответ дляБілий Лосик
А говорят же вроде, что у женщин так же, как и у мужиков - должны показывать военный билет на границе
Два-три тижні і фсьо• 21 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Показуюте, раз вам ’ говорят’
Десь так, але...• 21 июля 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Показуюте, раз вам ’ говорят’
Это слова юристки
Десь так, але...• 21 июля 2025
И повестки приходят, кстати, тоже таким женщинам, а потом и штраф.
Новопоштинская• 21 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
На расії?
Десь так, але...• 21 июля 2025
Так как у тцк есть доступ к реестрам, в том числе и к данным женщин, кто имеет образование, но не встал на учет. Вот им они и шлют повестки.
Два-три тижні і фсьо• 21 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
І на фронті жінки медики є, виключно за власним бажанням
Два-три тижні і фсьо• 21 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Вам прислали?
Десь так, але...• 21 июля 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Причем здесь это? Автор явно не на фронте и данные не обновляла, а может, и на учете не стоит.
Новопоштинская• 21 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Не знаю, вам виднее.
Звичайно віднєє. Наші юристи такої хєрні не говорять
Десь так, але...• 21 июля 2025
Ответ дляНовопоштинская
Да вы что.
Два-три тижні і фсьо• 21 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
А ви причом?
Десь так, але...• 21 июля 2025
Ответ дляНовопоштинская
Уявіть собі
Юристка основывалась на том, что правила для всех военнообязанных одинаковые, соответственно, и мужчины, и женщины должны предьявлять одинаковые документы на границе.
Новопоштинская• 21 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
На кордоні треба пред´являти те, що скажуть прикордонники.
Водійка хімарса• 22 июля 2025
Ответ дляНовопоштинская
На расії?
В Україні теж є військовозобовʼязані жінки, в першу чергу ті, які є офіцерами запасу, але більшість ухилянти, їх чекає штраф
Водійка хімарса• 22 июля 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А повинні бути 100%-ково мобілізовані, але лише ті, хто має ВК та звання офіцера
Новопоштинская• 22 июля 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Так, є. Але на кордоні ніхто не просить в них пред´явити Резерв+ чи вк.
Водійка хімарса• 22 июля 2025
Ответ дляНовопоштинская
Це тимчасово, сподіваюсь все дуже скоро зміниться