Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).
На кону допомога і довіра західних партнерів...
Ответ дляStrelka_007
Ще не все втрачено, наша молодь - наше майбутнє. Час згадати про гідність і честь, про те що голос народу важить і нас мають почути.
Надіюся що Влада таки почує, що доки вулиця , суспільство має голос.
Бачила світлини, Клічки на мітінгу..
Опозиції не має лідера, на жаль,зараз, можливо громадська позиція буда б ширшою і відчутною за наявності організованої партії чи фонда, Лідера думок.
Бачила світлини, Клічки на мітінгу..
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
А чем война мешает?
Тим, що воювати бажано з владою, а не без неї.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Страшно потрапити в полон до москалів на катування. Все інше можна витримати.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
В 18 - еще дети, но их зелень готовиться гнать на фронт и всем это ок?
А коли зелень скинуть (я тільки за), всі ті, що сидять під спідницями дружин, нарешті підуть воювати, це правильно і вчасно.
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляAsamimichan
Удалено администрацией...
І що, москалі зупиняться одразу самі?
Ответ дляБорисфенка
Із-за відсутності легітимної влади. Під час війни дуже небезпечно втрачати легітимність.
Хоча якщо трапиться військовий переворот, я тільки за, клоун безтолковий і це всі знають.
Ничего! Соберется правительство национально спасения и как-то вырулим!
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
І що, москалі зупиняться одразу самі?
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 22 июля 2025
Ответ дляЕленнн
ну так Ви ж самі їх і вибрали.
І здриснули.
Повертайтесь-насолоджуватись результатом своїх рук..
тут- он як цікаво.
І здриснули.
тут- он як цікаво.
Нє, я за них не голосувала, як і уся моя сімʼя. Провину виключно за Зе в 2 турі можу взяти на себе. Так шо нетреба всіх собак навішувати на когось. Мене і те, що до 14 року в країні було цілком влаштовувало. Но комусь конче потрібно було до влади дорватись.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляAsamimichan
Удалено администрацией...
Окупація до Дніпра? Чи до Збруча?
Мама Никитки-2• 22 июля 2025
Ответ дляAsamimichan
Никто никому не платит, народ вышел проявить себя
Та канєшна. Не смішіть хочаб. Самоорганізований народ
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Окупація до Дніпра? Чи до Збруча?
Удалено администрацией...
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
В екзилі? Сто літ тому таке вже було, в Парижі збиралися і в Канаді
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 22 июля 2025
Ответ дляМанула
Як вважаєте, ’найдемократичніший’ (за версією єрмака) підпише закон?
Ніт. Буде лежати до наступного пістетса.