Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).
На кону допомога і довіра західних партнерів...
Ответ дляМама Никитки-2
Ну навибирали весільних фотографів, тепер маємо.
У владі повинні бути юристі і економісти і трошки з інших професій, но не всіх, наприклад лікар і вчитель, но не продавчиня
ну так Ви ж самі їх і вибрали.
І здриснули.
Повертайтесь-насолоджуватись результатом своїх рук..
тут- он як цікаво.
І здриснули.
тут- он як цікаво.
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
А на фронт вони не хочуть вийти?
Сама возвращайтесь и идите , а не из германии пердите на диване и фекаете
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви справді в це вірите? Жодна людина не вийшла проти катівної бусифікації, незважаючи на кількість смертей в тцк. А тут отак прям перейнялись зручностю життя чиновників та антикорупційних грантоєдів? Погугліть, для цікавості кількість ГО що крутяться навколо антикорупційних органів, будете дуже здивовані
Шо происходит?)
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Та постоять поки платять. Но Петро жадний, так шо недовго
Никто никому не платит, народ вышел проявить себя
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ніхто їх не обирав насправді, вибори в Україні - це така сама корупційна фішка, як і суди, парламент тощо.
Але війна, не до заколотів, бо завтра москальня в Київ прискаче під шумок.
А чего она прискачет? Из-за митингов? Где логика? В том, что ваш муж нас не защитит?
Злі язики кажуть, що все іде по сценарію, який придумав Портнов, коли останній ще був живим і безпроблемно приїжджав і виїжджав з нашої країни.
Сценарій такий: спочатку треба дискредитувати антикорупційні структури. НАБУ вже пішло. Наступними будуть САП та ВАКС. Справи та повноваження НАБУ передадуть в ДБР, а САП стане просто департаментом у Генпрокуратурі.
І тут на арену вийде ДБР, яке повністю контролюється офісом президента. ДБР стає органом з надможливостями. І все. Була б людина, а стаття знайдеться.
А ви казали, що Зеленський не вміє в диктатора.
А законодавче регулювання, спитаєте ви. Хіба це проблема з нинішнім парламентом?
До речі, вчора було 6 років, як в Україні постав найнікчемніший парламент за всі роки незалежності. Мої співчуття небагатьом притомним там.
Тому не спішіть радіти, що «затримали агентів ФСБ в рядах НАБУ». Перш, аніж розганяти все, що нам дбайливо підсовує влада, зробіть хоча б паузу. Прочитайте кілька джерел. Прискіпливо. Подумайте на всяк випадок.
Дуже хочеться вірити, що така атака не є помстою та дискредитацією антикорупційного органу. Що СБУ реально очищає НАБУ, а не виконує доручення влади. Хочеться вірити, але все, що відбувається, схоже на інше.
Zoya Kazanzhy
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляAsamimichan
Із-за відсутності легітимної влади. Під час війни дуже небезпечно втрачати легітимність.
Хоча якщо трапиться військовий переворот, я тільки за, клоун безтолковий і це всі знають.
Єврокомісар з питань розширення Марта Кос висловила стурбованість голосуванням Верховної Ради за законопроєкт, що обмежує незалежність Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), та зазначила, що це є ’серйозним кроком назад’.
’Серйозно стурбовані сьогоднішнім голосуванням у Верховній Раді. Демонтаж ключових гарантій незалежності НАБУ є серйозним кроком назад’, - написала вона у соціальній мережі Х. Кос наголосила, що ’незалежні органи, такі як НАБУ та САП, мають важливе значення для України на шляху до ЄС’.
’Верховенство права залишається в самому центрі переговорів про вступ до ЄС’, - додала єврокомісарка.
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляРеверанс
Хай вже ЄС Україну завоює.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляAsamimichan
Удалено администрацией...
Якщо не загинув на Майданах та на фронті, то хай йде ще й зелену падаль скидати голіруч?
Нафіг, нафіг, оно Стерненко з Притулою геройствують, не треба їм заважати.
Ответ дляРеверанс
Най спочатку ті органи справді стануть незалежними
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Та обирали. У мене в місті, наприклад мажоритарниками йшли Семінський і покійний Поляков. Першій відверто ходив по дільницям з автоматом під курткою ще й демонструючи його. Щодо полякова, то в місті добряче знали цього «бізнесмена». Я була відверто в шоці, що їх обрали.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляAsamimichan
Удалено администрацией...
Свіжа москальська матрьошка? Збав обороти.
Я знаю, що я хочу, а вам воно не треба.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Бабло і телебачення.
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Я знаю, що я хочу, а вам воно не треба.
Удалено администрацией...
Найкращі години за останні місяці, тільки повернулися додому.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
І що там?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляAsamimichan
Удалено администрацией...
Буде. Бо всі українці цього хочуть.
Ще не все втрачено, наша молодь - наше майбутнє. Час згадати про гідність і честь, про те що голос народу важить і нас мають почути.
Asamimichan• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Буде. Бо всі українці цього хочуть.
Удалено администрацией...
Борисфенка• 22 июля 2025
О, стає щось зрозуміліше:
«Єрмака нах*й» У центрі столиці протест набирає обертів
Люди скандують, з’являються нові написи, рух перекривають.
Обстановка стає напруженою.