Скиньте контакти в особисті, будь ласка, щоб довго не розписувати, наберу Вас.
Завчасно дякую!
Помилуйте мадам• 22 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Всі зараз в чергу стануть
Ну да, для бесплатной телефонной консультации в нерабочее время.
Я б такое не носила, но продаю• 22 июля 2025
Авторе, чому Ви вважаєте, що нотаріуси повинні кинути всі свої справи і в неробочий час безкоштовно кинутись Вас терміново консультувати? Питання не терпить до завтра? Що заважає знайти контакти нотаріуса з Вашого міста в Гуглі і записатись на консультацію?
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я Вас вкусила?
Королева спама• 22 июля 2025
Ответ дляLyucia2
Мабуть потрібно було дописати якщо в мене нотаріус, то проходьте повз. Якщо нотаріус якому важко відповісти в неробочий час на просте питання проходьте повз.
ніхто вам відповідати в такому форматі не буде
питання не в ’важко’
а у відсутності у вас елементарного виховання
питання не в ’важко’
Помилуйте мадам• 22 июля 2025
Ответ дляLyucia2
А какой интерес нотариусу консультировать бесплатно в нерабочее время?
Ответ дляLyucia2
Я Вас вкусила?
Така постановка питання мене як фахівця у галузі права просто триггернула. Навіть на цьому форумі часто відповідаю на питання людей, яким потрібна допомога. Але ці люди не лінуються розписати свою проблему.
У Вашому ж випадку відчувається якась зневага до нотаріусів. Вам лінь писати, але при цьому нотаріуси повинні все кинути і витрачати свій час на телефонні розмови.
Указка• 22 июля 2025
Може в тему зайдуть ендокринолог, парадонтолог і гематолог, лишіть контакти, я вас наберу, є питання 😄
Простецкая• 22 июля 2025
Ндаам. Щас всі поскидали свої особисті номери і почали вас після роботи консультувати
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я маю писати особисте на суспільний розгляд? Вибачте, але мене також здивував Ваш коментар. Дякую за витрачений час на відповідь
НаБалКоніХодять• 29 июля 2025
Боже як кажуть ’здалека ’ чути аромат багатих нотаріусів..,.саме спілкуюсь ... Адекватних дуже мало ( головне вхопити клієнта за яйця....в потім на ходу можна придумати кіш чи вареники з ним зроблю....реально противно і брижкл
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так, даремно тільки з´їздила на консультацію. Мабуть, кому на кого повезе натрапити. Могли б одразу сказати, що моїм питанням має займатись не нотаріус, але ні, приїжджайте, ми допоможемо...