Мафиозная• 22 июля в 21:00

Дізналась, що безплідна. Просто в розпачі

Дівчата , просто пишу , бо не знаю що робити . Я навіть не знаю , що хочу почути . Мені в лютому буде 40 років і лише зараз я дізналась, що у мене ендометріоз і не прохідні дві труби і не вийшло їх пробити . Я кожен рік ходила до гінеколога , била тривогу що не можу завагітніти десь з 17 року . На що чула все ок . Після розставання з останнім чоловіком я змінила три гінеколога , бо мене це дуже мучило . І нарешті дізналась що і як .
Я не можу привести думки до ладу .. я зараз сама . Кажуть заморозити яйцеклітини
Я не знаю що робити
Я в такому шоці
Я кожен рік з універу ходжу до лікаря . Я завжди слідкувала за здоров’ям.
І одні думки , чим я винна ? Чому я? Як тепер ? Винувачу лікарів , але як мені сказали , це так на огляді і узі не видно , мені робили лапораскопію щоб це перевірити і намагалися пробити труби і забирали очаги ендометріозу . І лише думки - чому раніше ніхто це не перевірив ? Я просто у шоці

Пс: я російськомовна, вибачте за помилки
Mavka-ua• 22 июля в 22:06
дуже вас розумію і дивуюсь коментарям тут, наче люди не знають які в нас лікарі. Теж вже 5 років обходжу лікарів, перевірено вже все, що можна, 2 спроби екз зоблено і результату немає. Причин так і не знайдено. ЕКЗ є безкоштовні державні програми у багатьох приватних клініках вік до 41 року, треба мати чоловіка, не обовʼязково в офіційному шлюбі. Безкоштовна сама послуга ЕКЗ, щоб на неї попасти треба пройти багато обстежень та аналізів, та лікування. Я мабуть витратила 150 тис грн щоб отримати безкоштовну процедуру екз. Щоб її отримати треба перевірити все що можна і також робили інсемінацію, тільки після цього вони направляють на безкоштовну програму. Тому, дуже складна тема і ці коментарі мене обурюють.
автор Мафиозная • 22 июля в 22:07
Ответ дляГугелП@лАмался
Болели часто аднекситом?
Я даже не знаю что это
Я ни чем не болела
Ветрянкой в 30 лет
Всё
Ромашка -3390• 22 июля в 22:08
Ответ дляЗаведУющая
Еко в Україні можна зробити безкоштовно. Ендометріоз лікується.
До 40 лет
Бамбарбия! Кергуду.• 22 июля в 22:08
Ответ дляМафиозная
Як вам одній дали дитину ? Поділіться будь ласка
Там всюди написано , що перевага у пар
Далі знайомі хотіли пара всиновити , роками не вдалось
Пс вимагали взятку
Це було 15 років тому.
Не знаю, дають зараз одиначкам, чи ні
Mavka-ua• 22 июля в 22:08
Ответ дляМаруська Му
Там черга, по 2-3 роки раніше чекали
зараз всюди є ця програма, ніяких черг нема, якщо ви не володієте інформацією, не треба людей водити в оману, і зневірювати.
автор Мафиозная • 22 июля в 22:10
Ответ дляMavka-ua
Бажаю вам завагітніти
Хай все буде добре
Так , люди які самі можуть - дуже жорстокі часом до таких як ми
У мене є подруга / яка має 3 дитини та абортів - коли пьяна раз пере рала і вагітна
І вона ще мене засуджує і не розуміє
Ну ми не спілкуємося більше
Маруська Му• 22 июля в 22:14
Ответ дляMavka-ua
Близька людина скористалася цією державною програмою приблизно 6 років тому. Чекала у черзі близько 2 років. Безкоштовно було для жінок до 35 років. На зараз як - дійсно не володію інформацією.
Mavka-ua• 22 июля в 22:15
Ответ дляМафиозная
Бажаю вам завагітніти
Хай все буде добре
І вона ще мене засуджує і не розуміє
Ну ми не спілкуємося більше
і вам я бажаю,щоб склалося як найкраще, моя порада не сильно близько приймати тут поради, я почитала люди пишуть неправильну інформацію про безкоштовні програми.
Mavka-ua• 22 июля в 22:17
Ответ дляМаруська Му
так для чого ви пишите те чого не знаєте людині у якої вже не багато часу і вона може упустити свій шанс.Зараз програма є у всіх приватних клініках, її легко отримати і ніяких черг немає, все робиться швидко і організовано.
Из Виа-гры• 22 июля в 22:20
Делайте ЭКО, но вы как раз доказательство того, что эти ежегодные походы абсолютно не нужны.
бифидобактерияЖоржик• 22 июля в 22:21
Заморозьте клетки
Кров з молоком• 22 июля в 22:28
Ответ дляКондуктор трамвая
А от кого Вьі собираетесь беременеть сейчас (если мужа нет и возраст)?
Может подумаете про усьіновление?
Да, ладно сравнили свой и усыновление. И кто ей одной даст усыновить
Маруська Му• 22 июля в 22:28
Ответ дляMavka-ua
Заспокойтеся, не думаю що авторка керується по життю анонімними дописами з Порадниці.
Як що людині треба , то у наш час все у відкритому доступі.
Кров з молоком• 22 июля в 22:29
Ответ дляМафиозная
Перші дві це були гінекологи , до тої що я ходила давно - я пішла , бо вона допомогла завагітніти моїй знайомій . Я була в ній впевнена. Я з 15 року в неї . Друга теж гінеколог- сказала перевіряти труби - це шкідливо . Третя репродуктодог - давай бабло . Четверта репродуктодог - нарешті перевірила труби
Вам не повезло с врачами.
автор Мафиозная • 22 июля в 22:33
Ответ дляИз Виа-гры
Да
Во эта предпоследняя репрудоктодог
Это с клиники Гриценко
У них такая реклама. По Украине
Я в 24 году оплатила 1850грн где-то
Она взяла этот мюллирев гормон и сказала нужно заморозить
Но она не проверила ни эндометриоз ни трубы
Кров з молоком• 22 июля в 22:34
Ответ дляОце потужно
Вибачте, але щось дуже не правдоподібно. Не вірю я, що людина, яка такий величезний проміжок часу не могла завагітніти, не пішла до другого, десятого лікаря. Це новий вид троллінгу?
Більш за все - автор пізно усвідомила, що хоче бути мамою. Вона ж пише, що був чоловік, якого влаштовкаала відсутність дітей. А тепер чоловік пішов, а автор сама залишилися - ні дітей, а ні чоловіка.
автор Мафиозная • 22 июля в 22:37
Ответ дляКров з молоком
Удалено администрацией...
Кров з молоком• 22 июля в 22:39
Ответ дляМафиозная
Удалено администрацией...
Оце потужно• 22 июля в 22:39
Ответ дляКров з молоком
Якщо все так, як пишете ви - то тоді лікарі і не винні. Прямим текстом звинувачення гінекологів, до яких вона роками ходила. А насправді, то не дуже то вона в хотіла, а тепер перекладає провину
4есотка• 22 июля в 22:42
Автор, у вас були спроби завагітніти?
автор Мафиозная • 22 июля в 22:44
Ответ для4есотка
Автор, у вас були спроби завагітніти?
Постійні
Ще раніше
З 2014 десь
Але
З тим самим хлопцем ми срали без захисту з 2009
Після нашого розлучення
Він через пів року завагітнів з іншою
автор Мафиозная • 22 июля в 22:50
Ответ дляКров з молоком
Удалено администрацией...
bdgoli• 22 июля в 22:54
Ответ дляМафиозная
Я не врач! Я от Куда знаю что делать ? Никто меня ни разу не направил и не сказал этого ! У мены нет никакого мед образования и знаний . Я поэтому хожу к врачам
Мне гинеколог говорила, что все в порядке , матка как у молодой , просто еще не время
Другая , даже ничего не проверяла а сказал. 70 тысяч заморозить яйцеклетки
Еще одна сказала, что ничего не нужно поправить ( трубы - это уже была моя версия ) так как это очень вредно
почитайте соседнюю тему. Пишут, дети - это зло и слив своей жизни в унитаз. Тревоги, неврозы, психозы. Радуйтесь, занимайтесь саморазвитием, путешествуйте, наслаждайтесь свободой.
Olga-lyubimaya• 22 июля в 22:58
Обіймаю… знаю що таке ходити по лікарям таким неродивим.. у мене, до слова, дві матки не бачили майже 10 років на УЗД регулярних 😱🙈
І завагітніла (через 6 років шлюбу) з тієї сторони де непрохідна труба була (є заключення лікаря). Висновок - на все воля Божа. Тримайтеся. Обіймаю ❤️
Почекуха• 22 июля в 23:09
Ответ дляМафиозная
Вы просто выбрали не тех врачей. А на сегодня у вас вполне возможен вариант эко, только ж муж нужен, или попробуй заморозить яйцеклетки, но в хорошей клинике
автор Мафиозная • 22 июля в 23:13
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
автор Мафиозная • 22 июля в 23:18
Ответ дляПочекуха
Дякую
Але те що я выбрала не тех врачей
Почему ?
Моя полдруга не могла забеременеть- и при этом враче смогла . Я пошла к ней в 1
2017 году
Далее врач с популярный клинике и хорошим. Отзывами
Далее врач с Всеукраинской клинике Гриценко- и это тоже я виновата ? Хотя та. Куча положительных отзывов
Ну девушки и женщины
В
Я вбухала денег на все крутые клиники
Никогда не жалела на здоровье
автор Мафиозная • 22 июля в 23:21
Ответ дляПочекуха
Спасибо
В какой ? Вы можете посоветовать?
Я с 16 года хожу в хорошие дорогие клиники
Прям уже не знаю куда идти
Меня развели всюду
Хата на мати• 22 июля в 23:29
Ответ дляМафиозная
Спасибо
В какой ? Вы можете посоветовать?
Прям уже не знаю куда идти
Меня развели всюду
Я знаю по далеким знакомым врача Олега Берестового. Может, были у него ?
автор Мафиозная • 22 июля в 23:30
Ответ дляЛінива, не каюсь
еще не время в 40 лет?
автор, сочувствую вам, врачи вам конечно странные попались, но и вы в век интернета странно себя вели.
Удалено администрацией...