Мафиозная• 22 июля в 21:00
Дізналась, що безплідна. Просто в розпачі
Дівчата , просто пишу , бо не знаю що робити . Я навіть не знаю , що хочу почути . Мені в лютому буде 40 років і лише зараз я дізналась, що у мене ендометріоз і не прохідні дві труби і не вийшло їх пробити . Я кожен рік ходила до гінеколога , била тривогу що не можу завагітніти десь з 17 року . На що чула все ок . Після розставання з останнім чоловіком я змінила три гінеколога , бо мене це дуже мучило . І нарешті дізналась що і як .
Я не можу привести думки до ладу .. я зараз сама . Кажуть заморозити яйцеклітини
Я не знаю що робити
Я в такому шоці
Я кожен рік з універу ходжу до лікаря . Я завжди слідкувала за здоров’ям.
І одні думки , чим я винна ? Чому я? Як тепер ? Винувачу лікарів , але як мені сказали , це так на огляді і узі не видно , мені робили лапораскопію щоб це перевірити і намагалися пробити труби і забирали очаги ендометріозу . І лише думки - чому раніше ніхто це не перевірив ? Я просто у шоці
Пс: я російськомовна, вибачте за помилки
Я не знаю що робити
Я в такому шоці
Мафиозная
• 22 июля в 21:40
Ответ дляКуда ж без меня
Автор, що у вас з заробітком? Зараз ЕКО роблять у вашому віці і з вашими проблемами тільки так. Але це не три копійки. і не завжди з першого разу виходить - до цього треба бути морально і фінансово готовою. А так шанси стати мамою у вас дуже і дуже високі при ЕКО
Я готова до парк еко спроб
На до 5-6
До 1-3
На до 5-6
До 1-3
Значит надо• 22 июля в 21:40
Ответ дляМафиозная
То через рік два три може вже бути клімакс
Тому треба морозити поки думаєш
Може він завтра вже буде
Тому треба морозити поки думаєш
Може він завтра вже буде
Ну то морозьте.раз плануєте еко
Непозбувна Бентега• 22 июля в 21:42
Ответ дляЗаведУющая
Еко в Україні можна зробити безкоштовно. Ендометріоз лікується.
1 раз до 40лет (на момент цикла еко)
автор вряд ли успеет
Мафиозная
• 22 июля в 21:42
Ответ дляМаруська Му
У 40 вже тільки платно
ж ще не 40 в 25 році
Чи там який ліміт ?
Куда ж без меня• 22 июля в 21:43
Ответ дляМафиозная
Я готова до парк еко спроб
На до 5-6
До 1-3
На до 5-6
До 1-3
Ну тоді заспокоюйтеся, беріть себе в руки, читайте інфу про процедуру, щоб розуміти що до чого (щоб не налапшали і щоб не боятися). І обирайте лікаря. Щиро бажаю Вам, щоб усе вийшло
Уси Пуси• 22 июля в 21:43
Как вы могли узнать только что о том, что вы бесплодная, если с 17 лет говорили врачам, что не можете забеременеть?
В течении 23! лет вы не могли забеременеть.
Я не понимаю вашего шока, извините.
Маруська Му• 22 июля в 21:44
Ответ дляМафиозная
ж ще не 40 в 25 році
Чи там який ліміт ?
Там черга, по 2-3 роки раніше чекали
Значит надо• 22 июля в 21:44
Ответ дляМафиозная
ж ще не 40 в 25 році
Чи там який ліміт ?
То ставайте в чергу
Мафиозная
• 22 июля в 21:45
Ответ дляОце потужно
Вибачте, але щось дуже не правдоподібно. Не вірю я, що людина, яка такий величезний проміжок часу не могла завагітніти, не пішла до другого, десятого лікаря. Це новий вид троллінгу?
Це 4-й лікар з того часу - той шо останній
Я намагаюся бути доброю
Але в цьому стані не буду
Я намагаюся бути доброю
Але в цьому стані не буду
SantaMonika• 22 июля в 21:46
Ответ дляУси Пуси
Я не понимаю вашего шока, извините.
Я тут не розумію навіть, чому автор хотіла вагітніти в 17🙄
Уси Пуси• 22 июля в 21:48
Ответ дляSantaMonika
Может с 2017 года? Но это мои догадки.
Мафиозная
• 22 июля в 21:50
Ответ дляУси Пуси
Я не понимаю вашего шока, извините.
С 17 года с 2017 !!
Да шок
У меня есть шок , так как есть друзья и знакомые - которые в браке долгие годы не имели детей и потом сами родили
Да шок
Мафиозная
• 22 июля в 21:52
Ответ дляSantaMonika
2017 рік бляха
Непозбувна Бентега• 22 июля в 21:53
Ответ дляМафиозная
С 17 года с 2017 !!
Да шок
почитайте
и завтра же звоните ,идите, узнавайте,успеете ли вы впрограмму
Мафиозная
• 22 июля в 21:53
Ответ дляУси Пуси
Может с 2017 года? Но это мои догадки.
Да
Это с 2017 года
Уси Пуси• 22 июля в 21:55
Ответ дляМафиозная
С 17 года с 2017 !!
Да шок
Ну, у всех по разному.
Я к примеру не могла забеременеть до 30 лет, как-то не сильно и хотела, врачей не донимала, хрен пойми теперь по какой причине. Молодая здоровая, не предохранялась вообще.
А потом в период 30-38 родила 3 детей, а в 40 у меня климакс начался. И все, приплыли.
ЗаведУющая• 22 июля в 21:59
Ответ дляПодмигашка
Хіба по блату.Або чекати до старості в черзі.
Ні по якому блату. Я була в лелеці, лікар мені сказав, що треба брати справку у свого терапевта і з нею знов приходити і записуватися.
ГугелП@лАмался• 22 июля в 21:59
Ответ дляМафиозная
Я не врач! Я от Куда знаю что делать ? Никто меня ни разу не направил и не сказал этого ! У мены нет никакого мед образования и знаний . Я поэтому хожу к врачам
Мне гинеколог говорила, что все в порядке , матка как у молодой , просто еще не время
Другая , даже ничего не проверяла а сказал. 70 тысяч заморозить яйцеклетки
Еще одна сказала, что ничего не нужно поправить ( трубы - это уже была моя версия ) так как это очень вредно
Автор у меня тоже эндометриоз , но бесплодие не ставили. Родила ребенка .вы не предохраняет есть? Мне врач новор да что на обслуживание направляют когда пара живёт в открытую полгода и не наступает беременность
Мафиозная
• 22 июля в 22:00
Ответ дляГугелП@лАмался
У меня трубы не проходные
Бамбарбия! Кергуду.• 22 июля в 22:01
Ответ дляSantaMonika
То ви хочете зараз народити без чоловіка? Чи як ?
А що тут дивного?
Я навіть всиновила без чоловіка, тому що народити не змогла на той час.
Кишмишная Мая• 22 июля в 22:01
Живите для себя и любите себя такой какая вы есть. На детях жизнь не заканчивается.
ГугелП@лАмался• 22 июля в 22:01
Ответ дляМафиозная
У меня трубы не проходные
Болели часто аднекситом?
Бамбарбия! Кергуду.• 22 июля в 22:02
Ответ дляКондуктор трамвая
А от кого Вьі собираетесь беременеть сейчас (если мужа нет и возраст)?
Может подумаете про усьіновление?
Від донора можна екз зробить
Мафиозная
• 22 июля в 22:02
Ответ дляГугелП@лАмался
Я жила в открытую 5 лет
Он мне изменил и с другой сразу ребенок
И тогда мне гинеколог сказала, что в к ок / мы просто не совместимы
Он мне изменил и с другой сразу ребенок
Мафиозная
• 22 июля в 22:04
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А що тут дивного?
Як вам одній дали дитину ? Поділіться будь ласка
Там всюди написано , що перевага у пар
Далі знайомі хотіли пара всиновити , роками не вдалось
Пс вимагали взятку
Там всюди написано , що перевага у пар
Пс вимагали взятку
SantaMonika• 22 июля в 22:04
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А що тут дивного?
Де ви побачили щось дивне ? У селе в голові. Це питання взагалі не до вас було
Мафиозная
• 22 июля в 22:05
Ответ дляКишмишная Мая
Дякую
Я знаю
Я жила і живу хороше життя
Але дитину все одно хотіла мати
Не знаю як пояснити
Я знаю
Я жила і живу хороше життя
Але дитину все одно хотіла мати
Не знаю як пояснити
Бамбарбия! Кергуду.• 22 июля в 22:06
Ответ дляУгги в горошек
Мужика нема, пішла на лапаро пробивати труби...
Я щось теж не можу це до купи зібрати
Нема й нема, не усі тільки мужикам народжують