Я тертий жук• 22 июля в 22:18
Металопластикові міжкімнатні двері, треба ваша думка
Подобаються такі металопластикові міжкімнатні двері і вагаюсь.
Буду вдячна за вашу думку і можливо фото
И__р__и__н__а• 22 июля в 22:22
Отличная идея
Если по стилю подходят, то надо брать
Шумоизоляция у них будет лучше других
Если по стилю подходят, то надо брать
Шумоизоляция у них будет лучше других
Я тертий жук
• 22 июля в 22:24
Ответ дляИ__р__и__н__а
Отличная идея
Если по стилю подходят, то надо брать
Шумоизоляция у них будет лучше других
Если по стилю подходят, то надо брать
Шумоизоляция у них будет лучше других
Дякую!
Будинок буде в такому стилі, повністю обшитий фальш брусом
Байрактара• 22 июля в 22:30
Ответ дляЯ тертий жук
Дякую!
Взагалі не в тему
Курочка-чубаточка• 22 июля в 22:34
Ответ дляMavka-ua
дуже неекологічно, дешево виглядає, в Європі пластикові вікна двері тільки в господарських приміщенях ставлять.
В какой Европе? )
Я тертий жук
• 22 июля в 22:39
Ответ дляMavka-ua
Дякую за вашу думку. Я до Європи не рівняюся, але є певні сумніви. Тому і запитала
Я тертий жук
• 22 июля в 22:44
Ответ дляMavka-ua
ну добре, це дуже неекологічно пластик в такій кількості в будинку. І виглядає дешево.
Мені навпаки виглядає дорого
маска Ілона• 22 июля в 22:50
Ответ дляЯ тертий жук
Мені навпаки виглядає дорого
Нет, как пластиковый домик
Таракашечка• 22 июля в 23:02
Покрийте плівкою під дерево і буде чудового. Ізоляція краща, ніж в звичайних
Бабайко• 23 июля в 00:23
Если б мне нравилось, себе домой делала бы так, чтоб радовало меня.
Вам не пофиг, какие у кого вкусы?
Ленивица-красавица• 23 июля в 01:39
Ответ дляЯ тертий жук
Мені навпаки виглядає дорого
Можете двері зробити іншим кольором, а не білим
Брюнетка в Мармеладе• 31 июля в 23:51
Дуже моя думка суб´єктивна, але скажу. Перш за все просто ненавиджу білі , саме білі металопластикові двері і особливо ручку. Як на мене дешевить страшенно. Єдине що змінило мою думку про цей матеріал і вигляд дверей, це якщо вони темного кольору (коричневий з чорними деталями та ручкою) і вставки скла темно-дзеркальні).
Я б краще обрала шпон чи акрил і колір типу Аляски чи Магнолія, з склом чи без, але тільки не пластик🙃🥲