Незнакомлюся• 22 июля в 23:34
Школа з вересня
Що би Ви обрали гарну приватну школу в Києві чи звичайну школу закордоном, проте в безпеці. Рішення потрібно приймати найближчим часом, а як буде з обстрілами далі неясно...
Незнакомлюся
• 22 июля в 23:59
Ответ дляБагиня
Закордон, тут і думати нічого.
Дякую за Вашу думку, напевно прийдеться
Незнакомлюся
• 23 июля в 00:01
Ответ дляФедорино Горе
Офлайн, онлайн тільки якщо тривала тривога зранку.
А якщо тривоги вдень, куди ідуть діти?
Багиня• 23 июля в 00:01
Ответ дляНезнакомлюся
Дякую за Вашу думку, напевно прийдеться
Ви нічого не втрачаєте. Чим менша дитина, тим легше проходить адаптація. Оберіть країну і їдьте. Все залежить від обраної країни. У деяких приватна освіта виявиться дешевше української )
Незнакомлюся
• 23 июля в 00:02
Ответ дляБагиня
Підскажіть будь ласка такі країни, де недорога приватна освіта?Поки що розглядаю Болгарію, Румунію і Словаччину.
Багиня• 23 июля в 00:02
Якщо наважитеся їхати, то треба це робити прям зараз.
Бо потрібен час, щоб оформити документи вам, в потім до школи. Навчання у Європі розпочинається залежно від країни, десь на початку серпня, десь у вересні.
сладкий_ноябрь• 23 июля в 00:03
Ответ дляСвятатабожа
Думаю адаптація в такому віці за кордоном пройде легко. Дома звичайно в сто разів краще, але часті обстріли і психіка не витримує то закордон..
Залежить від дитини
Незнакомлюся
• 23 июля в 00:08
Ответ длясладкий_ноябрь
Залежить від дитини
Ми вже жили деякий час закордоном на початку війни і моя дитина дуже швидко знаходила контакт з місцевими
Федорино Горе• 23 июля в 00:10
Ответ дляНезнакомлюся
А якщо тривоги вдень, куди ідуть діти?
В метро.
Федорино Горе• 23 июля в 00:11
Ответ дляНезнакомлюся
Тим більше, навіщо затягвати цей процес.
Кручу хвости• 23 июля в 00:11
Мои дети с 3 лет в частной были. Киев. Уехали в страну где обучение на том языке который был в школе в Киеве. Даже вопрос не стоял остаться. Правда уехали за 6 месяцев до войны. Учатся в госшколе, им все нравится
Багиня• 23 июля в 00:13
Ответ дляНезнакомлюся
Франція. Рівень оплати залежить від доходу сім´ї. Якщо ви візьмете тимчасовий захист, то оплата у вас буде мінімальна, оскільки у минулому році ви доходи не декларували ) Плюс можна запросити стипендію від школи, плюс безкоштовне харчування у молодшій школі.
У мене дитина у середній школі, я платила від 100 євро на місяць до 250. Це вже з харчуванням, і це дуже дешево (одна порція в шкільній їдальні 8 євро). З вересня буду платити більше, бо працюю і збільшився дохід. Але це не буде більше 500 євро на місяць, бо 90% вартості навчання у приватних школах покривається державою. Максимальна оплата в нашій школі трохи більша 500 євро, це для сімей з максимальним доходом.
Але щоб потрапити у гарну школу треба або мати знайомства (тут все через зв´язки робиться), або чекати на чергу, або щоб директор виявився лояльним до українців і взяв дитину. У 2022 наших дітей брали з задоволенням, на жаль не всі хочуть вчитися(
Щодо рівня знань - він буде нижчим (принаймі вам так здаватиметься), бо акцент робиться на комунікацію, розвиток соціальних навичок. Це насправді більш важливо, ніж інтеграли з логарифмами. Головне, що діти йдуть з задоволенням. І ще важливий момент: у звичайній приватній школі побутові умови будуть близькі до спартанських ) Ніяких диванів у класах з кондиціонерами, принаймі у середній школі. Побутової виглядає бідненько, бо французи економні. Але чи це головне в освіті ?
Незнакомлюся
• 23 июля в 00:14
Ответ дляКручу хвости
Очень рада за Ваших деток, пусть все у них и дальше отлично складывается
Молодчинки!
сладкий_ноябрь• 23 июля в 00:17
Ответ дляНезнакомлюся
А ви без думки чужих для вас людей самостійно не можете в родинному колі вирішити і зробити вибір?
Кручу хвости• 23 июля в 00:18
Ответ дляНезнакомлюся
Молодчинки!
Спасибо! Желаю сделать вам правильный выбор! И если есть финансовая возможность то посмотрите ещё international schools в разных странах, чтобы ребенок не учил румынский, к примеру. Если нужен местный язык то ок. Но если временно то такие школы реальный выход
Незнакомлюся
• 23 июля в 00:19
Ответ дляБагиня
Дуже цікава інформація!Дякую, що поділились.Звичайно, в освіті це не головне і стипендія в школі це щось неймовірне для мене!
Багиня• 23 июля в 00:19
Ответ дляIshoy
Какой интересный выбор - сидеть ребенку в подвале частной школы в Киеве или спокойно ходить в обычную заграницей? Да, тяжело решить.
Якщо людина вже була за кордоном, то вона приблизно уявляє через що треба пройти. Це настільки нелегко, що рідко хто зважився б вдруге.
З іншого боку, якщо на кону життя дитини, то це може переважити страх матері їхати у невідомість і проблеми.
Незнакомлюся
• 23 июля в 00:20
Ответ дляКручу хвости
Спасибо огромное
Обязательно гляну эту сеть школ
Кручу хвости• 23 июля в 00:21
Ответ дляНезнакомлюся
Спасибо огромное
Обязательно гляну эту сеть школ
Их много. Смотрите какие есть в вашем городе. Цена тоже разная
Ответ дляБагиня
Аргумент у автора- качество образования.
Я не понимаю, какое это может иметь значение, если при этом ребенок слышит постоянные тревоги и взрывы. Тут нужно не о образовании думать, а его моральном и физическом состоянии.
Багиня• 23 июля в 00:22
Ответ дляНезнакомлюся
Так, дітей з малозабезпечених родин підтримує держава, надаючи стипендію на харчування (середня школа) і навчання. А талановитих дітей з родин з малим доходом підтримує ще й навчальний заклад, виділяючи стипендію. Французам треба віддати належне в тому, що вони забезпечують доступ до освіти, незалежно від доходів батьків. Тобто, дитина з бідної родини може вчитися в одному класі приватної школи з дитиною з багатої родини. Просто перша буде платити мінімум, а друга дорожче, але це посильно для любої родини.
Незнакомлюся
• 23 июля в 00:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Для мене порадниця це можливість подивитись на ситуацію під різними кутами зору.Також я тут зустрічала геніальні ідеї від рецепта брауні до неймовірно щирої підтримки вночі коли моя дитина захворіла і я з нею була сама.Від самої думки, що хтось тратить на поради свій час мені дуже тепло на серці.Це обмін енергіями:)
Багиня• 23 июля в 00:27
Ответ дляIshoy
Можу побитися об заклад, що дитина перша )
Зазвичай батьки першої дитини цикляться на якості освіти, перспективах, вчителях і т.д. І лише з часом розуміють, що насправді головне то здоров´я: і фізичне, і психічне, вміння будувати відносини з людьми і адаптуватися. Головна задача молодшої школи - не відбити бажання вчитися і навчити дитину жити в колективі. Все решта чудово вчиться далі. Україна з її підготовка ми до школи, приватними школами і дресурою на виході дає неконкурентоспроможним випускників. Якщо подивитися результати тестування українських школярів (математика), то наші діти ’з найкращою освітою’ пасуть задніх серед європейців
І це результати до війни такі були.
Ранковий базар• 23 июля в 00:29
Ответ дляЯ такая наивная
Если честно, наши школы в Киеве кажутся бесперспективными… поэтому кто его знает
Главное, чтобы ребенок не закрылся в себе
Почему?
ФруктЕщеТот• 23 июля в 00:30
Ответ дляНезнакомлюся
Чому Ви так вважаєте?Мені дуже подобається підхід в наших школах, за цей рік був величезний прогрес у знаннях і в комунікативних навичках.До сліз боляче залишати нашу школу:(
Коли той величезний прогрес міг з´явитися, коли у Києві весь рік то ночі безсонні, то тривоги, то онлайн? Немає у нас нормальних сильних шкіл.
сладкий_ноябрь• 23 июля в 00:33
Ответ дляНезнакомлюся
Ну отримати рецепт ьрауні і вирішити серйозне питання з навчанням, це не одне й те ж саме
Незнакомлюся
• 23 июля в 00:33
Ответ дляФруктЕщеТот
Чому весь рік?Тільки останні 2 місяці такий треш, до цього спали і не чули майже нічого.
Оновлена версія• 23 июля в 00:35
Без других вводных не могу сделать выбор. Например, на какие деньги жить за границей, в квартире или в лагере, будет ли там работа, город или село, всей семьей выезжаю или вдвоем с ребенком…