Незнакомлюся• 22 июля в 23:34

Школа з вересня

Що би Ви обрали гарну приватну школу в Києві чи звичайну школу закордоном, проте в безпеці. Рішення потрібно приймати найближчим часом, а як буде з обстрілами далі неясно...
Я такая наивная• 23 июля в 00:36
Ответ дляФруктЕщеТот
Коли той величезний прогрес міг з´явитися, коли у Києві весь рік то ночі безсонні, то тривоги, то онлайн? Немає у нас нормальних сильних шкіл.
Есть сильные школы, может, десяток по Киеву наберется, кто держит репутацию. Остальные гимназии и лицеи сравняли с землей реформами. Какой в них смысл, если идут туда по прописке, а должны по подготовке.
+ нет запрета на гаджеты ( как это сделано во многих странах) - пока вижу только деградацию
автор Незнакомлюся • 23 июля в 00:38
Ответ дляБагиня
Можу побитися об заклад, що дитина перша )
Зазвичай батьки першої дитини цикляться на якості освіти, перспективах, вчителях і т.д. І лише з часом розуміють, що насправді головне то здоров´я: і фізичне, і психічне, вміння будувати відносини з людьми і адаптуватися. Головна задача молодшої школи - не відбити бажання вчитися і навчити дитину жити в колективі. Все решта чудово вчиться далі. Україна з її підготовка ми до школи, приватними школами і дресурою на виході дає неконкурентоспроможним випускників. Якщо подивитися результати тестування українських школярів (математика), то наші діти ’з найкращою освітою’ пасуть задніх серед європейців
І це результати до війни такі були.
Так і є, батькам не хочеться упустити час, особливо якщо є бажання вчитись, займатись спортом, контактувати з друзями в школі.
ЯНаПэПэ• 23 июля в 00:42
Ответ дляЯ такая наивная
А какие школы в шевченковском районе сильные, нивки может еще. Где почитать о них
автор Незнакомлюся • 23 июля в 00:44
Ответ дляБагиня
Якщо людина вже була за кордоном, то вона приблизно уявляє через що треба пройти. Це настільки нелегко, що рідко хто зважився б вдруге.
З іншого боку, якщо на кону життя дитини, то це може переважити страх матері їхати у невідомість і проблеми.
Насправді для мене це дуже легко, бо є гарна робота онлайн, є досвід життя за кордоном і є впевненість, що з всім справлюсь.Головне щоб, були місця в школі і знайти квартиру рядом з школою.
Кашпо• 23 июля в 00:44
Ответ дляНезнакомлюся
Підскажіть будь ласка такі країни, де недорога приватна освіта?Поки що розглядаю Болгарію, Румунію і Словаччину.
Ребенок там будет учиться на английском?
Багиня• 23 июля в 00:46
Ответ дляЯ такая наивная
Будемо об´єктивні: репутація топових шкіл тримається на двох речах: репетиторах , яких батьки змушені брати з середньої школи по ключовим предметам і політикою шкіл, які з 5 класу беруть всіх охочих, але не пускають слабких дітей до 11 класу, відсіюючи після 9 чи 10 максимум, щоб не псували репутацію школи своїми результатами зно.
Кашпо• 23 июля в 00:48
Ответ дляНезнакомлюся
Если все так легко, то зачем обсуждение? В чем сомнения? И почему вы до сих пор не вывезли ребенка тогда?
Ms. Iphone• 23 июля в 00:53
Ответ дляНезнакомлюся
Побачимо...це вже наступне питання
Однозначно заграницей. Не бойтесь, ребенок маленький, легко язык выучит. Мы переехали в Германию когда дочке было 8 лет, сейчас 10,5 лет - свободно говорит на немецком, хорошо учится в школе
автор Незнакомлюся • 23 июля в 00:54
Ответ дляКашпо
Муки выбора...жаль менять привычную среду для ребенка и повторюсь, раньше было относительно спокойно в отличии от конца весны и лета этого года.
Кашпо• 23 июля в 00:55
Ответ дляНезнакомлюся
Что ж, мучайтесь)
автор Незнакомлюся • 23 июля в 00:58
Ответ дляMs. Iphone
Спасибо всегда радуюсь за наших деток Ваш пример вдохновляет
автор Незнакомлюся • 23 июля в 01:00
Ответ дляБагиня
Цікаво, як можна не пустити дитину до 11 класу- відрахувати за не успішність чи є вступні іспити ?
вкрации• 23 июля в 01:16
Моя дитина за кордоном. Це не навчання. Але залежить також і від дитині - здібність до мов, до навчання загалом, мотивація. В мене вибору не було. В нашій чудовій гімназії нікого не вчили з лютого 22. Якщо б був - я б обрала українську освіту. Старша дитина закінчила українську школу і вчиться в престижному закордонному вузі
автор Незнакомлюся • 23 июля в 01:20
Ответ длявкрации
А в якій країні?Чому не задоволені навчанням?
Да будет так• 23 июля в 02:06
Ответ дляНезнакомлюся
Було б чудово, ця школа пропонує формат онлайн з живими уроками
Самый ужасный формат. Учитель ведет урок для класса, ноут на столе и подключены те, кто оналайн. Очень часто плохо слышно и ничего не видно, что на доске, хотя интернет хороший, камера у учителя тоже. Когда тревога, все сворачивается и ждут отбоя. Моя так училась неделю, когда болела. Потом не могла дождаться, когда выйдет в школу)
Сиджу тихенько• 23 июля в 02:45
Ответ длявкрации
Дякую Автору за тему та Вам, за Ваш досвід і пораду. Сама вагаюсь, як і Автор, лише моїй дитині 15 років і не хоче їхати, бо подружки і кохання перше. Але ситуація вкрай погіршилася, але не уявляю, що ми всі там робитимемо, нам за 50 вже. Куди вступила Ваша старша дитина, розкажіть, будь ласка і як вступати, чи складно, скільки все навчання Вам коштує?
Привіт з ботойбіччя• 23 июля в 05:04
Ответ дляДодекаэдр
Т.е он пару лет поучится заграницей а потом вернётся в украинскую школу?
Якщо й повернеться - то з гарними знаннями і як мінімум двома іноземними мовами на рівні, який в Україні з репетитором не отримати
Привіт з ботойбіччя• 23 июля в 05:12
Ответ дляБагиня
Коли почалася війна, ми пів року були за кордоном, потім повернулись. В листопаді поїхали знову- діти вчаться, займаються спортом і я розумію, що тільки втратили 2 роки як в навчанні, так і в психіці.
Це я до чого- не розумію, що настільки складно, що не наважитись другий раз?
Фокус-Покус• 23 июля в 06:33
Питання до вас, чого ви зразу вирішили, що в Києві гарна шкода, а там погана? Наші школи всі погані і навіть близько недотчгують до європейських
автор Незнакомлюся • 23 июля в 06:41
Ответ дляФокус-Покус
Думаю, що приватна школа в будь якому випадку краще ніж державна навіть європейська.Розкажіть будь ласка які переваги в європейських школах саме в молодшій школі?Я не дуже розумію яка там освітня програма, дивлюсь розклад уроків і предметів там на багато меньше ніж за нашою програмою.
Фокус-Покус• 23 июля в 06:45
Ответ дляНезнакомлюся
Не має ніяких переваг в українських школах. Рівень знань, який дає школа він нижче. хтоб і що не говорив. Про молодшу школу нічого не скажу. Моя закінчила старшу в Україні і вступила у вуз Словаччини. По спілкуванню дітей, я бачу як відстають наші. Хоча моя вчилася добре
автор Незнакомлюся • 23 июля в 06:48
Ответ дляФокус-Покус
Можливо це пов´язано з тим, що в європейських школах завжди учням дають висловити свою думку, щось обговорити в групі, дискутувати і приводити свої аргументи.Це дійсно перевага.В наших школах є тільки фронтальний урок, де діти пасивно слухають вчителя.Може Ви це маєте на увазі?
Не любовница• 23 июля в 07:00
Щось ви якось довго думаєте.
Цвіпканя• 23 июля в 07:29
Ответ дляНезнакомлюся
Судячи з того, що я читаю в чатах про школи закордоном, то там ситуація навпаки- початкова ланка дуже слабка, а в середню, якщо це Гімназія вже конкурсний відбір по результатам
іспитів.Тому хотілось би закінчити
молодшу школу тут, хоча б онлайн.
У меня старшие ходили в школы в Украине и частные и госс, младшая пошла за границей. Я вам скажу это небо и земля, если есть возможность пусть идет за границей, вернуться и вкусить все прелести нашего образования вы всегда успеете.
Моторошні троянди• 23 июля в 07:39
Заграницей, один из лучших учеников школы, в Украине 4 класс даже не закончил, и сомневаюсь что такие бы успехи имел, хотя учился в классе интеллект.
автор Незнакомлюся • 23 июля в 07:43
Ответ дляМоторошні троянди
А в какой Вы стране?Как быстро выучил Ваш ребенок местный язык?Были какие то курсы языковые при школе?
Вся в кредитах• 23 июля в 07:51
За границей, естественно...
Моторошні троянди• 23 июля в 07:51
Ответ дляНезнакомлюся
Курсы были, язык английский, выучил очень быстро, но уже 4-й год заграницей, Америка.
Леди_в_ночи• 23 июля в 08:59
Ответ дляФедорино Горе
Офлайн, онлайн тільки якщо тривала тривога зранку.
а куди вони в укриття ходять?
Привіт з ботойбіччя• 23 июля в 09:56
Ответ дляНезнакомлюся
Чому ви впевнені, що приватна школа-краща?
Старша дитина вчилась в приватній школі в Києві. Перейшли в державну гімназію, бо за рік знань 0, незважаючи що дітей 6 в класі. Після першого року залишився 1 учень, всі інші в державні школи