Федорино Горе• 23 июля 2025

Страхування чи треба купувати? Європа, море з дітьми

І де це робити? Це має бути страховка наша чи тої країни? Порадьте плз
220В• 23 июля 2025
Треба для вас в першу чергу. Тим паче з дітьми.
Найлегше купити в приват24
автор Федорино Горе • 23 июля 2025
Ответ для220В
Найлегше купити в приват24
Бо подруга яка часто літає каже шо не треба воно
АдеКВАтная• 23 июля 2025
Треба купувати, хоч в Приваті в додатку, хоч в будь-чкій страховій, хоч на агрегаторах типу hotline.finance
So_so• 23 июля 2025
Та что с Вами может случиться на море?
Даже если случится, заплатите сама, подумаешь, проблема.
автор Федорино Горе • 23 июля 2025
Ответ дляАдеКВАтная
А я можу купити там на місці вже? Якщо буде страховий випадок?
Та легко!• 23 июля 2025
Приват24 або hotline. Обираєте країну і кількість днів, вписуєте дані мандрівників. Все легко. Я завжди купую
Твоя подружайка• 23 июля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Надо заранее
Леди_на_драндулете• 23 июля 2025
PZU, дешевше ніж приват
Якісна європейська компанія

Ну тема ваша, автор, то капєц…
АдеКВАтная• 23 июля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ви суть страхування взагалі розумієте?
So_so• 23 июля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Конечно. Проходите в госпиталь без страховки, после консультации берете чек и сразу в страховую, разве не логично?
Именно так они и работают. А то некоторые говорят, что надо заранее покупать, какие-то лохи, не понимают, что можно потом.
Леди_на_драндулете• 23 июля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Тоді вам лише премію Дарвіна можуть запропонувати
220В• 23 июля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Якщо станеться якась хвороба, а на морі з дітьми це на раз-два, то без страховки там нирку треба продати, щоб оплатити лікаря
Страховка коштує пару сотень грн, в рамках закордонного морського бюджету це копійки. Ви готові ризикувати?
Та легко!• 23 июля 2025
Страхування починає діяти не одразу, тому не вдасться купити і використати, коли випадок ЧП вже стався
220В• 23 июля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Купити можете, але не факт що покриють, там же теж не дурники працюють
Играю_на_кларнете• 23 июля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ваша подруга ,скажу чтоб не забанили ,не умная
Lizavel• 23 июля 2025
У меня только один вопрос,как эти люди смогли заработать на отдых...если у них такие вопросы....
220В• 23 июля 2025
Ответ дляSo_so
Може нетреба так? А то ж автор повірить
So_so• 23 июля 2025
Ответ для220В
Може нетреба так? А то ж автор повірить
Автор троллит, я представляю какие её другие темы, такие же тупые.
Играю_на_кларнете• 23 июля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Нет конечно
Если что то случится ,то там вы заплатите по полной программе уже
Автор,страховка стоит же не дорого
220В• 23 июля 2025
Ответ дляLizavel
Я б сказала по іншому. Витрати на відпочинок більше 100 т грн і давитися за 2т
Играю_на_кларнете• 23 июля 2025
Ответ дляSo_so
На самом деле скорее всего не троллит
Таких вопросов про страховку действительно много
Та легко!• 23 июля 2025
Страхування це додаткова тисяча гривень витрат на 7-10 днів, якщо утрьох, наприклад, їдете. Якщо купуєте через hotline, там є пропозиція оплати частинами. Не морочьте собі голову. Страхування зазвичай не перевіряють на кордоні, але все може бути.
Lizavel• 23 июля 2025
Ответ для220В
Бачу_майбутнє• 23 июля 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Скажи мені, хто твій друг...
Играю_на_кларнете• 23 июля 2025
Ответ дляТа легко!
Страховка нужна автору и детям ,а не пограничникам !
когда люди это поймут ???
Бабка_в_кедах• 23 июля 2025
Та зачем оно надо. Аспирин в чемодан и вперед к приключениям!
Бачу_майбутнє• 23 июля 2025
Ответ дляSo_so
Думаю, це та сама мадам, яка ніяк не вибере, де саме відпочити в Іспанії.
Чорт і Шо• 23 июля 2025
Перед виїздом з України купуєте тут страхування на весь період відпочинку. Без неї можна, але вас можуть не пропустити на кордоні це раз, і ви можете попасти на великі гроші якщо буде потрібна медична допомога, це два. Економія 1-2 тис варта того?
автор Федорино Горе • 23 июля 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
На самом деле скорее всего не троллит
Дякую
Все зрозуміла
Lizavel• 23 июля 2025
Ох и ник у автора