Кукусикиииииии• 23 июля 2025
Як ви організовуєте кишенькові гроші дитини?
Щотижнево, за потребою, за виконання обовязків? Який підхід у вас?
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
це дуже мало на тиждень , 2 пляшку води чи морозиво
Зарплата ви маєте на увазі? Вона сама сказала таку. Це займає від сили 15-20 хвилин часу. Викладач бере за це 250 грн за 45 хвилин.
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
+
Аналогічно
Я помню в 8 лет какие-то дурацкие наклейки, секретики, туш для волос
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
у вас жесть, такого не буває , що нема
і страшно, що ви так думаєте
Ви про що? Що страшно?
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Мої лише з батьками виходять з дому, або якщо екскурсії - з вчителем, старшими. Все необхідне з собою мають. Ну якісь дрібниці, сувеніри можуть купити, а можуть і ні.
Скільки вашим дітям років?
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
...А ви ій простестувати цю суму не запрпонували ? на що хватить 1 євро
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
дети разные просто
один выходя из дома обязан просто что угодно купить, не понимает как это можно гулять и ничего не взять, не важно что, деньги надо спустить
второй за бутылкой воды в атб поедет, потому что дешевле
Я про інше.
Дитина пішла з друзями в парк, захотіла пити, чи морозива, чи щось перекусити. І тд
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ви про що? Що страшно?
Про те , що немає бюджету на дитячі ’балощі’ і дитина не хоче. Ну не буває такого
Гадаю_По_шнуркам• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я про інше.
зависит от ребенка, в первую очередь
кому то надо все, другой - просто гуляет в парке ( ведь он дома поел и попил)
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому дурницю? По скільки дітям років?
11 і 8 років. А як ви вважаєте щотижня по пару хотвілсів це не дурниця. Погратися новою 2 дні, і все - закинута, забута. А вони мінімум 100 грн, а є і по 200-500 грн.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Буває, якщо дітей жорстко контролюють і карають за «зайві» витрати кишенькових
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
+
Аналогічно
Що аналогічно? Ви зрозуміли той набір слів і фраз? Я - ні.
Пацака-задирака• 23 июля 2025
Даю когда и сколько просит. Но он никогда не злоупотреблял этим, поэтому никогда и не отказывала. Ну и он честно говорит что с друзьями в кафе или в магазине гадость какую-то.
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
кишенькові вони без умов і без контролю
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Скільки вашим дітям років?
Вже відповіла.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
зависит от ребенка, в первую очередь
Ну якщо дитина в йшла но годину, то їй вистачить того, що вона вдома поїла, а якщо на півдня наприклад
Я собі взагалі не уявляю, що дитині от повністю не має на що витрачати кишенькові
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ні, навіщо?
Пускаю бісики• 23 июля 2025
Скидываю на карту. В целом не тратит много, поэтому нет смысла подсчитывать и контролировать. Обычно это 2-3 тыс в месяц максимум.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ні, це не дурниці
Чому дитина не може витрачати свої кишенькові так, як хоче?
Це його гроші, не ваші.
Гадаю_По_шнуркам• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
а я уже представляю, имея двоих совершенно разных
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я про інше.
Батьки завжди поряд. Всі вигули за рахунок батьків. І за друзів плачу.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
кишенькові вони без умов і без контролю
:) от і мені саме так здавалося. Але дивлячись на тему, то ні.
Рання пташка• 23 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
раньше своим выдавала много, а подруга своим почти ноль
всегда возмущалась - ну как так, ну попить, поесть если захочет, нужны же деньги
прошло время - мой мог за один выход спокойно по 1000 тратить, а там, с нулевым доходом - умудрялись в младшей школе заработать и оплатить себе лагерь например летом, собирается на телефон..
все что поняла - нет правильного и не правильного в этом мире
Как в младшей школе можно на лагерь заработать? Прям на путевку?
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Чому ж немає бюджету?
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ні, навіщо?
А как детям учитьсмя тестировать суму денег ? она в 20 лет будет разбираться с задачками 2 класса.. как планировать как радовать как делиться,как терять , как глупость делать , как отдалживать , как давать
Гадаю_По_шнуркам• 23 июля 2025
Ответ дляРання пташка
да, прям 15 тыс за год собирает легко
теперь смотря на их модель поведения, думаю что лох это я
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ні, не в тій ситуації, коли дитина півдня гуляючи з друзями проголодалася і тд.
То все? Кидати друзів і йти до дому їсти картоплю з котлетою?
От це про контроль витрат.
Якщо дати дитині можливість витрачати тоді, коли вона хоче і на що хоче, не попріти її витратами, то в неї не буде потреби сидіти голодною чи боятися собі купити щось в магазині
От це про контроль витрат.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ваша дитина 11 років не виходить сама гуляти з друзями?
Гадаю_По_шнуркам• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
От це про контроль витрат.
я раньше тоже такая категоричная была
теперь корону себе немного поправила
Рання пташка• 23 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
да, прям 15 тыс за год собирает легко
Я лагерей по 15 тысяч не видела
Но ладно
Если за год, то поверю
Но ладно
Если за год, то поверю
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, це не дурниці
Це його гроші, не ваші.
Так він і витрачає. В местри купа грошей, а йому вони муляють. Ви собі помаду купуєте щотижня по 2? Гроші ж ваші, ніхто не контролює?