Почекуха• 23 июля в 11:37

Геноцид проти власного населення. Інакше не назвати.

Історія моєї сусідки.
Літня жінка 74 роки . Син зниклий безвісти, невістка в онуками виїхала.
Жінка захворіла. Поклали у лікарню. А там її просто жбурляють. В одній лікарні не захотіли прийняли, в іншій просто поклали , а за тиждень виписали з погіршенням стану.
Знову потрапила у лікарню (ту ж саму). Бронхіт чи пневмонія. А їй навіть антибіотик не прокололи.
Наче у наших лікарів наказ літніх людей не рятувати, бо вони лише тягар для держави.
Люблю Украину• 23 июля в 11:40
Ну не знаю.Моя сусідка 72 роки , різко заболів живіт Приїхала швидка, забрала в хірургію.Зробили УЗД, виявили камені в жовчного.Зробили операцію по видаленню жовчного, через надрізи.
Ні копійки не взяли.Миколаїв.Дубки
Prervana• 23 июля в 11:41
Вы еще не поняли, что в этой стране нормально живут только зубастые или очень хитрые? Слабые, тихие, законопослушные мямли вообще никого не интересуют, даже если вымрут как вид - всем будет пофиг
Малая еще та• 23 июля в 11:41
Тема про кардіологію не зайшла?
Там прокололись, вирішили нову склепали?
Copy-Paste• 23 июля в 11:43
Ответ дляМалая еще та
Тема про кардіологію не зайшла?
Дай вам Бог не столкнуться с нашей медициной. У меня в семье инвалид- знаю не по наслышке.
ФсеСама• 23 июля в 11:43
Всем пофиг, она уже очень старая. Пенсию платить не надо будет.
Врачам по фиг, она им не доплатила, чтобы с нею возились.

Моей дочке 17 лет, инвалидность, она тоже никому кроме нас с мужем не нужна, уже сколько раз сталкивались, всем везде по фиг.
автор Почекуха • 23 июля в 11:44
Ответ дляЛюблю Украину
Ні копійки не взяли.Миколаїв.Дубки
Може там були родичі, які опікувалися, домовлялися.
Вибачте, мені у Києві ще 10 років тому видалили жовчний. Привезла швидка. Може і безкоштовно прооперували, але запропонували самим придбати анестезію, антибіотики і інші ліки.
Тоді лікарям віддячували, бо маємо змогу. Ціна була все одно нижча за приватну клініку.
Не кую, не мелю• 23 июля в 11:44
Близкому другу, з поранены та осколком в голові на все життя, документів про списання не дали, ходиш іди далі воювати…, він рік вже в Києві і просто ходить на роботу, так от теж прихватив живіт, зробили одну операцію стна жовчному через тиждень ще гірше стало, жовтий і ходити не міг, сказали до вечора 500-€ і переробимо… цікаво а якщо не дати, то все до ранку людини не буде?
ФсеСама• 23 июля в 11:45
Сейчас новая реформа - по мсек практически никому не дают инвалидность, там такое творится, вы не представляете.
В группе тоже женщины кричат - за что мой муж воюет или погиб.
Мы государству не нужны.
Бринзолетта• 23 июля в 11:46
Стараюсь мати з державними лікарями якнайменше справи. Їх зверхній хамський тон звідки? При чому в більшості особливо похилого віку, совкового виховання.
Мая твая не панимать• 23 июля в 11:46
Автор а чого ви така сердобольна і не допомогли бабусі?
Чи тема чисто написати як в нас все погано?
Так погано, кожного дня обстріли і люди дуже задовбані від того.
Чому при наявності друзів та родичів бабця так страждає?
Допомогати будете автор?
Чи просто потрендіти і все?!
автор Почекуха • 23 июля в 11:46
Ответ дляМалая еще та
Тема про кардіологію не зайшла?
Тема, яку ви згадуєте, не моя.
Але впевнена, що зі стіною байдужості зіткнулися багато хто.
Десь так, але...• 23 июля в 11:47
Якщо це ваша сусідка то чому не допомогли? Але темку настрочили, такі сякі, а ви чим краща?
Marinamariana• 23 июля в 11:48
В этот мир душе не рождаться .
Ширли-Мырли• 23 июля в 11:48
Ще й грошей просять стільки, шо немає. І це «безплатная медицина»
Бринзолетта• 23 июля в 11:49
Ответ дляМая твая не панимать
Допомогати будете автор?
Чи просто потрендіти і все?!
А чим автор допоможе, буде їй самотужки призначати лікування, антибіотики купляти колоти? До лікарів же зверталися.
Marinamariana• 23 июля в 11:50
Ответ дляФсеСама
Мы государству не нужны.
Государство это люди
Чу Ча• 23 июля в 11:50
Ответ дляPrervana
Нажаль так і є
Мая твая не панимать• 23 июля в 11:51
Ответ дляБринзолетта
Ну так автор знає ту бабусю і спілкується з нею.
Чи я якась Маня буду розшукувати якусь бабцю що страждає?
Серйозно?
Тобто автор знає конкретну людину що потребує допомоги і ніфіга не робить?
Зручно кричати про геноцид і тихо стояти в стороні!
автор Почекуха • 23 июля в 11:51
Ответ дляМая твая не панимать
Допомогати будете автор?
Чи просто потрендіти і все?!
Як раз я їй допомагаю у міру своїх можливостей.
МастерЮля• 23 июля в 11:51
Ответ дляМая твая не панимать
Допомогати будете автор?
Чи просто потрендіти і все?!
Геніально! Захворів?Родичі,сусіди,друзі оплатять лікування.Мобілізований?Родичі,друзі сусіди скинуться на екіпіровку,смаколики,рацію,генератор,автівку.Можна продовжувати до нескінченності.Одне тільки питання:держава нам навіщо?
Copy-Paste• 23 июля в 11:53
Покойный муж попал с инсультом в больницу. В реанимацию. Список получала каждый день. На второй день прочитала и говорю врачу:лекарства гАмно и все украинские...
Врач: пока так.
Муж из реанимации не вышел
Сраная ваша медреформа.
Всем,кто рвет жопу за нее- привет! Попробуйте на себе
Говорю відверто• 23 июля в 11:53
Не знаю. Ситуация моей соседка. 82. Единственный сын в параше. Тут она одна. Направление семейная даёт, она и лечится, анализы сдает, и даже массаж какой-то проходила. Болела пневмонией в прошлом году. Лежала в больнице и все бесплатно.
Мая твая не панимать• 23 июля в 11:54
Ответ дляМастерЮля
Геніально!
Вас захищають і ви ще бочку котите на мобілізованих.
Захворів? Так лікуйтеся а не очікуйте манни небесної.
Держава та яку ви обсир@ете зараз воює і неймовірно але зарплату (пенсії) ви отримуєте саме від держави.
Але все одно не задоволені!
Бринзолетта• 23 июля в 11:55
Ответ дляМая твая не панимать
Серйозно?
Я впевнена що автор їй і допомагала і не раз. А бачите, зіткнувшись з білою халатністю - має безвихідь. Державі теж та бабця не потрібна... поки що.
ПлюшкамиБалуюсь• 23 июля в 11:55
Такое отношение ко всем, потому изначально многие говорили, что не за что воевать. Но толпа и лозунги сделали свое дело.
Copy-Paste• 23 июля в 11:56
Ответ дляМая твая не панимать
Геніально!
Але все одно не задоволені!
20 лет налоги я плачу куда?????? Легально!
Третьяков ой и гетьманцеву на повышение зарплаты до 140 000???
автор Почекуха • 23 июля в 11:56
Ответ дляДесь так, але...
Я допомагаю жінці у міру можливостей. Якби не опинилася у цьому колі байдужості , то не писала б.
Я не розумію, невже держава зовсім не лікую тих, хто соціально не захищений.
Просто пролежала людина у лікарні, а нічого не зробили. Навіть температуру не вимірюють і легені не прослухають. Звичайний антибіотик не прокапають. Хоч щось!?!?.
ВсеЧетко• 23 июля в 11:56
Ответ дляЛюблю Украину
Ні копійки не взяли.Миколаїв.Дубки
Така ж історія, тільки виразку оперували, не взяли ні копійки. Людина в реанімацію спочатку приїхала по швидкій. Буквально врятували життя. Миколаїв, жовтневий район.
Десь так, але...• 23 июля в 11:57
Ответ дляПочекуха
Не розказуйте казки, давайте нову тему......
Copy-Paste• 23 июля в 11:58
Ответ дляВсеЧетко
Второй случай:
Сосед попал с аппендицитом в ЦРБ
Анастезиолог ’ждал родителей’ угадайте зачем????