Кусачая Я• 23 июля в 22:42
Школи Києва.Чи задавали вам з англійської мови коли ви вчилися вчити тему
Вчити тему напамʼять?Це такий надрукований не дуже великий текст на аркуші А4 і коли я вчилася в школі,нам починаючи з 2 класу і щороку задавали вчити напамʼять цей текст і потім біля дошки розповідати.Вам теж таке завдання ставили? Чи вашій дитині (якщо є) ?