Без комплексів• 24 июля 2025

Аліменти та погрози

Чи були у вас погрози від колишнього чоловіка щодо питання аліментів (погрози що якщо я подам на аліменти, то…)
Як справлялись з цим психологічно? Та чи щось робив колишній насправді чи були тільки слова?
Blackwater• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Переживаю, чтобы ребенку ничего не сделал
Вы от кого родили то? От тюремщика рецедивиста что ли?
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Ну він мене не викине, бо ми не проживає разом
Будинок, квартира спільні? Якщо спільні викине, воно кончене якщо вже так себе проявило.
А я женатая• 24 июля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Автор, у вас ус отклеился))
Зачем с двух акков пишете?

И ещё, вы явно что-то недоговариваете. Не было бы страха подать официально на алименты, значит есть причиноследственные связи.
Я не автор
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Ну то не читайте. В блок. Розмови записуйте. Яка його зарплата?
А якщо навіть зарплату формальну оплачують офіціоз, а реальну дають на руки через третіх людей платять? Ми вже всяке бачили))) воно коли кончене, то як кажуть будь проклята і всі хто тобі допомогає, щоб вони на похорон собі назбирали.))
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляАноним_1858
Чому він має шкодити дитині?
Є такі дауни.
Аноним_1858• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Як пояснив мені адвокат, що в даному випадку не має спору (не має підстав), бо по факту він зараз не проти що дитина живе зі мною
Глупство. Це має бути закріплено на папері. Адвоката міняйте, раз таке каже.
Уси Пуси• 24 июля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Мова про те, що офіційно. Неофіційно не доведе
Уси Пуси• 24 июля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Є такі дауни.
Викраде? Йому воно не треба. Бити? Посадять
Аноним_1858• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Нащо писати цю маячню?
Назвіть які підстави щоб подати в даному випадку на визначення місця проживання?
Чи буде позов на підставі бо мама так хоче?
саме так. те що ви пишете - то маячня якась, і абсолютно не схоже, що це вам радила дійсно компетентна людина.
Уси Пуси• 24 июля 2025
У вас нема у паперах про розлучення визначеного місця проживання дитини? Вам цей адвокат допомагав при розлученні?
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Не бити, а вбити. Попробуй докажи, а якщо це аварія або ще щось))) мертві нічого не доказують... Вони мовчать.
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Автор про це не думала...
Уси Пуси• 24 июля 2025
Ответ дляБаба_Воля
В автора саме такий?. Дитина в два роки без свідків скрізь.
Назвіть місто, де це поширена практика
За 2600 вбити???
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Назвіть місто, де це поширена практика
За 2600 вбити???
Всюди по Україні, ніби ви сьогодні народились.
Аноним_1858• 24 июля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Є такі дауни.
Ну то тим більше тоді мати має подбати про дитину та рішенням суда визначити місце проживання із собою. Щоб спермодонор не міг забрати та щось заподіяти.
Уси Пуси• 24 июля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Вбили дворічну, шоб не платити аліменти і втекли...ви криміналіст
Трактор Віка• 24 июля 2025
автор, єдиний випадок, коли б я задумалась, подавати на аліменти чи ні - це якщо б ваш чоловік вам платив аліменти добровільно
бо є в мене перед очима приклад, коли чоловік, не заможний, але як-то кажуть ’забезпечений’, наразі служить, платив своїй колишній добровільно 20 тис аліментів щомісяця
колишню це не влаштувало (бо там дійсно було менше 25%) - подала офіційно. в підсумку пару міс отримала більше, потім чоловік перевівся в тилову частину, щось десь переоформив, зараз ’щаслива’ мати отримує 5 з копійками...
в будь-якому іншому випадку - подавайте. нічого він вашій дитині не зробить (це і його дитина)
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Назвіть місто, де це поширена практика
За 2600 вбити???
А чому ви вирішили, що 2600?? Якщо він офіційно працює може бути і 5, і 9 тис грн. Тут така справа, але якщо він до офіційної в конверті отримує, то може бути і 3, 4. Найжахливіше це коли проти жінки ідуть його колеги і всі знайомі. Як кажуть дай їх дітям боже сторицею і не раз, а сто раз щоб наїлися досхочу. Якщо так буде, автор попав конкретно. Її просто обведуть кругом пальця, принизять, опозорять і кинуть, ще й обікрадуть в іншому місці конкретно, щоб не кічевала на казенних харчах
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Я вам реальні речі кажу))) не вірить мені, жінка з країни мрій)))
Уси Пуси• 24 июля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Конкретно скількох знаєте?
ПлюшкамиБалуюсь• 24 июля 2025
зафиксировать угрозы
написать заявление про угрозы + заявление на алименты )
То они на словах такие а на деле обосрутся)
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляТрактор Віка
Ні, добровільно, це втиху, щоб ніхто не знав, що воно чмо і він ставить жінку в залежність сьогодні у мене є настрій, а в наступному місяці ні. Він свою репутацію береже і якщо він до когось пішов і своєї шалави. Але прийде час і ці двоє і так обісруться. Автору раджу подавати і не морочити собі голову. Для того розумні люди придумали суд. З дураками тільки по дурному.
Пригощаю кашею• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Він з дитиною не бачиться взагалі
Я підняла питання аліментів бо коштів від нього взагалі ніяких весь цей час
Ось тут і понеслося все
Що він тоді буде бачитися і буде робити спеціально козні
установите на телефон программу записи звонков.
если ведется переписка- скриньте ее.
на алименты подавайте.
за угрозы- написать заявление в полицию и приложить записи и скрины.
На мой характер- я бы ему еще сказала, что отправлю все записи и скрины его руководству
Пригощаю кашею• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
А хоча б спробувати подати на себе варто?
Бо в гуглі пише що я маю право на аліменти на себе в не залежності від заробітку
Бо на ж няню б мені кошти не зашкодили
до 3х лет ребенку- можете
Трактор Віка• 24 июля 2025
Ответ дляБаба_Воля
я вам навела приклад, зараз людина отримує в 4 рази менше по суду, ніж раніше добровільно. наскільки я знаю чоловік пішов на принцип, страждає і дитина також
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Конкретно скількох знаєте?
Багато. І всі як одна подають на аліменти і не параться. Розуміють, що воно кончене, деградове чмо. Чоловік який не здатен облаштувати своє життя, підлаштувати під себе жінку, а міняє їх як тапки це не чоловік, а клоун.
Якщо вам щось в країні не подобається, політика чи манери управління, то ви ж не кидаєте сім´ю, будинок і не біжите за кордон. Якщо у вас діти, чоловік, робота, будинок. Якщо воно хворе на старті, буде хворе до кінця життя.
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
зафиксировать угрозы
І погрози так і лишаться на папері. Я ж вам кажу щоб до суда з поліції довести, це з ментів треба три шкури стягнути і всім кому можна і не можна нажалітись вище. Душу з них витрясти.
Баба_Воля• 24 июля 2025
Ответ дляПригощаю кашею
если ведется переписка- скриньте ее.
на алименты подавайте.
І що руководством, типові мразі, скажуть побутова сварка, дегенерати закончена. Він б´є, лупить усю сім´ю, погрожує, аварії одна за іншою, побутова сварка. Взагалі є не люди, а просто дай їм боже сторицею, щоб подивилися їх діти тим самим.
KaterionOK• 24 июля 2025
Як адвокат скажу, що аліменти - це гроші дитини і не треба боятися погроз. Ви як мама представляєте інтереси своєї дитини і маєте право подати на аліменти
У моїх клієнток були погрози від чоловіків з цього питання. Але все одно їм довелося їх платити. Рано чи пізно
KaterionOK• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Зп біла
Я скоріш за все не можу подати на себе бо працюю вже
Маєте право і на себе подати, якщо дитина зареєстрована з вами