Без комплексів• 24 июля 2025
Аліменти та погрози
Чи були у вас погрози від колишнього чоловіка щодо питання аліментів (погрози що якщо я подам на аліменти, то…)
Як справлялись з цим психологічно? Та чи щось робив колишній насправді чи були тільки слова?
Без комплексів
• 24 июля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
А для чого такому батьку бачитись з дитиною?
Ви думаєте, він чомусь хорошому її навчить?
він може бачитись на зло мені
я прекрасно розумію, що хорошого з цього нічого не буде
Я такая наивная• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Це перше про що я почала дізнаватися
Чітко сказали не має спору (не має підстав) по причині того що батько на словах погоджується все що буде офіційно стосуватися дитини добровільно робити, але при умові що я не буду подавати на аліменти.
Ніяких «на слова». Все прописуйте офіційно, тим паче з таким батьком.
Апель-синка• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Він з дитиною не бачиться взагалі
Я підняла питання аліментів бо коштів від нього взагалі ніяких весь цей час
Ось тут і понеслося все
Що він тоді буде бачитися і буде робити спеціально козні
Ось тут і понеслося все
Он Вам это устно сообщил или написал? Выведите его на разговор на эту тему в переписке, и сохраните его угрозы, что видеться с ребенком он будет просто назло Вам и с целью ’наказать’ за алименты.
Тогда будут хоть какие-то доказательства в суде, если что.
Апель-синка• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Не можу
Так як спору не має він не проти щоб дитина жила зі мною (ну це зараз поки не подаю на аліменти)
Это он тоже на словах не против. А надо письменно это закрепить.
СКИБИДЫШь• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Мене його проблеми не цікавлять взагалі
Просто не хочу щоб нашкодив дитині, бо судячи зі всього (не знаю чому), але аліменти це прям для нього табу
Робіть скріни, записуйте його погрози
Зверніться до суду із забороною спілкування без вашої присутності, в там можна і далі піти
СКИБИДЫШь• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Звісно ні.
Його чітка позиція він і далі не буде бачитися з дитиною при умові якщо не буде аліментів
Якщо будуть аліменти то буде атата
Ні про які добровільні кошти навіть і мова не йде
Якщо будуть аліменти то буде атата
Подайте на аліменти через адвоката
Може варто виїхати закордон?
Кофр для ноги• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Це я написали, що буде не солодко)
Что конкретно это означает?
МеняАЖтрусит• 24 июля 2025
Мой бывшый покойный муж меня вообще убить хотел когда ушла от него. Прям целенаправленно отравить. Ему было невыносимо что я живу не с ним и счастлива. Угроз было не много. Но он невменяемый всегда был и я знала что может. Подала и на алименты и на развод. А он больше не женился
МеняАЖтрусит• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
та де ж його взяти?
якщо в когось є то напишіть вже контакти будь ласка
Зачем деньги тратить? Есть чат gpt. Пусть составит иск в суд. Распечатаете и отнесёте.
Я сама иск составляла по интернет образцам
МеняАЖтрусит• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Як пояснив мені адвокат, що в даному випадку не має спору (не має підстав), бо по факту він зараз не проти що дитина живе зі мною
Шо за адвокат? Шо ща бред. Это брат вашего мужа чи шо? На алименты можно и в браке подать
Несемо світло разом• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Він з дитиною не бачиться взагалі
Ось тут і понеслося все
Он потом может требовать с ребёнка себе на содержание, е ли станет инвалидом, пенсионером. То что вы не подавали на алименты, не учитывается.
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Переживаю, чтобы ребенку ничего не сделал
Автор, пусть пойдет исполнителю поугрожает)))
Вы делайте то, что считаете нужным. Обязательно подавайте. Это Ваше право.
Он Вас запугивает потому что понимает что ему нужно будет отдать свой кусок ребенку. А если он жлоб, то сами понимаете)))
Поэтому не ведитесь на манипуляции, спокойно подавайте и все. Это Ваше право.
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Мене його проблеми не цікавлять взагалі
Ребенку он ничего не сделает. Смело подавайте. Пусть пойдет расскажет исполнителю что алименты для него табу
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Звісно ні.
Якщо будуть аліменти то буде атата
И Вы ещё думаете что с ним делать и как ему угодить?)))) жесть.
Подавайте да и все.
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Він з дитиною не бачиться взагалі
Ось тут і понеслося все
Пусть пойдет поцелует исполнителя куда тот ему покажет)))) Не бойтесь своего идиота)))
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
А хоча б спробувати подати на себе варто?
Бо в гуглі пише що я маю право на аліменти на себе в не залежності від заробітку
Бо на ж няню б мені кошти не зашкодили
Если Вы в декрете до 3х лет, то имеете право подать и на себя. Но Вы пишете что работаете уже. Не знаю, Вам лучше уточнить в суде, если они будут готовить исполнительный лист(ы).
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляKittaa
Просто в нього стадія отріцанія))))
Не звертайте уваги, подавайте спокійно
Пусть пойдет в исполнительную со своей стадией отрицания))) там таких любят.
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Ви з неадекватом жили? Він до вас так відносився? Бив? Чи сцикло звичайне..є ж ппичина
Так всегда. После слова ’алименты’ многие женщины узнают с кем они жили.....
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
зафиксировать угрозы
написать заявление про угрозы + заявление на алименты )
То они на словах такие а на деле обосрутся)
Такие боятся закона как огня. То он с ней наедине деловой, а так....обосрется и пойдет штаны стирать.
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
конкретного мені він нічого не каже (бо це з його позиції буде використано проти нього)
Он сам не знает что он хочет и что должен казать
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
він може бачитись на зло мені
Договаривайтесь пока чтобы видеться в Вашем присутствии. Автор, как правило такие отцы теряются в тумане максимум через 2 месяца. И их годами никто не видит. Поэтому Вам нечего переживать.
Несу добро людям• 24 июля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Так Ви подаєте позов в якому прописуєте вимогу про встановлення аліментів та визначення місця проживання дитини. Рішенням суду буде підтверджено факт місця проживання дитини з Вами. Чого Ви не можете?
Краще розбити ці вимоги на два окремі позови. Аліменти розглянуть дуже швидко, там спрощене провадження. Визначення місця проживання - загальне провадження і необхідність обов´язкового залучення органу опіки та піклування для складання висновку. Це може тягнутися місяцями.
Уси Пуси• 24 июля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Вони прозрівають, бо так люди так з дитинства. Але любоффф і ’буде іншим’
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Угу))) жлобу скажи слово ’деньги’ и человеческий облик теряется за секунду.
Шкала Радощів• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Звісно ні.
Якщо будуть аліменти то буде атата
И вы боитесь этого уебк@?
Да оно же чмо, способное только жену свою пугать.
Автор, подадите на алименты, будет платить как миленький.
Шкала Радощів• 24 июля 2025
Ответ дляИванка Бур
Тобто була умова не бачитися з дитиною в обмін на аліменти? Автор, щось тут не так. Ви часом не маніпулюєте становищем?
.
Без комплексів
• 24 июля 2025
Ответ дляШкала Радощів
.
Не так
Він не хоче платити і бачитись з дитиною
Але якщо подам на аліменти то він (з його слів) буде бачитися з дитиною
Шкала Радощів• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Не так
Определите в суде место проживания ребенка с вами и он не сможет видеться с ребенком, когда ему захочется.
Делайте скрины сообщений с угрозами, записывайте звонки, собирайте доказательства. Тогда он не сможет видеться с ребенком без вашего присутствия.
И запомните, оно чмо. Конечное. И относиться к нему нужно именно так. А не пытаться понять, и тем более не бояться.
Гавкающие собаки способны только тявкать. И то до той поры, пока не получат по носу. Кто реально хочет навредить, будет делать это молча
Шкала Радощів• 24 июля 2025
Ответ дляИванка Бур
А Ви як вчора з місяця впали. Нічого не чули про маніпуляції з дитиної коли батькі розлучаються? Автор написав про одну сторону медалькі, а іншу знає тількі вона.
Ваша солідарність її дитинку не вдягне та ложку до рота не занесе.
Вы лично знаете хоть одну женщину, которая бы манипулировала таким образом? Не со слов конченых чмошников, которые ищут тупые отговорки, чтоб не платить алименты и не видеться с ребенком. А реальная женщина, которая прямо заявила, что манипулирует ребенком ради алиментов?
Вы как вчера родились
дамаАмстердама• 24 июля 2025
Ответ дляБез комплексів
Не так
Не поняла. Если Вы подадите на алименты он не будет видеться с ребенком? Или будет?
К чему его манипуляции? Пусть идёт исполнителю рассказывает эти страсти что он там будет или не будет.