Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 июля в 09:56
странно, что вам уже 30, вы не бросились со скалы, как древний грек)))
Natalia505• 24 июля в 10:41
Ответ дляdiron
Дивний пост. З 30 до 40 - розквіт жіночої краси і енергії.
Особисто в собі зміни побачила вже ближче до 50. Ви це зрозумієте з часом
Я в себе ці зміни помітила саме в 40 років. Енергії в 40 не додалось, як і здоров´я. Вважаю, що це багато в чому залежить від способу життя. Працювати доводилось багато. Про розквіт краси в сорок також сумнівно. Якщо немає коштів на пластику то з 30річними вже не позмагаєшся.