ВільнаНазавжди• 24 июля в 10:49
Чи можна здати квартиру без ремонту
Є квартира, що дісталася в спадок. У квартирі ремонту не було років 30. Розташування - 3 хвилини до метро. Чи реально її здати тисяч за 8, щоб квартиранти зробили косметичний ремонт (витрати на матеріали мої).
В кого тако було• 24 июля в 12:58
Ответ дляТундиринда
Автор, сколько вам лет?
Хм, яка вам різниця?
Ответ дляВільнаНазавжди
Матеріали мої, їх праця, поклеїти шпалери, покрасити стелі
Сделайте это сами
Мне тоже такая квартира досталась недавно , думала что с ней делать в итоге как-то решили с подругой сами сделать косметический, линолеум новый на кухне -коридор постелили , стены просит в белый , ванная реставрация
Стол красила )) симпатичный такой
Даже паркет самому можно отреставрировать
Короче 2 недели заняло
Стол красила )) симпатичный такой
Короче 2 недели заняло
Бензопирен• 24 июля в 13:04
Ответ дляОноВамнадо
Знімали друзі за 5500. Поклеїли шпалери. Вимили, замінили вікна. Не елітремонт, але нормально для проживання
В Києві обісраний хрущ на правому березі від 6500
Це за умови, що батареї не зрізані і унітаз стоїть. Тобто звичайний бабушатнік із запахом бабусі 6500 без ЖОДНИХ вкладень
Якщо в ньому відмити все і поклеїти свіжі шпалери це 8000
Якщо ще купити нову пральну машину, кухня і вітальня з епіцентр, нові штори і 1 диван з обох або ліжко (найдешевше з юск) з двоспальним матрацом, то це вже від 10
Бо це Київ! А роботи дофіга в Україні лише в Києві! Тому і попит буде доки в Україні хоч 5 млн населення є
Ответ дляБензопирен
Думаю на ЗУ сейчас дороже жилье в аренду
Бензопирен• 24 июля в 13:06
Ответ дляВільнаНазавжди
Не знайдете. Найміть кліннг і поклейте шпалери самі. А як не можете, то сходіть у технікум найближчий і пошукайте ’стажерів’. Вони нормально і дешево поклеять але ви з ними маєте постійно знаходитись
ОноВамнадо• 24 июля в 13:07
Ответ дляБензопирен
По різному. Як і будь-де. В Одесі подруга двушку за 5 здає, за 2500 хотіла здптм квартиру свекра (там все горм, крім однієї кімнати), то його інший син кричав, що і за тисячу ніхто не зніме. В результаті знайшла за 10 тис бажаючих, а той дозволу здати не дав і стоїть порожня.
Але автор хоче ремонта за безцінь
Бензопирен• 24 июля в 13:13
Ответ дляВільнаНазавжди
Ви взагалі про що? Для мене чорнові роботи - це новобудова, де тільки стіни, і спочатку ідуть чорнові роботи. В цій квартирі жили старенькі люди. Ви розумієте стан. Вони жили, мені не ок. Через що питаю думки сторонніх.
Всі орендарі хочуть капремонт за 10 тис грн на Печерську
Не звертайте увагу. Проте вам доведеться довести хату до притомного стану.
Раджу!
1 сходіть в найближчий технікум і найміть там студентів -стажерів. Це дешевше ніж майстер, бо у майстрів ціна на шпалери зовсім не бюджетна!
Купіть сама і привезіть 2 великі відра фарби макслатекс, клей, шпалери в кімнату, та миючі шпалери к коридор і на кухню,будівельну плівку(щоб підлогу в хлам не засрати), фарбу для радіаторів.
Поки мадяри вам все пофарбувають і поклеять ви відмийте кухню і с/у. Дуже раджу засоби марки галас та доместос.
Викинути з квартири ВСІ меблі!!! Крім кухні, її просто відмити.
Купити нові штори в кімнату і кухню, в також диван з доставкою або двоспальне ліжко з юск і матрац (це доволі дешево)
Раджу!
Бензопирен• 24 июля в 13:15
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну 20 вона теж не коштує
Не смішіть!
Бабушатнік може стільки коштувати лише, якщо квартира прямо в будинку над станціями Українських Героїв(колишня Льва Толстого), Хрещатик, Театральна чи Майдан Незалежності
Бензопирен• 24 июля в 13:17
Ответ дляСокодавка ще та
Якщо вам не ок, то іншим ще більше не ок. Я дивлюся, ви не вибаглива. Просто повірте, люди хочуть жити по людські. Або без умов, але і плата відповідна. Щось мені підказує, що там і за 2тис ніхто жити не погодиться
Засрана в хламіну квартира на правому березі в Києві легко можна здати від 6500!
Навіть, якщо запах бабусі щє стоїть в квартирі
Бензопирен• 24 июля в 13:18
Ответ дляВільнаНазавжди
А ви знаєте, що зараз є краски які майже не мають запаху
Вони дуже хрінові. Дуже не раджу. Бо люди повазюкають мокрою ганчіркою і тим лакам/фарбам буде жопа ф на них назавжди залишаться брудні розводи
Ответ дляВільнаНазавжди
Як нерівності стін пов´язані з відпаданням шлапер? зараз же не відпадають? Чи ви як винаймаєте квартиру з ларезною лінійкою ходите по стінах підлогах і стелях.
Шпалери навряд чи відпадуть, якщо нормальний клей.
Здати квартиру, звісно, можете, якщо будуть бажаючі. ) Але за відповідні гроші.
Сокодавка ще та• 24 июля в 13:40
Ответ дляБензопирен
Але ж і квартиранти будуть відповідні
Тріль підпільний• 24 июля в 13:47
Ответ дляВільнаНазавжди
Ліжко в любому випадку буде нове, бо там його просто немає, Меблі обговорюються, але це теж вплине на вартість.
Тобто з меблями ціна буде вже 10?
Тріль підпільний• 24 июля в 13:51
Ответ дляВільнаНазавжди
4-6 це різниця між заявленими 8 тис і можливити 12-14 тис оренди
За 14 там має бути гарний ремонт і меблі
18 мнеУЖЕ• 24 июля в 14:38
Ответ дляВільнаНазавжди
Тому і озвучую ціну майже в 2 рази нижче
А после того, как они вам сделают ремонт, вы им поднимете цену в 2 раза? Ну, отремонтированная квартира же стоит дороже
Фенте Фря• 24 июля в 14:39
Ответ дляМелочунь
і це за безкоштовно? за роботи ви сплатите?
Звісно, безкоштовно. Автор готова оплатити лише матеріали.
Зате квартиранти будуть 2 роки максимум жити в гарному ремонті.
Почемучечка• 24 июля в 14:40
Ответ дляТріль підпільний
Так. Якщо вартість ремонтних робіт відрахуєте від оплати оренди за декілька місяців.
Не знаю який зараз порядок цін на оренду, але якщо 8 тисяч це нормально за квартиру без ремонту, то після ремонту за рахунок господаря вартість має піднятися
18 мнеУЖЕ• 24 июля в 14:41
Ответ дляВільнаНазавжди
Київ, 2 кімнатна з прохідною кімнатою 4/5 м. Дорогожичі 3 хв.
Реально на Дорогожичах (читай - междужопье) хрущ без лифта стоит 15тыс???????
Нога на ногу• 24 июля в 14:41
Вам простіше за все найняти зараз робітників, зробити те що ви хотіли і здати вже по ринковій вартості. Бо потім це буде тягтись довго, і не факт взагалі що закінчать ваші квартиранти
Почемучечка• 24 июля в 14:41
Ответ дляВільнаНазавжди
той район 13-15
В такому випадку зробити косметичний ремонт самому і здати дорожче
Кондуктор трамвая• 24 июля в 14:48
Ответ дляТріль підпільний
Гарний ремонт і меблі - це 18, біля метро - 20-22, в новому будинку - 25 тис. І це я про 1-кімнатні, а в автора двушка. Актуальні ціни зараз такі.
Почемучечка• 24 июля в 14:55
Ответ дляЛизочек
Троллите потихоньку?
Вы готовы за 3 года потерять 250 тыс лишь бы не клеить обои?
Але ж бабушатніки здають
Коренная киевлянка• 24 июля в 15:02
Ответ дляВільнаНазавжди
У мене просто немає на це часу.
Найміть людей, вони зроблять
Кастрюлька• 24 июля в 15:45
Ответ дляТріль підпільний
Тобто з меблями ціна буде вже 10?
з новими- так. а може і більше
наКоблучках• 24 июля в 15:54
Ответ дляВільнаНазавжди
Через що і питаю, і так, колись я сама знімала кімнату, в якій переклеювала шпалери і красили батареї, але було це пару десятиліть тому :)
вы путаете сейчас и 20лет назад, тогда не здавали такое колличество квартир, сейчас предложений больше чем спрос, и 13-15 сдают с ремонтом трубы, сантехника, мебель кухня, и по цене это как пол квартиры,
наКоблучках• 24 июля в 16:06
Ответ дляВільнаНазавжди
хрущ бабушатник без лифта мммм
даже возле метро с ремонтом 10т. скок там 35м?