західний_діалект• 24 июля в 12:46
У вас є корисливі знайомі/товариші?
Які пишуть ,або пропонують зустрітися виключно коли їм щось від вас потрібно,і ніяк не інакше
Один знайомий пише чоловіку тільки коли в нього проблеми і щось потрібно тому від мого чоловіка, просто так то ні
А я не розумію,що має мій чоловік зробити в подібних ситуаціях,коли людина пише ніби ,як давить на жалість ,віддати всі гроші йому ,щоб нашій сім´ї не було на що та де жити чи як?
Ума Палата• 24 июля в 12:47
Не зрозуміло. Однокласник чоловіка 10 років не писав не дзвонив.ґа тут попросив 10 т долларів на машину?
Ума Палата• 24 июля в 12:48
В мене немає корисливих друзів бо я неймовірно жадібна.
Тому зі мною дружать по любві
Блакитне небо• 24 июля в 12:48
Да, есть. Абсолютно все знакомые и я в том числе не дружат просто так от фонаря. Всегда есть выгода и взаимный обмен.
Сама купляю квіти• 24 июля в 12:51
О да, в мене є одна така, дружба з якою переросла в зупинки в моїй квартирі, коли вона їде з/в Англію, де зараз живе.
Тобто пише лише коли їй знову треба переночувати в мене
Ось буде знову їхати через мене, нагадаю про борг та спитаю коли почне віддавати - як не поверне, то може хоч ці гостювання припиняться.
західний_діалект
• 24 июля в 12:52
Ответ дляСама купляю квіти
А в о вона вам винна?
Гроші?
Сама купляю квіти• 24 июля в 12:54
Ответ длязахідний_діалект
А в о вона вам винна?
Гроші?
ага, раніше в нас були взаємовигідні стосунки - я їй позичила гроші і користувалась її річчю якийсь час.
Потім вона річ забрала, але продовжує їздити через мене і про борг мовчить) Спілкуємося тепер лиш коли їй треба
західний_діалект
• 24 июля в 14:18
Ответ дляСама купляю квіти
Так може вона вважає,що ніяких грошей вам не винна
Сама купляю квіти• 24 июля в 15:20
Ответ длязахідний_діалект
Ну от в мене почало складатися саме таке враження, хоча і проговорювали що я готова почекати, але що це саме борг.
Тому й планую підняти питання, вона ось в серпні має їхати знову в Україну через мене)
Баба на горошині• 24 июля в 18:55
Є така, на жаль. Зупиняється в мене коли в Києві, щоб не знімати житло бо ’в Києві дорого’. Позичає гроші - спочатку це були маленькі суми, які наче не шкода, потім запити і частота збільшились, почала з трудом повертати. При зустрічах просить ’сьогодні пригостити’. Конкретно непомітно сіла на голову. В цілому живе за рахунок інших, свого постійного доходу немає. Працювати не хоче (каже, що не може).
Мої відмови у грошах або ночівлі не ображають і не зупиняють. Робить паузу і тоді знову просить.
Намагаюсь мінімізувати й припинити спілкування, але їй це не вигідно, то постійно знаходить приводи нав´язатись, навіть через спілних знайомих.