Залетна Я тут• 24 июля 2025
Не могу понять как же правильно питаться..
Когда-то сидела полгода на раздельном питании, не было чувства голода вообще и сбросила 10кг, короче так худеть очень комфортно. И все ж твердят о совместимости и несовместимости продуктов.
Но а вот сейчас везде говорят и пишут, что фрукты, овощи, сладости только после приема пищи, но не как самостоятельная пища, потому что инсулин, поджелудочная и всё такое. Так а как же тогда правильно?
Ондатрова шуба• 24 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Удалено администрацией...
Області пітьми• 24 июля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Удалено администрацией...
Просто Фіфа• 24 июля 2025
Автор єдине що допомагає це замість відра їжі їсти блюдце. Тобто кожні дві години перекус але розмір порції блюдце. Повірте це дуже дисциплінує і допомагає скинути вагу але чи є у вас можливість так їсти і готувати такі порції?
Залетна Я тут
• 24 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Удалено администрацией...
Просто Фіфа• 24 июля 2025
Наприклад ви встали а 7 ранку у вас є цілих 12 годин і шість перекусів, порції блюдце. Готові так їсти?
Області пітьми• 24 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
Залетна Я тут
• 24 июля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Удалено администрацией...
Залетна Я тут
• 24 июля 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Мне как раз это и подходит, чтобы есть мало, но часто, но вот же сейчас все пишут, что это вредно для поджелудочной
Залетна Я тут
• 24 июля 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Конечно я так раньше только и питалась, а сейчас куча противоположной инфы везде
Залетна Я тут
• 24 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Удалено администрацией...
Лапка• 24 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Ви сидите весь час вдома чи як можна так харчуватися? Має бути 3 разове харчування і перекуси за необхідністю. Попросіть gpt, він складе вам збалансоване меню на необхідну кількість калорій.
Просто Фіфа• 24 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Шкідливо для підшлункової залози це якщо ви цілий день будете їсти все жирне і смажене і копчене тоді звичайно ваш жкт накриється швидко.
А якщо кожен день ви собі дозволити одну шкідливу їжу але розмір з блюдце то це вам не завадить а тільки допоможе не зриватися з такої дієти.
Залетна Я тут
• 24 июля 2025
Ответ дляЛапка
Я ніколи вдома не сиджу, зараз є багато місць де можна поїсти і першу страву і другу, і перекус
Залетна Я тут
• 24 июля 2025
Ответ дляТайТаке
У вас все время инсулин поднят а это ее истощает
Почему он поднят?
ГороховаЯ• 24 июля 2025
Ответ дляПросто Фіфа
При високому інсуліні так їсти не можна
Залетна Я тут
• 24 июля 2025
Ответ дляГороховаЯ
При високому інсуліні так їсти не можна
А хто сказав, що він в мене високий, в мене все норм з цим
годовасик• 24 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Потому каждый прием пищи поднимает инсулин, потом он падает, но если вы питаетесь каждые два часа и даже маленькими порциями, он все время поднимается
Лунтик-паунтик• 24 июля 2025
Ответ длягодовасик
Соглашусь .
Поджедудка не отдыхает совсем .
ГороховаЯ• 24 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Автору не можна
Будете так їсти,то буде високий
Лапка• 24 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну якщо кожні дві години закидати щось до рота, то про схуднення можна забути. При нормальному збалансованому харчуванні з підрахунком калорій, їсти так часто не хочеться. Це я вам з власного досвіду кажу. Я так схудла з Л до С і утримую вагу вже майже 4 роки. Про місця, де можна поїсти, бажано забути. Готуйте вдома хоча б перший час, поки звикнете. Це якщо ви справді хочете схуднути.
А_мій_самий_самий• 24 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Вы поинтересуйтесь вопросом
Даже если вы совсем немного съели
Например кашу или бутерброд или фрукты
У вас поднимется уровень глюкозы и это сразу даст скачок инсулина
Чем меньше этих скачков и чем они ниже, тем лучше будет для вашего здоровья и фигуры
Даже если вы совсем немного съели
Например кашу или бутерброд или фрукты
Лунтик-паунтик• 24 июля 2025
Ответ дляЛапка
Что означает справди или несправди ?
Тримбулька• 24 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
Наверное диету в ггугле неправильную выбрал человек, вот и сносит крышу
Просто Фіфа• 24 июля 2025
Ответ дляГороховаЯ
При високому інсуліні так їсти не можна
У автора високий інсулін? Ви бачите її аналізи?
Просто Фіфа• 24 июля 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Соглашусь .
Поджедудка не отдыхает совсем .
Це в тому випадку коли у автора вже є проблеми з підшлункової залози тоді та треба обережно.
А якщо автора не має проблем з підшлункової залози та інсуліну то така дієта дуже допомагає скинути зайву вагу.
Лапка• 24 июля 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Что означает справди или несправди ?
В словник загляньте.