Бабайко• 24 июля в 17:02

Від мідної турки відвалилася ручка

Її можливо назад причепити якось? Чи тепер тільки нову купувати?
Блакитне небо• 24 июля в 17:06
Можете и без ручки использовать
Потринділиця• 24 июля в 17:07
Теоретично можливо, якщо ’розбовкалось’ кріплення і просто випав фіксуючий болтик І конструкція ціла (не зламана, не поплавлена).
автор Бабайко • 24 июля в 17:09
Ответ дляПотринділиця
А там немає болтика. Ручка була наче припаяна
Обижулька• 24 июля в 17:09
Ответ дляБабайко
припаять обратно
Сумка з негодою• 24 июля в 17:13
Ответ дляБабайко
Или искать кто занимается пайкой по меди или самой учиться)) В теории, там балончик такой нужен с газом и горелка, как медные труды паяют, знаете? Но ручку может быть даже сложнее прикрепить чем паять трубы..
автор Бабайко • 24 июля в 17:15
Дякую
Королева спама• 24 июля в 17:58
Шукати точкову зварку (уточнювати саме це) і ще сказати про матеріал з якого зроблена турка.