Интимная• 25 июля в 07:18

Може хтось підкаже по електриці? Миготить світло, особливо коли

Включаю фен, пилосос.
Але воно в само по собі миготить коли включаю світло у ванній чи кімнаті.
Ситуація наступна.
Аа і бувало таке що світло взагалі вибивало.
Викликала майстра, прийшов дід під 80 років.
Зробив щось там, щиток мало не взірвався, горів димів. Але все добре, дід щось там поміняв, гроші заплатила.
Але толку ?
Всеодно миготить світло.
Звоню в ЖЕК, викликала майстра.
Прийшов, змінив пробки на тумблер.
Воно далі миготить.
Знов викликаю з жеку, кажу гроші заплатила толку 0
Реально немає електрика нормально , але я шукаю далі
Вже думаю може це проводка?
Мені треба знайти причину інакше буде біда мені здається
Все буде Україна• 25 июля в 07:29
Знайдіть електрика не з жеку.
Можу брикнути• 25 июля в 07:29
Это может и домовой трансформатор давать, надо все смотреть
Файна пані• 25 июля в 07:33
Проводка медная или алюминиевая?
Провода в коридорном щитке на скрутках?
Майор Медуза• 25 июля в 07:48
Спробуйте знайти електрика з обленерго і в приватному порядку викликати.
ГейСюда• 25 июля в 07:53
Якщо у вас стара проводка, а ви врубаєте потужні прилади, нічого не зміниться. Величезне навантаження. В мене є чудовий електрик але в столицю він до вас точно не поїде, нажаль.
автор Интимная • 25 июля в 08:03
Ответ дляГейСюда
Та якби всі щось включають. Я маю на увазі сусіди.
То навіть і без приладів світло миготить .
І просто може вночі вибити світло
7_кг_рыбы• 25 июля в 08:07
Выключите полностью все приборы в доме и посмотрите показывает ли счётчик потребление
Дуболом• 25 июля в 08:09
Ответ дляГейСюда
В нас нова проводка і теж буває мигає
автор Интимная • 25 июля в 08:10
Ответ дляДуболом
В нас нова проводка і теж буває мигає
А чому ?
Дуболом• 25 июля в 08:13
Ответ дляИнтимная
А чому ?
Не знаю. Але це бісить
ГейСюда• 25 июля в 08:17
Ответ дляДуболом
В нас нова проводка і теж буває мигає
Перепади напруги можуть бути в мережі.
Дуболом• 25 июля в 08:20
Ответ дляГейСюда
Перепади напруги можуть бути в мережі.
Так. Проблема не в нас в квартирі. Проблема в мережі. Чому так хз. Це не постійно, але буває
Жена миллионера• 25 июля в 10:09
Якщо у автора були ще пробки, а не автомат, то ясно, що проводка стара. Міняти проводку.
Mystery -ing• 25 июля в 10:41
Найдите толкового электрика и пусть он Вам поможет. Мало информации. Удаленно не понять.

Обычно мультиметром стать на линию/розетку/автомат- и посмотреть на напряжение в сети, особенно при моргании. А там уже смотреть где проблема. У Вас в домашней проводке или на фазе или вообще от КТП.

Может мигать из-за резкой просадки напряжения при подключении мощного прибора (например - на одной фазе с Вами сосед инвертор включил для сварки).

И как дела у соседей, интересно.
Mystery -ing• 25 июля в 10:46
Ответ дляФайна пані
Проводка медная или алюминиевая?
Провода в коридорном щитке на скрутках?
Хорошая скрутка служит очень долго.
К примеру, скрутка медь/алю, нагрузка небольшая, за 15 лет все идеально. Хотя так делать нельзя.

Скрутка пропаянная медь/медь моножила 2.5 мм кв- держит без проблем нагрузку 25А, нагреваясь равномерно и в самой скрутке.