Тримаю свічку• 25 июля 2025

Чи можна спасти куртку?

Дівчатка.Скажіть будьласка чи можна щось зробити. Була така куртка з 3д тисненням.попрала.це тиснення відклеїлося і весь наповнювач впав вниз... Чи можна щось зробити чи вже нічого. Дякую за відповідь
Твоя подружайка• 25 июля 2025
Ответ дляol_kin
Отож. Мені здається що автор і ота активна дописучка ’’мастер’, це одна й та сама людина, яка просто прийшла зробити собі хоч якусь рекламу як мастера. Бо усім хто пише, що ця робота непотрібна і не має сенсу вона висуває якісь претензії і агресивно нападає розказуючи що це не та відповідь яку чекає автор, як вона це знає, якщо вона не автор.
Вот из-за таких как вы форум превратился в сборище срача, уже сто раз подумаешь перед тем как давать реальный совет. Только слив негатива, ещё и паранойи в вашем случае
Я не в Украине, мне тут работа не нужна, и я под анонимом, мне никто не напишет для заказа, логику включите, хотя вы не сможете, у вас фантазии вместо реальности
ol_kin• 25 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Вам не здається, що негатив сієте ви?
Я просто написала, що ремонт такої речі не має фінансового сенсу абсолютно і все, а ви роздули усе до рівню скандалу і далі не припиняєте робити теж саме. І саме ви перетворюєте форум на срач, тому що кожен має право на незалежну власну думку і я її написала, і не тільки я, але вам це не сподобалося і саме ви! Почали чіплятися і до мене і до інших, хто писав не так як вам хотілося. Задумайтеся, чому срач саме біля вас.
Ласую колобками• 25 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Из того что вы заплатите мастер получит в лучшем случае половину. То что вам кажется простенькой работой попробуйте сделать сами. Чтоб оно носилось, не лопнул шов, не пострадала ткань при распарывании и тд, Трикотаж считается сложной тканью и требует отдельной трикотажной машины и навыков
Та певно. Зшити цілу сукню з тканиною і роботою дешевше, ніж зробити якись ремонт. Доречі, це майже третина ватрсиі сукні, де є тканина і набагато більше пршиву. Вже не прибідняйтесь