Чумацький Шлях• 25 июля 2025

Як вам подарунок на 32 роки?

у дівчини є все) дарувала раніше рітуалс набори, якусь косметику, книги. наразі бачу їй подобається якесь рукоділля або лего. як вам такий подарунок створення мозаїки? це як ідея, там є різні зображення якшо шо
Статус Ква• 25 июля 2025
Подарок на отвали - это когда имениннику ничего не хочется дарить, и специально дарят чтобы он своему ребёнку отдал (ребёнку ничего не покупая). Типа и поздравил, и ребёнка порадовал. От такой хитрожопости противно.
Таким часто бывшие свекрови балуются.
автор Чумацький Шлях • 25 июля 2025
мона живе наразі десь біля луцька в селі, типу на канікулах у бабусі. квіти не варіант, я з нею не зустрінусь буду нп відсилати
автор Чумацький Шлях • 25 июля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Таким часто бывшие свекрови балуются.
в неї нема дітей. є собаки)
СкокоМнеДадите• 25 июля 2025
Ответ дляАгатаХристя
у мене була така знайома (подруга) - завжди приходила з порожніми руками і говорила цю фразу... у тебе ж все є
Я б вам напекла еклерів.
Усміхайлик• 25 июля 2025
Може сертифікат на фотосесію
АгатаХристя• 25 июля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я б вам напекла еклерів.
клас! дякую!
автор Чумацький Шлях • 25 июля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Може сертифікат на фотосесію
вона ходила до голцберг ( відома в києві) в неї фотосет $500 мінімум. думаете я потяну?)))
Скляна миша• 25 июля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Таким часто бывшие свекрови балуются.
Наоборот, для такого подарка нужно проявить креативность и изрядно подумать. Это не бутылочка парфюма из первой евы по дороге.
Если это укладывается в интересв человека, то прекрасно.
Я таким не занимаюсь, потому меня бы удивило.
Там-тарарам• 25 июля 2025
Яко це моя донька, то їй би зайшло. В неї це антистреси, поки вона на роботі думає, руки повинні щось робити, інакше буде гризти ногті. Наслідки роботи в Айті. Тільки малюнок інший підберіть, наприклад жирафіка, чи панду.
Значит надо• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
в неї нема дітей. є собаки)
На весь бюджет сертифікат на собачий корм. Я не жартую!!
bespe4na_mavpa• 25 июля 2025
Я б офигела от такого подарка. Передарила б девочкам 1-клашкам во дворе
Ненька наша• 25 июля 2025
Ух, ти! Крутезно! А можна обирати малюнок по фото? Якщо у неї є тваринка, то можна її замовити. Мені 37 і мені дуже подобаються такі штуки.
БолеИменее• 25 июля 2025
Ответ дляЗначит надо
Это как раз то, что написали сверху - подарок на отвали
автор Чумацький Шлях • 25 июля 2025
Ответ дляТам-тарарам
ну от вона лено і збирає як антистрес, ще картини по номерам малює. то я подумала щось якісеіше типу мозвїки зайшло би
Я вся ваша• 25 июля 2025
если она любит то подойдет, мне тоже рисунок не очень...смотря что она выбирает из рукоделия, может она любит шитье
автор Чумацький Шлях • 25 июля 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
а чому зраділи би саме ви? дайте ідей
БолеИменее• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Нет, но если вы уверены, что ей это понравится, то покупайте

Тут все высказывают свои предпочтения и большинству такой подарок бы не подошёл.

Все ж индивидуально
Isa Dora• 25 июля 2025
Как по мне интересно.
Если интерьер дома позволяет, то это мило.
Я вся ваша• 25 июля 2025
ого а цена этой мозайки 2300 грн....а кажется для первоклашки что-то
СкокоМнеДадите• 25 июля 2025
Ответ дляЯ вся ваша
І собівартість гривень 250.
Летчица• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Нашо вам така дорога подруга
Ненька наша• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
а чому зраділи би саме ви? дайте ідей
Автор, нашо вам ідеї стрьомних тьоток з форума? Їм тут і халат в квіточки норм. Даруйте те, що вважається доречним і цікавим на ВАШУ думку.
західний_діалект• 25 июля 2025
Мені б трохи більше вільного часу і мені б сподобалось. Як на мене малбнок точно інший, але сама ідея суперська.
Особливо коли у людини дійсно все є. Це те на що можливо сам ніколи не звернув би увагу.
ЧупакабраЗеБест• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
аби щось ляпнути...їй подобаються коні
классная шутка, можно ссылку, где заказать?
ЧупакабраЗеБест• 25 июля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Автор, яка ціна такого подарунка?
Я таку схожу мозаїку дитині 3 роки купила за 600 чи 700 грн і там елементів в рази більше і варіантів збору також.
У нас динозаври, то там варіантів різних динозаврів більше 5 , так точно.
можно сслыку?
bespe4na_mavpa• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
а чому зраділи би саме ви? дайте ідей
Та лучше уже крем для тела, их много не бывает. Но если уж речь о хобби, я например рисую, буду рада краскам или кистям, но тем, которые мне надо, абы каким нет. Поэтому если она рисует картины, то вовсе не значит, что такой коник ей зайдет
Ненька наша• 25 июля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
І собівартість гривень 250.
Собівартість чого саме?
Покажіть, де щось схоже можна купити за 250 грн.
Рожайтретьего• 25 июля 2025
сумка ручной работы или браслет pandora
Стрекоза любви• 25 июля 2025
Ответ дляСкляна миша
Адекватний коментар, з поясненням. Автор, зверніть увагу.
Мене взагалі останнім часом мозаїка приваблює, особливо антикварна.
Жінка з перцем• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
а що не фігня. порадьте. бюджет до 2к
Лего.
Квіти, наприклад