Чумацький Шлях• 25 июля в 09:04

Як вам подарунок на 32 роки?

у дівчини є все) дарувала раніше рітуалс набори, якусь косметику, книги. наразі бачу їй подобається якесь рукоділля або лего. як вам такий подарунок створення мозаїки? це як ідея, там є різні зображення якшо шо
Статус Ква• 25 июля в 09:15
Подарок на отвали - это когда имениннику ничего не хочется дарить, и специально дарят чтобы он своему ребёнку отдал (ребёнку ничего не покупая). Типа и поздравил, и ребёнка порадовал. От такой хитрожопости противно.
Таким часто бывшие свекрови балуются.
автор Чумацький Шлях • 25 июля в 09:15
мона живе наразі десь біля луцька в селі, типу на канікулах у бабусі. квіти не варіант, я з нею не зустрінусь буду нп відсилати
автор Чумацький Шлях • 25 июля в 09:15
Ответ дляСтатус Ква
Таким часто бывшие свекрови балуются.
в неї нема дітей. є собаки)
СкокоМнеДадите• 25 июля в 09:15
Ответ дляАгатаХристя
у мене була така знайома (подруга) - завжди приходила з порожніми руками і говорила цю фразу... у тебе ж все є
Я б вам напекла еклерів.
Усміхайлик• 25 июля в 09:16
Може сертифікат на фотосесію
АгатаХристя• 25 июля в 09:16
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я б вам напекла еклерів.
клас! дякую!
автор Чумацький Шлях • 25 июля в 09:16
Ответ дляУсміхайлик
Може сертифікат на фотосесію
вона ходила до голцберг ( відома в києві) в неї фотосет $500 мінімум. думаете я потяну?)))
Скляна миша• 25 июля в 09:16
Ответ дляСтатус Ква
Таким часто бывшие свекрови балуются.
Наоборот, для такого подарка нужно проявить креативность и изрядно подумать. Это не бутылочка парфюма из первой евы по дороге.
Если это укладывается в интересв человека, то прекрасно.
Я таким не занимаюсь, потому меня бы удивило.
Там-тарарам• 25 июля в 09:17
Яко це моя донька, то їй би зайшло. В неї це антистреси, поки вона на роботі думає, руки повинні щось робити, інакше буде гризти ногті. Наслідки роботи в Айті. Тільки малюнок інший підберіть, наприклад жирафіка, чи панду.
Значит надо• 25 июля в 09:17
Ответ дляЧумацький Шлях
в неї нема дітей. є собаки)
На весь бюджет сертифікат на собачий корм. Я не жартую!!
bespe4na_mavpa• 25 июля в 09:17
Я б офигела от такого подарка. Передарила б девочкам 1-клашкам во дворе
Ненька наша• 25 июля в 09:18
Ух, ти! Крутезно! А можна обирати малюнок по фото? Якщо у неї є тваринка, то можна її замовити. Мені 37 і мені дуже подобаються такі штуки.
БолеИменее• 25 июля в 09:18
Ответ дляЗначит надо
Это как раз то, что написали сверху - подарок на отвали
автор Чумацький Шлях • 25 июля в 09:18
Ответ дляТам-тарарам
ну от вона лено і збирає як антистрес, ще картини по номерам малює. то я подумала щось якісеіше типу мозвїки зайшло би
Я вся ваша• 25 июля в 09:18
если она любит то подойдет, мне тоже рисунок не очень...смотря что она выбирает из рукоделия, может она любит шитье
автор Чумацький Шлях • 25 июля в 09:19
Ответ дляbespe4na_mavpa
а чому зраділи би саме ви? дайте ідей
БолеИменее• 25 июля в 09:20
Ответ дляЧумацький Шлях
Нет, но если вы уверены, что ей это понравится, то покупайте

Тут все высказывают свои предпочтения и большинству такой подарок бы не подошёл.

Все ж индивидуально
Isa Dora• 25 июля в 09:20
Как по мне интересно.
Если интерьер дома позволяет, то это мило.
Я вся ваша• 25 июля в 09:20
ого а цена этой мозайки 2300 грн....а кажется для первоклашки что-то
СкокоМнеДадите• 25 июля в 09:21
Ответ дляЯ вся ваша
І собівартість гривень 250.
Летчица• 25 июля в 09:22
Ответ дляЧумацький Шлях
Нашо вам така дорога подруга
Ненька наша• 25 июля в 09:23
Ответ дляЧумацький Шлях
а чому зраділи би саме ви? дайте ідей
Автор, нашо вам ідеї стрьомних тьоток з форума? Їм тут і халат в квіточки норм. Даруйте те, що вважається доречним і цікавим на ВАШУ думку.
західний_діалект• 25 июля в 09:26
Мені б трохи більше вільного часу і мені б сподобалось. Як на мене малбнок точно інший, але сама ідея суперська.
Особливо коли у людини дійсно все є. Це те на що можливо сам ніколи не звернув би увагу.
ЧупакабраЗеБест• 25 июля в 09:27
Ответ дляЧумацький Шлях
аби щось ляпнути...їй подобаються коні
классная шутка, можно ссылку, где заказать?
ЧупакабраЗеБест• 25 июля в 09:28
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Автор, яка ціна такого подарунка?
Я таку схожу мозаїку дитині 3 роки купила за 600 чи 700 грн і там елементів в рази більше і варіантів збору також.
У нас динозаври, то там варіантів різних динозаврів більше 5 , так точно.
можно сслыку?
bespe4na_mavpa• 25 июля в 09:29
Ответ дляЧумацький Шлях
а чому зраділи би саме ви? дайте ідей
Та лучше уже крем для тела, их много не бывает. Но если уж речь о хобби, я например рисую, буду рада краскам или кистям, но тем, которые мне надо, абы каким нет. Поэтому если она рисует картины, то вовсе не значит, что такой коник ей зайдет
Ненька наша• 25 июля в 09:29
Ответ дляСкокоМнеДадите
І собівартість гривень 250.
Собівартість чого саме?
Покажіть, де щось схоже можна купити за 250 грн.
Рожайтретьего• 25 июля в 09:29
сумка ручной работы или браслет pandora
Стрекоза любви• 25 июля в 09:31
Ответ дляСкляна миша
Адекватний коментар, з поясненням. Автор, зверніть увагу.
Мене взагалі останнім часом мозаїка приваблює, особливо антикварна.
Жінка з перцем• 25 июля в 09:31
Ответ дляЧумацький Шлях
а що не фігня. порадьте. бюджет до 2к
Лего.
Квіти, наприклад