Чумацький Шлях• 25 июля 2025
Як вам подарунок на 32 роки?
у дівчини є все) дарувала раніше рітуалс набори, якусь косметику, книги. наразі бачу їй подобається якесь рукоділля або лего. як вам такий подарунок створення мозаїки? це як ідея, там є різні зображення якшо шо
Чумацький Шлях
• 25 июля 2025
Ответ дляРожайтретьего
сумка ручной работы или браслет pandora
вона вже перегоріла до пандори. в неї є все від сережок до браслетів і кулонів
Дякую_аж_підскакую• 25 июля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
можно сслыку?
Посилання нема, є скрин, так як колись комусь з дівчат тут шукала
По фото думаю знайдете.
Якщо мова про дитину, то моїй дуже зайшло.
Їй уже 5, а досі грається.
По фото думаю знайдете.
Їй уже 5, а досі грається.
західний_діалект• 25 июля 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Та лучше уже крем для тела, их много не бывает. Но если уж речь о хобби, я например рисую, буду рада краскам или кистям, но тем, которые мне надо, абы каким нет. Поэтому если она рисует картины, то вовсе не значит, что такой коник ей зайдет
Та ладно. Человек за 500 долларов фотосессии устраивает и думаете ей не хватает крема для тела?
Угадать с ’профессиональньім инстументом’ для хобби действительно сложно. Но найти, подобрать что то новое, вложить частичку своего сердца гораздо интереснее чем 10 крем от шанель.
Зашла на сайт. Вьібор автора показать как вариант подарка мозаику с коником конечно страннньій, но там есть интересніе вариантьі для творческих людей, которьіх мало чем уже удивишь
ХуАнита• 25 июля 2025
ну ребенку отлично, но на 32 это как-то слабенькое Подарите тогда сертификат на мастер-класс какой-то
ЭтаваНиМожетБыть• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
аби щось ляпнути...їй подобаються коні
Мені також подобаютья коні і рукоділля, але це реально дивно, краще майстер-клас подаріть на той же живопис.
Чумацький Шлях
• 25 июля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
По фото думаю знайдете.
Їй уже 5, а досі грається.
По фото думаю знайдете.
Їй уже 5, а досі грається.
сравнили...пластик і реально якісний матеріа кераміку
Маю сечі• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
а що не фігня. порадьте. бюджет до 2к
Картини по номерах? На Розетці є німецького виробника Schipper, класні.
Маю сечі• 25 июля 2025
Якщо рукоділля, то може сертифікат на певну суму для покупки в якомусь магазині товарів для рукоділля?
Леплю из пластилина• 25 июля 2025
Если человек любит лего и рукоделие, это совершенно не означает, что зайдёт мозаика. В лего куча классных наборов, если хотите порадовать, то лучше остановитесь на нем.
ТаПрямТам• 25 июля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я б вам напекла еклерів.
Завжди можна замовити класний торт і квіти. А то відмазка тупа
Освічую темряву• 25 июля 2025
Я бы еще что-то добавила, может сертификат в СПА, если есть финансовая возможность
А вообще нужно на подругу ориентироваться
Это очень обидно, когда тебе дарят что-то, что вообще не про тебя
Например, мне как-то подруга подарила огромную красную сумку как баул, я ненавижу красный цвет и ношу только сумки-багеты, и она про это знала 🙄
ТаПрямТам• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Автор, гарний креативний подарунок. Тим більше людина творча. Те, що радять повна банальщина. Робіть так, як відчуваєте
Метелик• 25 июля 2025
Ответ дляНенька наша
Ух, ти! Крутезно! А можна обирати малюнок по фото? Якщо у неї є тваринка, то можна її замовити. Мені 37 і мені дуже подобаються такі штуки.
Це фото легко пробивається в інтернеті.
Тема автора ні разу не прихована реклама
Гарнюнька• 25 июля 2025
она эти вещи вписывает в интерьер, как сделает? если да, то мне мозайка бы понравилась, но большего размера, чтоб повесить ,как картину, но нужно чтоб подошла к ее интерьеру
Поліцейський патруль• 25 июля 2025
Ответ дляТаПрямТам
И отправить их Новой Почтой.
Тему никто не читает.
Крию матом страшно• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
А мне на 32 серёжки подарил муж, пришлось идти прокалывать) думала избежать процедуры, но нет
Точная копия плова• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
це 2к. київська майстерня виробляє такі. вони дуже якісні
Автор, це подарунок не для всіх. Як ви зрозуміли по рука-лице, які вам натикали.
Це як я хотіла дощовик за 2500грн, а мені казали, що в Аврорі є по 50грн
Реанимация• 25 июля 2025
Мені б дуже сподобалося, хіба що малюнок може інший. Цей для мене занадто червоний )) Але це, звісно, все індивідуально.
Элька-Карамелька• 25 июля 2025
Автор, тільки ви знаєте свою знайому близько, її вподобання, звички і т.д. ТОму вам вирішувати, що краще подарувати подрузі в таких обставинах, щоб і увага була і приємно і користь якась. Бо тут зараз рандомні тітки зафукають, виходячи кожен зі своїх вподобань. Як на мене - норм подарунок, буде чим зайнятися, адже тут важливий процес, ваша увага, ну і бюджет, який ви можете на це потратити.
Бжоли-бандерівці• 25 июля 2025
Дочке и ее подругам по 30,всем недавно біли ДР. Так что в теме.
1. Если носит серебро- то украшения
2. Сумка- сейчас как раз скидки, за 2 тіс можно вібрать
3.Дочка подруге книголюбке дарила недавно новую только вышедшую книгу ее любимого автора с автографом , на английском девочка читает норм, дочка заморочилась, покупала через байера
4. Сертификат в салон на процедуры если знаете что что-то делает или хочет
1. Если носит серебро- то украшения
Танцепесенная• 25 июля 2025
Автор, гарний подарунок. Ви знаєте, що людина збирає лего і любить руками щось робити, то даруйте.
Нормальний коник, схоже на народну творчість
Значит надо• 25 июля 2025
А що вона вам дарує? На чому базується ваша дружба? Проживаєте на відстані. Я б таких умовах обмежилася душевною листівкою.
Значит надо• 25 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Подарите ювелирное украшение
Це прерогатива чоловіків.
По-друге, в автора бюджет.
А я нівроку• 25 июля 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
аби щось ляпнути...їй подобаються коні
мой бы дочке 10 лет зашло. Где вы его купили?
Бриджит_Фрикандо• 25 июля 2025
Я люблю рукоділля - вишивку бісером по дереву, то мені такий набір, як на фото, дуже б сподобався. Гарний, зі смаком. Я б не питала тут на форумі чужих людей. По-перше, вони не знають і не відчувають Вашу візаві. По-друге, тут завжди високий рівень агресії і знецінювання, воно Вам треба?