Взагалі воно в мене випадає сильно одразу після миття, а так то ні.
То означає, що проблема занадто агресивному шампуні?
Я знаю, що бувають і внутрішні причини
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 июля в 10:27
мясца бы вам поесть на постоянной основе, массаж волосистой части головы и минус стресс)))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 июля в 10:30
еще есть версия, что силиконы в шампуне утяжеляют волосы и корень легче вылазит от головы, что есть очнеь плохо
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Как может вылезти корень от шампуня если его выдернуть тяжело и больно. Если б волосы от тяжести шампуня выпадали то более-менее сильный ветер делал людей лысыми
marina127258• 25 июля в 11:29
Я вже здала купу аналізів, проколола мезотерапію, використовувала біодобавки, лосьйони. за 3 міс 50 тис витратила на діагностику і лікування. А волосся як лізло так і лізе... Просто у відчаї вже.