Кукарикуууууу• Изменено 25 июля 2025
Де в Європі є дельфінарій, акваріум ленд щоб аж дух захоплювало?
+Щоб був класний зоопарк
Гірки, атракціони
Куди поїхати в останній місяць канікул?
Гірки, атракціони
Куди поїхати в останній місяць канікул?
Всім шампаньського• 25 июля 2025
Прям все в одному? Нічого собі... Океанаріум сподобався в Туреччині
А дельфінарій в Одесі
Зоопарк класний був у Миколаєві, але чи є він тепер, не знаю...
Кукарикуууууу
• 25 июля 2025
Ответ дляВсім шампаньського
А дельфінарій в Одесі
Я б хотіла в якусь країну поїхати
І там це все дітям показати
Червона калина• 25 июля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Я б хотіла в якусь країну поїхати
І там це все дітям показати
В Туреччину їдьте, ленд оф ледженс. Без зоопарку
Всім шампаньського• 25 июля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Я б хотіла в якусь країну поїхати
І там це все дітям показати
Ви розумієте, що, навіть в межах однієї країни це може бути дуже віддаленим одне від одного? Якщо в одній країні це все існує...
Кукарикуууууу
• 25 июля 2025
Ответ дляЧервона калина
Були в минулому році
Хотіла ще щось показати в інших країнах
Всім шампаньського• 25 июля 2025
Ответ дляЧервона калина
В мене від нього не дуже враження... Величезне, сонце палить...
І то аквапарк. Де там все інше по запиту Авторки?
У Туреччині на тому узбережжі більше сподобався DOLUSU.
Марічка• 25 июля 2025
Канары. На Гранд Канарии огромный океанариум. Зоопарк с шоу орлов и дельфинов, можно покататься на лодке с дельфинами. На Тенерифе шоу касаток.
Тётушка Лошадь• 25 июля 2025
Зоопарк чудовий у Базелі. Там неймовірні пінгвіни і їх щодня виводять на прогулянку навколо зоопарку
Гл. Амурная• 25 июля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Я б хотіла в якусь країну поїхати
І там це все дітям показати
В якусь ? Направлення будь ласка
Щастя-здоровля• 25 июля 2025
Океанаріум крутий в Барселоні, зоопарк в Берліні, парк з птахами і тваринами на Тенеріфе
Це найкращі з 32 країн, що я бачила. Самий гівняний океанаріум виявився в Монако, той що діда Кусто.
Коханозадовільна• 25 июля 2025
Сто плюсів за Тенеріфе. Лоро парк з касатками, дельфінами та котиками морськими. Шоу птахів. Ще один - Джунгл парк, то теж неймовірні враження. Сіам парк для відпочинку з драйвовими водяними гірками. Ще й сам острів з його чарівною природою - емоцій та вражень на довго! Раджу.
Мама фіфті цента• 25 июля 2025
Дуже крутий зоопарк в Лейпцігу. Акваріум там теє є, але невеликий
КинДза• 25 июля 2025
Так чтоб прям в одном городе все было это вряд ли, хотя самое близкое к вашим пожеланиям наверно в Испании, может в Валенсии город науки, биопарк и огромный океанариум рядом в Бенидорме Терра Митика-аттракционы, Мундомар(отличное шоу дельфинов) и аквапарк рядом с ним. В Барселоне есть зоопарк и sealife не далеко от Барсы в Салоу ПортАвентура и аквапарки.
Кукарикуууууу
• 25 июля 2025
Ответ дляКинДза
Оооо а можете мені тоді сказати, де жити щоб і в Бенідормі і Валенсію відвідати
Голодаю• 25 июля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Я б хотіла в якусь країну поїхати
І там це все дітям показати
Приезжайте в Нидерланды, есть и дельфинариум, и океаниум, и сафари парк, и парки аттракционов и парк похожий на диснейлэнд
Голодаю• 25 июля 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Зависит от страны, например в Нидерландах расстояния небольшие, а есть всё
Колдунья-вещунья• 25 июля 2025
В Польщі є в зоопарк в якому слони купаються в величезному басейні і одна стінка цього Басейна прозора і скла вони там кожного дня купаються і можна подивитись на них крізь цю стінку
Сама не знаю• 25 июля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
В Лагоше (Португалия) есть похожий бассейн с пингвинами
Ответ дляКолдунья-вещунья
в Ньиредьхазе такое у белых медведей и пингвинов, завораживающее зрелище