Напланетянка• 25 июля 2025
Чому, якщо вілла то італійська? Чому саме класно в Італії відпочивати
Дивлюсь — Брежнєва в Італії. Сільченко дизайнер подруга її теж. І не вперше. Італія явно щось таке має, чого нема в інших країнах. Навіть в Іспанії не те. От цікаво: вам як? В Іспанії є цей настрій? Це відчуття? Чи Італія справді “одна така”?
А чоловік колись був в Італії цілі канікули літні, і теж йому дуже вона подобається
але в Іспанії він не був тому він не може порівняти
Голена блондинка• 25 июля 2025
Іспанія навіть краща... інфраструктура італійських пляжів бісить... за вхід плати, за лежаки з парасолями зе заплати, за душ окремо плати, за туалет теж .. в Іспанії заходь на пляж, хоч лежи на піску, хоч доплати - на лєжаку. Душі для ніг, загальний, туалети безкоштовно. Їжа теж смачна...
Путающаяся• 25 июля 2025
Ответ дляФизрукая
тю, французская ривьера не хуже
просто италию раскрутили - комо, амальфи
там дорожче на порядок
Путающаяся• 25 июля 2025
Ответ дляГолена блондинка
в Італії теж можна на піску безкоштовно
Голена блондинка• 25 июля 2025
Італія ближче, наших там багато вже, тому маршрути більш розкручені... Іспанія далі
Голена блондинка• 25 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
в Італії теж можна на піску безкоштовно
Не вскрізь, на деяких просто, щоб зайти треба заплатити...
Путающаяся• 25 июля 2025
Ответ дляГолена блондинка
завжди є вибір
Физрукая• 25 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
у Франції
не знаю, что в италии - средний чек на двоих 100 евро, что во франции
жилье можно на любой бюджет найти
возможно, если искатьодинаковые по классу виллы, франция немного дороже
но там свой вайб
кому шо, короче
я вообще в португалию хочу
жилье можно на любой бюджет найти
но там свой вайб
кому шо, короче
я вообще в португалию хочу
Путающаяся• 25 июля 2025
Ответ дляФизрукая
жилье можно на любой бюджет найти
но там свой вайб
кому шо, короче
я вообще в португалию хочу
жилье можно на любой бюджет найти
но там свой вайб
кому шо, короче
я вообще в португалию хочу
я про нерухомість. Франція на порядок дорожча - проїзд, зарплати, і т.д.
Физрукая• 25 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
я тогда не поняла, о чем тема
про отдых или про покупку недвиги
Путающаяся• 25 июля 2025
Ответ дляФизрукая
я тогда не поняла, о чем тема
про отдых или про покупку недвиги
ну логічно, що і відпочинок дорожчий, якщо країна дорожча. Французи масово відпочивають в Італії ( у знайомих готель в Італії, тому я знаю це з першмх вуст), а от італійці до Франції менше їздять.
ШанельКуКу• 25 июля 2025
Я не люблю Италию. Может, конечно, лихие миллионы любые огрехи закрывают, а вот за кровные можно и поперебирать. По вайбу, кухне, шарму Франция интереснее, имхо. Испания демократичнее и радушнее. Албания дешевле. Хорватия чище. Экскурсионка - да, поразительная. Но какой идиот в середине лета по древностям шастает?))
Путающаяся• 25 июля 2025
Ответ дляШанельКуКу
тут повністю погоджуюся)
Франція елегантніша)
Ворожу на каві• 25 июля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Когда лучше и дешевле в Италию? И куда что б и немного попляжить и экскурсии
Первая ласточка инфляции• 25 июля 2025
В Италии очень красиво и вкусно) ну и платность пляжей с вип доступом для некоторых плюс а не минус. Италия дороже Испании для отлыха. Во Франции красиво но блин их снобизм, цены и отсутствие душей на пляжах бесят. Испания - любовь на всегда!!! Мы ездим на море каждый год хотя бы раз, и в 8 из 10 мы едем в Испанию. Однако последние годы, особенно после пандемии, раскручивание хайпа, что во всех проблемах Испании виноваты туристы слегка портит картину(((
ШанельКуКу• 25 июля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Конец сентября, имхо. Ну, понятно, по региону, погоде смотреть.
В мае были в Риме - уже поздно. Душно и жарко. Лучше апрель.
Шкала Радощів• 25 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
Мой муж итальянец. Мы ездим отдыхать в Монако несколько раз в год и 1 раз по лазурке всей едем каждый год.
Путающаяся• 25 июля 2025
Ответ дляШкала Радощів
я про масовий підхід)
Шкала Радощів• 25 июля 2025
Мой любимый пляж
Вообще в меня в тик токе много видео из Италии и из других стран, где мы были
Садоводница• 25 июля 2025
Живу в Испании, но обожаю Италию) правда, только Лигурию. Там даже воздух вкусный, не говоря уже про кухню и продукты. Вина итальянские мне тоже нравятся больше испанских, и язык красивее.
Напланетянка
• 25 июля 2025
Ответ дляСадоводница
А в Іспанії ви в Мадриді живете?
Замулена ріка• 25 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
Ви розумієте смисл ’на порядок’? Навіщо згущати?
Путающаяся• 25 июля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Розумію. Поясніть мені, що саме я згущаю і кому??)) це факт. До чого тут ваш коментар.
Замулена ріка• 25 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
Якщо проїзд в громадському транспорті в італії коштує 2,5 євро, то згідно вашого коментаря у франції він має коштувати 25 євро? із зарплатами аналогічно
Відпочинок в різних країнах може коштувати по різному, але готелі одного рівня з однаковим пакетом послуг у франції та італії все одно не буде коштувати на порядок більше
ось до чого мій коментар
Путающаяся• 25 июля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
ось до чого мій коментар
а до чого проїзд? Порівняйте середні зарплати. І від цього відштовхуйтесь.
а якщо ви хочете причепитися до фрази ´на порядок´, то не треба її трактувати дослівно у 10 разів. Ви прекрасно зрозуміли, що я маю на увазі.