БЦАшка• 25 июля 2025
Ревнивий чоловік
З чоловіком разом 4 роки, дітей поки не має. З самого початку наших стосунків чоловік був дуже ревнивий. Він завжди переглядає мій телефон, не лише месенджери, але й просто історію переглядів Гугл, фото, перегляди в ютуб. Часто заходить до мене на роботу, щоб всі знали, що я заміжня, хоча я і вдягаю завжди обручку. Тиждень тому мені запропонували іншу роботу та запросили на співбесіду, чоловік вже промоніторив місце співбесіди і сказав, щоб я не ішла бо виглядає підозріло так як, це приватний сектор. В мене немає нічого особистого, навіть думок, так як він все вичитує. Хтось стикався з ревністю з боку партнера? Як боролись з нею?
БЦАшка
• 25 июля 2025
Ответ дляKROX@
Вас же устраивает это) И он таким был же и до брака)
Був такий. Мене не влаштовує, я говорю з ним про це, але нічого не міняється(
KROX@• 25 июля 2025
Ответ дляБЦАшка
Если не устраивает, то замуж не выходят. Для меня патологически ревнивые люди - ненормальные, несут угрозу и я с ними не связываюсь. У вас по-другому.
Лиса Патрикевна• 25 июля 2025
А чего четыре года назад не начали бороться? Обычно такие паталогические ревнивцы оценивают партнера по себе. Начните у него проверять телефон, историю просмотров, приходить на работу и требовать отчета о каждом движении.
БЦАшка
• 25 июля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я борюсь завжди з цією проблемою, але нічого не допомагає. Чоловік лише каже: хто нічого не приховує, показує свій телефон.
БЦАшка
• 25 июля 2025
Ответ дляKROX@
Для мене теж. Ми одружились місяць після знайомства, ще слабо його знала і думала, що така ревність пройде. Але чим далі, тим гірше.
KROX@• 25 июля 2025
Ответ дляБЦАшка
Там уже колокол был, даже не звоночек. Но надо было замуж переться за придурка
Зоркая Зорро• 25 июля 2025
У меня муж ревнивый, у меня много внимания мужчин, его это бесит, но он ещё и араб, это в крови. Но чтоб смотреть телефон, узнавать за работу, это уже болезнь, не представляю такого. Он у вас больнэнький бегите пока не поздно
БЦАшка
• 25 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Якщо я йому перечу, то він жаліється моїй мамі
Зоркая Зорро• 25 июля 2025
Ответ дляБЦАшка
А мама как на это реагирует?
Зоркая Зорро• 25 июля 2025
Ответ дляБЦАшка
Підтримує його
Та ну ( это даже больше смахивает не на простую ревность, а абьюз. Не думаете, что дальше хуже будет?
Ананомчикус• 25 июля 2025
Хай Бог милує. Навіщо з таким жити? Це ж реально ненормально. Навіщо Ви дозволяєте це в свою сторону? Особисті кордони, ні? Що значить « переглядає мій телефон, моніторить все». Маніяк якийсь. А потім в нього дах поїде і він приріже Вас в пориві ревнощів. Та не дай Бог.
Пушкининиана• 25 июля 2025
Ответ дляБЦАшка
Підтримує його
Хорошо предохраняйтесь,что ещё сказать (
ОйЙой• 25 июля 2025
Ответ дляБЦАшка
Как часто вы говорите мужу именно эти слова: я тебя люблю, ты мой единственный мужчина, для меня ты самый лучший,ты мой Бог!
БЦАшка
• 25 июля 2025
Ответ дляОйЙой
Кожного дня, по кілька разів
ОйЙой• 26 июля 2025
Ответ дляБЦАшка
Кожного дня, по кілька разів
Если это правда то вы молодец, делайте это и дальше, хвалите и восхищайтесь, говорите ты такой молодец, ты такой классный и тогда ревность пройдет.