Ух яка ж Я• Изменено 25 июля 2025

Чи є ще такі, хто планує повертатися з-за кордону?

Ми в Польщі з дитиною з початку війни, останнім часом просто депресія накриває. Серед моїх знайомих хто виїхав, повертатися ніхто не планує, а я не відчуваю там себе вдома. Не можу пояснити що не так. Але хочеться в Україну. Мені дуже важлива своя квартира, свій дім. Мені не відгукується фраза ’мій дім там де я’. Зараз на кілька днів в Україні і дихається легше. Якщо що, в Польщі я працюю і ми досить адаптовані, але я не бачу там свого майбутнього(
АфродитаПетровна• 25 июля 2025
Уехали не из-за войны, и я всегда рассчитывала, что мы вернемся. Надеюсь, так и будет.
ИзЮмрудная• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
ну ми теж до кінця війни не будемо повертатися (але коли ще той кінець), роблю все, щоб там все було добре з документами, але зараз вже думаю що можливо коли завершиться війна, повернемося додому.
Так она не закончится никогда. В лучшем случае на короткий период и опять по новой.
Вы опять будете выезжать? Вы примите эту мысль и выбирите или живёте с войной периодичной или живёте в безопсной стране.
автор Ух яка ж Я • 25 июля 2025
Ответ дляПримарочка
Да , конечно , мы так ща вас переживаем, бедные, конечно вы вернетесь, когда- нибудь... очень вам тяжело... нам конечно легче , мы?де дома, . Идите нах.. с вашими темами .. сидите и не нойте . Хочу домой- еду. Не хочу - уехала.. заеб.. уже .. как же хочу домой.. хлчу - вернулась.. нет- рот закрыла и не доставай тех кто тут...
що вас спонукає заходити в такі теми?
Виктория -5d66• 25 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Вы настолько пессимист?

Интересно, конечно, провести опрос сейчас - сколько людей думают, что скоро закончится, а сколько - что ещё долго
Как бы не хотелось бы в это верить, но не раньше 2030 -2033 г.
В 26 году будет затишье на год ,но не окончание.
Курочка• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Так ви ж пишете повернутися,а тут вже й не повернутися))
автор Ух яка ж Я • 25 июля 2025
Ответ дляКурочка
мабуть, незрозуміло висловилася. Коли ми виїхали, я вже давно прийняла, що це назавжди. Повністю пристосовувалися до нової країни, багато сил там вклала. А зараз приходить розуміння що мені там погано і я хочу додому. Якось так. Я не мала на увазі повернення прямо зараз.
Коплю на груди• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Это пройдёт.
Варена цибуля• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Ким працюєте ? В якому місті живете ?
Курочка• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Зрозуміла. А ви в якому місті? Польща в принципі депресивна країна.
автор Ух яка ж Я • 25 июля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Ким працюєте ? В якому місті живете ?
вибачте, не хочу писати, бо це не має відношення до теми. Працюю тим,ким би і в Україні працювала. Живемо у великому місті.
автор Ух яка ж Я • 25 июля 2025
Ответ дляКурочка
Я б не сказала що вона депресивна. Країна нормальна, просто я там не вдома. Оренда висока. Ціни на квартири - космос, і півжиття платити кредит - така собі перспектива.
Дикая Роза• 25 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Тогда поговорим после 2030 года
Что ж вы так, заранее
В перші дні війни мені подзвонив гарний друг, військовий і сказав років 10 не менше …
Зараз згадую, починаю вірити його словам
автор Ух яка ж Я • 25 июля 2025
Ответ дляДикая Роза
Правда така, що ніхто не знає, коли війна закінчиться. Якщо хтось і знає, то це точно не рядові військові. Це може закінчитися в один момент. а може дійсно бути ще років 10. Хоча ні, не вірю, за 10 років від України вже нічого не залишиться, немає ресурсів на так довгу війну
Варена цибуля• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Секретний секрет
ВільнаНазавжди• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
так, поки війна не закінчилася і є можливість бути за кордоном, повертатися не плануємо. мова про після закінчення
а для чого ваша тема не зрозуміло
автор Ух яка ж Я • 25 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
а для чого ваша тема не зрозуміло
Хочеться поговорити, поспілкуватися, підтримки від тих, хто також має такі відчуття і почуття як я.
Бойцовская• 25 июля 2025
Да вы крепкий орешек - столько там сидеть
Варена цибуля• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Поспілкуватися коли все секретний секрет і одні філософські роздуми Поїду - не поїду
Варена цибуля• 25 июля 2025
Ответ дляБойцовская
А що не так ? Середньому класу в Польщі чудово
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
автор,якщо війна не закінчиться, то спішити повертатись не потрібно. будуть лупити по енергетиці, а так,як з допомогами все ’веселіше’, то нічого доброго не чекаємо.
Бойцовская• 25 июля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Я о том, что депрессия накрывает аж на 4й год.
Варена цибуля• 25 июля 2025
Ответ дляБойцовская
А , ясно
Автор ще довго буде збиратися повертатися
Садоводница• 25 июля 2025
Ответ дляВиктория -5d66
Откуда знаете о затишье?
Садоводница• 25 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Это пройдёт.
Это периодами так накрывает. И у меня лично не проходит.
Я была уже в двух странах. В одной из них я собиралась жить уже постоянно и не думала уезжать, а потом так накрыло, что поменяла страну. И сейчас уже не рассуждаю так наивно, как первые несколько лет, что точно останусь и не вернусь в Украину. Потому что теперь знаю, что может быть и по-другому.
Садоводница• 25 июля 2025
Ответ дляДикая Роза
Да, мне в прошлом году тоже такое говорили, что нужно планировать жизнь за границей минимум на 10 лет(((
Садоводница• 25 июля 2025
Ответ дляБойцовская
Вас не накрывает? Или вы в Украине? Если вы не выезжали, то понятно, что вам смешно с этого
КучМала• 26 июля 2025
А в Украине есть будущее? Стоит про это подумать.
Весёлая морковка• 26 июля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
повернулись, я не хочу жити десь. купили житло на ЗУ, до аеропорта 2,5 годин , комфортно. Тут не літає
У вас мужчин в семье нет? Как их не поймало ТЦК и как они думают пересекать границу чтоб полететь из аэропорта….
АнтиТроль• 26 июля 2025
Автор, обіймаю. Я та, хто за кордоном від початку, ну мінус 10 днів всіх спецефектів в Київській обл. Поїхала сама в невідомість з двома дітьми в країну, яка не платить. І за кордоном збирала валізи ну майже щотижня перший рік, потім рідше - раз на місяць. Додому навідувалась, в минулому році провела там 2 місяці. От після того моменту прийшло відчуття: «свій серед чужих, чужий серед своїх»((( а потім настала та стадія прийняття і змирення… вам варто все зважити, ви вже тверезо мислите про закінчення, про перспективи вдома. Може буквально сядьте і чесно розпишіть у 2 стовпчика плюси вдома, плюси в Польщі, потім мінуси вдома, мінуси там. Продумайте пріоритети, що вас тримає, для чого ви це робите. Може банально краще змінити країну спробувати, адже вам є куди повернутись, а це вже супер запасний варіант
Кудлата хмаринка• 26 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Вы настолько пессимист?

Я вірю, що буде, як каже Портніков
Довгі періоди миру і короткі періоди війни, циклічно.