Встидаюся запитать• 26 июля 2025
Колишня поставила перед фактом
Є дитина від першого шлюбу чоловіка, гарний хлопчик 12 років. Живемо в різних областях, тому бачаться фізично тільки на канікулах і то, якщо він нікуди не їде. Постійно на зідзвоні, спілкуються. Аліменти, хоч і не великі, але платить. Колишня дружина заміжня, але дітей в цьому шлюбі нема, нічого поганого сказати не можу, не лізе, дитину не налаштовує. Склалася наступна ситуація, чоловік з початку літа хоче забрати сина до нас, але він то в Болгарію в табір їде, то в Польщу. У нас була запланована сімейна поїздка в Карпати на серпень, вчора чоловік каже, дзвонила колишня, каже на наступному тижні можна на місяць забрати малого, типу треба домовитись з власницею житла, що буде на одну людину більше. Виявилось, вона вирішила відпочити з чоловіком вдвох. Якось так стало неприємно, кажу, ти їй сказав, що ми їдемо на відпочинок, він так, вона сказала, круто, ще в Карпатах побуває цього літа, я все оплачу. З одного боку їдемо з дітьми, з іншого, як в позу поставили. Сказала чоловіку, чого ти не сказав, до ми плануємо поїздку своєю сім´єю, на що він відповів, що намагався, але вона каже, що він батько, так як живе далеко вона 24/7 з дитиною, а ти за цей рік, тиждень, щей дорікнула невеликою сумою аліментів, типу і не платиш нормально і не допомагаєш. Хоча і вона, і новий чоловік нормально заробляють, живуть краще, ніж ми. З чоловіком посварились і не розмовляємо, обідно.
Котомафия• 26 июля 2025
Ответ дляwoman Warrior
Сейчас бж вам понапишут.
Но тут совсем другое дело.Дело в том, то никто и никогда не может самовольно и в принудительном порядке менять планов людей.
Все можно , и ребенка можно, но это решается загодя, и не одностороннем порядке.Возмутительно.
я бы отказала.Только так можно научить считаться с другими и думать не только о себе и не думать, . что у когото больше прав.
Тут був ваш варіант: жінка відмовляється і залишається вдома, батько з дітьми їде на море.
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Чоловік поїде зі своїми дітьми в Карпати, при цьому зекономить 30% вартості)
Що не так? Чи він відмовив старшому?
Зі старшим говорили, він сам не знав, що їде, отак, але звісно не проти
Котомафия• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Порівну нашому бюджету, що не так?
То ви з бюджету 7 тис грн на дитину везете їх у Карпати? Ви точно знаєте значення слова ’порівну’?
Басноплетка• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Нічим, окрім того, що можна безпардонно, лізти в мої плани, проблема не в дитині, а в її мамі.
Ваши планы вообще ее не должны интересовать) у ее ребенка есть отец, она с ним и согласовывает) и учитывая, что ребенка содержит она, и живет ребенок с ней - то именно отец и подстраивается.
А ваши планы тут дело десятое в принципе. Терпите, раз нарожали нищебродов, а то испортятся отношения с мужем и будете одна растить своих двоих)
західний_діалект• 26 июля 2025
Питання з своєю дитиною вирішують батьки.То не ваша печаль,а чоловікова .Як вони вирішать,так і буде.А ви дивіться,як вам виходить.Не подобається-розділяйтеся.Він з сином,ви з дітьми і всі прекрасно відпочинете.
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляБасноплетка
ваш чоловік дуже вже жалкує що не з колишнею) бо був би з нею - то і теж би заробляв добре і міг сину по 1000 доларів поїздки сплачувати
а з такою як ви тільки копійки і має рахувати ) ще й двох спиногризів йому на шию навісили
Видно, що ви по життю бідна жінка
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляПописанная парта
Ви заперечуєте той факт, що всісйого діти це його сім´я! І його дитина не має підлаштовуватися під ваші плани, бо має право бути з батьком взагалі весь час, а не коли вам зручно
Я заперечую, де?
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляwoman Warrior
Сейчас бж вам понапишут.
Та я вже бачу, аж підгорає, щей соромлять
Зубачистка• 26 июля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Автор, такої згуртованості тут давно не було, а так і не усвідомили свою неправоту, але то таке, ваше діло. Насправді ваші плани ніхто не порушив, це не ситуація, коли ви хочте побути наодинці, а вас попросили взяти дитину, це спільний відпочинок з дітьми.
Але у вас немає поваги ні до чоловіка ні до дитини, тому що її присутність аж ніяк не впливає на якість вашого відпочинку!
Я б ще могла зрозуміти, якби найменша дитина була немовлям чи тодлером і автор зайо… доглядом за 2 дітьми і не хотіла, щоб їхав старший син, бо дуже розраховує на допомогу чоловіка, щоб дивитися за своїми двома. А тут , молодшій дитині 6, вже хоч трішечки самостійна . То вже яка різниця чи 2, чи 3 дітей їдуть
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляКручу хвости
Автор,а я вас понимаю. Для вас это чужой человек,хоть и ребенок мужа. И проводить с ним весь отпуск вы не обязаны...
Тільки авторці треба подякувати цій дитині, що той відпочинок взагалі відбудеться, бо завдяки тій ’ чужій дитині’ в батька є можливість пересування вільного.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Зачем размножались, если ничего не можете?
Бывшей - респект, вовремя сбросила балласт и нашла перспективного мужчину.
Конечно,почему-то бывшая может и хочет развлекаться и жить в своё удовольствие, а бывший муж не может провести время со своей семьёй?
Мужчина решил создать новую семью,какое ваше дело,сколько у них детей?
Автор,я на вашей стороне,бывшую ставьте на место,никаких дополнительных мест,она хочет с новым ё...рем сама и вы имеете право быть сами со своей семьёй.Приедете,вот тогда пусть и привозит.Он в лагерях был не с мамкой,вот пусть и едет с новым папашкой,а не вторгается в уже новую семью.
КошкинДом• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
У вас явно проблеми з читанням, не пишіть мені більше, я вже і про суму писала і про все.
Та в мене з читанням все ок.
Лікуйте нерви
Не зайшла тема, не підтримав вас ніхто
Лікуйте нерви
Не зайшла тема, не підтримав вас ніхто
західний_діалект• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Як варіант можна тату їхати окремо.Раз з сином,а другий з новою сімʼєю.Думаю всім буде супер
Идеальная оптимистка• 26 июля 2025
Ответ дляБасноплетка
Плюсую.
Бывшая совершенно справедливо вообще может отправить ребенка в Карпаты за папин счет и класть на финансовое положение семьи автора. Наплодили - их проблемы. А то очень удобно прикрыться 7 тыс и расстоянием в 600км. Резонно вообще мальчиков подростков отправлять на побывку к отцам для воспитания крепкой мужской рукой и покуй что там у автора, не нравится - забирает своих детей и на все четыре стороны.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Обращеница• 26 июля 2025
Ответ дляwoman Warrior
Сейчас бж вам понапишут.
А чому ж така добра автор плануючи сімейну поїздку, розуміючи що влітку батько ще не брав сина, одразу не запросила сина від першого шлюбу?
Небалувана Галя• 26 июля 2025
Ответ длязахідний_діалект
Та прям. Якщо чоловік буде чхати на НЖ, то він знову може стати колишнім. В таких випадках думка НЖ і чоловіка вирішальна, а ніяк не БЖ
Ждушечка• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
он вторгается к родному отцу, который только благодаря ему и может поехать на отдых, т.к. имеет отсрочку из-за наличия ТРОИХ детей.
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ длязахідний_діалект
Та вже все вирішили, почитала місцевих пані і зрозуміла, що я права. Малий поїде до бабусі, а ми в Карпати, всім дякую, ще раз переконали, що треба чітко відстоювати свою позтцію
Кручу хвости• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Автор не зобов´язана любили чужу дитину і горіти бажанням проводити з нею час. Божечки-кошечки, какие все правильные собрались в теме,обожающие чужих детей. Зато как тема - кого спасать - свое животное или чужого ребенка? 90% ответов - свое животное.
Басноплетка• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Видно, що ви по життю бідна жінка
бідна жінка - то ви з 7000 грн на дитину ) і чоловік ваш бідний
а був би розумний і не руйнував стосунки з першою жінкою - то був би не бідний)
Небалувана Галя• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
У мужика бронь від підприємства))
Пацелуйнитуда• 26 июля 2025
Ответ дляЗубачистка
Та включила цацу і носиться з проблемою, якої не існує!! Зібрала всіх разом і поїхали собі з гарним настроєм, так ні ділить на своїх і не своїх.
Буває люди чужих дітей беруть, а ця проблему намалювала, бідося, зіпсували їй плани яких не було!
Ждушечка• 26 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
У мужика бронь від підприємства))
читайте внимательнее ответы автора
західний_діалект• 26 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Якраз там.Всі поїдуть разом,як миленькі.Що ж автор зробить,як в чоловіка є дитина ще.Окремо за свої може,але де ж їх взяти
КошкинДом• 26 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
У мужика бронь від підприємства))
Могла би бути в теорії, якби не відстрочка.
Але знаєте зараз багато підприємств при влаштуванні обіцяють, а тоді то квота закінчилась, то не підтвердили критичність
Обращеница• 26 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Вони з чоловіком на собі економили-економили і наекономили
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Якби вчора не було того дзвінка, чоловік би збирався в Карпати, йому нав´язали почуття провини, оце мене бісить. Коли він просив дитину, в них були свої плани.
Тобто ваш чоловік сам і не збирався запропонували взяти сина на відпочинок. Тихо радів, що жінка все сама організувала і йому не довелося напрягатися
західний_діалект• 26 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
Так,позбавлять тата батьківських прав на старшого і буде тато з 2-ма дітьми.
Ждушечка• 26 июля 2025
Ответ длязахідний_діалект
он поэтому и платит 7000, чтобы не лишили