Встидаюся запитать• 26 июля 2025
Колишня поставила перед фактом
Є дитина від першого шлюбу чоловіка, гарний хлопчик 12 років. Живемо в різних областях, тому бачаться фізично тільки на канікулах і то, якщо він нікуди не їде. Постійно на зідзвоні, спілкуються. Аліменти, хоч і не великі, але платить. Колишня дружина заміжня, але дітей в цьому шлюбі нема, нічого поганого сказати не можу, не лізе, дитину не налаштовує. Склалася наступна ситуація, чоловік з початку літа хоче забрати сина до нас, але він то в Болгарію в табір їде, то в Польщу. У нас була запланована сімейна поїздка в Карпати на серпень, вчора чоловік каже, дзвонила колишня, каже на наступному тижні можна на місяць забрати малого, типу треба домовитись з власницею житла, що буде на одну людину більше. Виявилось, вона вирішила відпочити з чоловіком вдвох. Якось так стало неприємно, кажу, ти їй сказав, що ми їдемо на відпочинок, він так, вона сказала, круто, ще в Карпатах побуває цього літа, я все оплачу. З одного боку їдемо з дітьми, з іншого, як в позу поставили. Сказала чоловіку, чого ти не сказав, до ми плануємо поїздку своєю сім´єю, на що він відповів, що намагався, але вона каже, що він батько, так як живе далеко вона 24/7 з дитиною, а ти за цей рік, тиждень, щей дорікнула невеликою сумою аліментів, типу і не платиш нормально і не допомагаєш. Хоча і вона, і новий чоловік нормально заробляють, живуть краще, ніж ми. З чоловіком посварились і не розмовляємо, обідно.
західний_діалект• 26 июля 2025
Ответ дляКлептоманка
’В позу’ автора поставив чоловік, а не колишня з дитиною.
Але автору легше уявляти, що він такий стісняшка, не вміє поговорити зі злою колишньою, бідний лапчик, обкрутили його, нав´язали непотрібну дитину.
Це він мав радитися з теперішньою, і дуже обережно і загодя пропонувати, обсипати подарунками і казати, яка вона молодець, що погодилась на +1.
Але йому пофіг. А автор піниться.
З чого там обсипати подарунками?7 т аліменти,це 1/6 зарплати навскідку.30+ на руки отримає,сильно надариш
Басноплетка• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Автор,якщо ви не троль, то зовсім не мудра жінка. Чоловік запам´ятає по чиїй вині сина не взяли на відпочинок. І цей черв´як буде його гризти. Перша жінка теж запам´ятає і далі так лайтово вже не буде.
чому не мудра?) може вона мріє позбутися чоловіка і шикувати на 14 тисяч аліментів з 2 дітьми )
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляОбращеница
А от цікаво, як мама розважається без дитини, якщо син живе з нею. І що заважало батьку цілий рік проводити зі своєї сім´єю?
Мы этого не знаем,так что нефиг додумывать.
А сейчас однозначно-автор едет своей семьёй,а не тогда,когда бывшая решила.С бывшим мужем этот вопрос не согласосовывали щаранее поэтому мамаша едет с сыном и новым хахалем.А потом отец возьмёт,когда сможет.И если он работает,то на кого лягут эти заботы?Новой жене за ним смотреть?А у неё бывшая интересовалась,хочет и сможет ли она?Такие разумные,что куда там.
Обращеница• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
А может там жёнушка прошмандовка ещё та!И муж не выдержал.Не сидит сама,а с хахалем,заметьте.Чего не спасала отношения и семью,вы в курсе?Защитницы тоже мне нашлись.
А що спасати? Якщо вона лишилась з маленькою дитиною, а чоловік почав одразу нових дітей строгати? Не здивуюсь, що автор увеза з сім´ї, бо завагітніла.
Стетоскопуло• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Мої діти для мене мої, а це його дитина, ну не можу я сказати, що це моє. Якщо він поїде з нами, нічого не станеться, окрім того, що колишня поставила чоловіка в позу, щей грошей дасть на цю поїздку. Це принижує.
Та скажите спасибо ей. Боже, какие у Вас тараканы в голове. Унижает это ее. Дурдом...Езжайте и морочьте голову ни себе ни людям.
Небалувана Галя• 26 июля 2025
Ответ длязахідний_діалект
Кожен думає своєю головою і враховує всі обставини і наслідки.Вона ж знала на що йшла і що буде.Тепер хто ж їй доктор.Може й там ситуація була не можлива,їй краще самій з дітьми,але треба розраховувати самому на себе.Але завжди треба мудрість і приймати зважені рішення.
Ой, що значить знала на що йшла? Йти наперекір своїм планам вона не зобов´язана. Наявність дитини від попередніх шлюбів не значить, що буде так, як хоче та дитина чи скаже БЖ. В пріоритеті завжди нова сім´я.
Вот Она Я• 26 июля 2025
Я розумію що вам приємніше було б тільки з власними дітьми у відпустку, але і від колишньої підлості не бачу в цьому випадку. От якби ви з чоловіком тільки вдвох їхали, а вона вам тиць сина в руки- то так, це свинство. Але ж ви знали за кого заміж йдете, підлаштовуйтесь.
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Ви багатьох вже позбавили? Тут алкашів і маргіналів довго і нудно позбавляють...
Ага, мені так подобаються ці диванні юристи, позбавлять, ага..
Найщасливіша• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну що значить нічого, закордон постійно їздити ні, не можемо, а от базові потреби закрити так, гуртки оплатити теж. Але ціни різні, там перед змаганнями індивідуальне заняття з тренером 1500, кросівки 8000, поїздки, да таке ми не можемо закрити. Але багато людей не можуть, тим паче зараз у війну
Аліменти — 25 % від офіційного доходу. Якщо стільки платите, то заспокойтесь.
Кросівки можна за 3000 купити, а можна за 8.
Нормально ви тому хлопчику допомагаєте.
Тут же одні мільйонерші сидять, для яких витратити кілька десятків тисяч — дрібниці.
Син футболіст, тому знаю про всі витрати на одяг, бутси, турніри…
У нас з команди не всі завжди на виїзні турніри їздять.
Київ.
А якщо він завтра на місяць захоче полетіти, то також треба забезпечити поїздку?
Нормально ви тому хлопчику допомагаєте.
Київ.
ЛюблюДевчонок• 26 июля 2025
В тій ситуації всі мають права і мають, а дехто і обов´язки. Ваш чоловік зобов´язаний утримувати своїх дітей. Але не зобов´язаний всіх брати на спільний відпочинок. Найкращим варіантом було би, щоб ви пересунули дату свого відпочинку, щоб чоловік здійснив свій обов´язок. Потім з легкою душею відпочивайте зі своїми дітьми. Бо ви маєте право на свій відпочинок, а не тільки мама чоловікового сина. Щодо аліментів: малі вони чи не малі, це справа совісті вашого чоловіка. Адже можна додавати гроші в добровільному порядку. Правда, це ніде не фіксується. Але все ще попереду: навчання дитини, влаштовування в житті...ще все буде. І ви вже до того готуйтесь.
Найщасливіша• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Нормальні аліменти, то скільки? Він платить біля 7000, це нормально?
І плюс додаткові виплати, які міг би і не платити.
КошкинДом• 26 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Нормально ви тому хлопчику допомагаєте.
Київ.
Нормально ви тому хлопчику допомагаєте.
Київ.
Так мама хлопчика оплачує поїздку. Чоловік крім 7000 ніяк більше не приймає участь)
Басноплетка• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
бывшая вообще инетересоваться не должна может он или нет)
это у них еще очень лайтовая бывшая, ребенок мог с папой и 50% времени проводить ( жить у папы) . Автор просто своего счастья не понимает, т.к. ребенка всего на каникулы просят взять, и то иногда, и еще и не против, чтобы она там присуствовала). а могла бы на каждые каникулы папино время и отпуск полностью делить между своей семьей и его сыном, которые бы муж проводил отдельно
Идеальная оптимистка• 26 июля 2025
Ответ дляКлептоманка
Але йому пофіг. А автор піниться.
Автор пенится потому что понимает, что ее мнение в ее же семье ничего не стоит. Если бы стоило - ситуации бы не было в принципе.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляБасноплетка
да бывшей вообще никакого дела до его новой семьи и количества детей в ней, вы правы)
но отец ее ребенка обязан проводить с их общим ребенком время и отпуск ) поэтому папа может спокойно поехать в Карпаты вдвоем с сыном на месяц ))) а новая семья в это время посидит без него дома, а остальные 11 месяцев могут совместно развлекаться в свое удовольствие )
Папа и поедет с новой семьёй,а с сыном будут потом решать,если будет возможность.
Хотелось мамаше развлечься,но не судьба)))
Думаю времени ей было предостаточно,пока сын в лагерях был.
Небалувана Галя• 26 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Нормально ви тому хлопчику допомагаєте.
Київ.
Нормально ви тому хлопчику допомагаєте.
Київ.
Чого 25? У чоловіка троє дітей, тому в перерахунку старшому дістається не 25 відсотків
FleurDeLyse• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
колишній респект. повністю дитину забезпечує, за кордон возить, в Карпати поїздку готова оплатити, а ви ще й не задоволені. Нащо ви народжувати 2 дітей від чоловіка який і одну дитину нормально забезпечити не може? ви хоч вже не позортеся з цим своїм ’хочеться відпочити своєю сім´єю’
Идеальная оптимистка• 26 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
’В пріоритеті завжди нова сім´я.’ - это у кого и кем выведена эта ’аксиома’?
Небалувана Галя• 26 июля 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ви бачили інші приклади? Ну крім випадків, де мужику вміло насаджують почуття провини і відверто маніпулюють?
Басноплетка• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
помечтайте ))) такие выбрыки для новых жен обычно плохо заканчиваются, хотя автор и так не в шоколаде - копейки считать и завидовать.
Басноплетка• 26 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
у нормальных отцов в приоритете всегда свои дети ( не важно, от каких жен), а потом уже жены . Потому что женщину сменить не проблема, у всех вдоль) а ребенок - он родной.
Если мужчина думает иначе это генетический мусор, не советую от таких рожать)
Идеальная оптимистка• 26 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
А так ли важно сколько там достается старшему? Автор писала не однократно, что семья бывшей при деньгах. Врятли там и 7 тыс имеют вообще какое либо значение, не то что определяющее. Потому манипулировать тем, что муж автора платит алименты, конкретно в этой истории, лишено смысла - бывшая без труда может от них отказаться и назло создать семье автору кучу проблем с мобилизацией.
Про бронь от предприятия даже комментировать смешно, потому что автора не понимает как это работает. Муж автора пока прикрыт многодетностью, в свою очередь ’прикрывает’ другого забронированного сотрудника, коснись его семейное положение изменится - его быстро пригласят в тцк.
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляБасноплетка
І то справді. Але нехай би уявила, що її дітям спочатку сказали про поїздку в Карпати з батьком ча потім відправили самих до бабусі.
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Значить мама по факту забов´язана, а батько візьме,коли зможе і з обов´язків лише вчасно відстрочку отримати?
Басноплетка• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
ну то ще не вечір)))
Идеальная оптимистка• 26 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Видела, полно примеров и разных, очень разных. И как детям от первых браков покупают все в ущерб другим детям, и как планы новой семьи херятся по умолчанию, и даже как с новой женой рожают третьего ребенка и выезжают за границу для воссоединения с бывшей и детьми. Я видела всякое.
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Далі буде так, як мені треба, а як треба знаю тільки я
Найщасливіша• 26 июля 2025
Ответ дляБасноплетка
Міг би. Багато чого міг би.
Але в реальності дитина лишається з мамою, а з батька навіть мінімальні аліменти не вибʼєш.
Клептоманка• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Та вже все вирішили, почитала місцевих пані і зрозуміла, що я права. Малий поїде до бабусі, а ми в Карпати, всім дякую, ще раз переконали, що треба чітко відстоювати свою позтцію
Я дуже сумніваюся, що автор виконає цю погрозу.
Скоріше за все, засуне своє его поглибше і буде зиркати на всіх причетних, як Ленін на буржуазію.
Трошки пасивної агресії, менше секса для чоловіка, ото і весь вихлоп.
Идеальная оптимистка• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
У вашего мужа тоже имеется свое ’як треба’. Следите, что бы это ’треба’ не разошлось разными дорожками. Бывшая то уже пристроила себя и ребенка, а куда пристроитесь вы с двумя?