БЦАшка• 26 июля в 09:43
Зайшла почитати про новини в Україні, а тут тишина
Нікому не цікаво закони, майдани, злив Зе, і до чого це все йде?
Нічна ненажера• 26 июля в 10:13
Ответ дляУбилаКеннеди
болота есть во львовской области тоже
Так я написала «на свої», а не на львівські, ти зовсім тупе?
Девальвация• 26 июля в 10:14
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Назвіть прізвища хоча б десяти героїв Небесної сотні без гугла
Нічна ненажера• 26 июля в 10:15
Ответ дляУбилаКеннеди
Удалено администрацией...
Не згадували б, не було б мітингу
Нічна ненажера• 26 июля в 10:16
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
Ті, хто кацапською пишуть маячню, цього і зараз не розуміють
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 10:17
Ответ дляВишиванка
Какие такие?? Которые всю ночь взрывы считали?? И парень погиб молодой!!? Такие к сожалению, как вы живут и здесь провокации устраивают, когда другие после ночи радуются, что выжили!
Ви звідки
Нічна ненажера• 26 июля в 10:20
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ні
Так підіть на мітинг, побачите все своїми очима🤦♀️
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 10:20
Ответ дляKriskaA
Так.
Вперте,як баран
Ви тут як людка, та теж тягне всяке сміття з отаких подібних джерел
Укр нет новини ще почитайте
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 10:21
Ответ дляНічна ненажера
Піду
До чого тут мітинг? Я вам писала?
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 10:23
Ответ дляНу що ви, мамо!
Удалено администрацией...
Це не сайт про прокладки
Оце ви опустили тут усіх
Скажіть ще, що борщеварки тут сидять і це мамський форум
Ппц
Оце ви опустили тут усіх
Ппц
Печальки.нет• 26 июля в 10:23
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Партія ЄС на закон про мобілізацію теж голосувала, то ж відтвиборів 2019 життя українського чоловіка б не змінилося.
Нічна ненажера• 26 июля в 10:23
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Піду
До чого тут мітинг? Я вам писала?
А Kriska вам писала? Ви ж правди шукаєте, то вийдіть на вулицю, а не в телеграм
забиякина• 26 июля в 10:27
Вас забанили на сайте Украинской правды, Левого берега, Зеркала недели?
Девальвация• 26 июля в 10:27
Ответ дляKriskaA
Кацапня все не може сі вспокоїти як це люди можуть вийти і висловити свою думку :)) Це для кацапорабів абсолютно незбагненна річ :)
Это было очень смешно!
Нічна ненажера• 26 июля в 10:28
Ответ дляKriskaA
Навіщо ? їм сукабєєва вже все розповіла :)
Та дура не може визначитися між «Маладци, хатят скінуть Зеленского» і «Пачіму їх не разганяют!?!» повний error в голові
Амелі на мілені• 26 июля в 10:28
Ответ дляБЦАшка
Ви бачите, що тема взагалі не про це, чи ніяк не дочитаєте стар пост? Чого ви лізите і на жалість давите, щоб що, щоб про закони та майдани люди не думали? Купа тем є про ніч і взриви, що вам в них не сидиться???
Дякуючи ось таким агресивним як ви досягається абсолютно протилежний ефект - стає ще більше пофіг на закон, владу, притрушених активістів і т.д. Бо якщо людина агресує на тих хто з опівночі до четвертої ранку вибухи над головою рахував - то все ясно з цінностями цієї людини. А ви ще й в кожному коментарі це робите.
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 10:29
Ответ дляНічна ненажера
Ти адекват? Я де хоч таке писала?
Asamimichan• 26 июля в 10:30
Ответ дляНічна ненажера
Удалено администрацией...
Asamimichan• 26 июля в 10:33
Ответ дляKriskaA
Хвакт :)) процесор ’євєрєст’ не витримує напруги )
Удалено администрацией...