Крим мій• Изменено 26 июля в 15:00

Хто в цьому році вже був на Шацьких озерах з дітьми?

Я там ніколи не була, тому цікавлять питання: де краще з малими дітьми, якщо їхати в не дуже людне місце, то чи не буде там змій? Чи є аптеки, що по цінах на продукти , на готові обіди в столовках? Бюджетне житло, але не сильно далеко від озера, чи ви брали теплі речі куртку та кросівки, чи тепла вода для дітей, наявність комарів , якщо їхали поїздом , то куди ним найближче можна доїхати, щоб менше тоді їхати автобусом, бо діти закачуються? Яка ціна на білет в автобусі? Дякую тим, хто відповість по ділу.
автор Крим мій • 26 июля в 15:01
Питання де краще, маю на увазі яке саме озеро та який пляж?
Синиця у спідниці• 26 июля в 15:18
все что я о нем слышала ноль цивилизации и бесплатная кормешка для комаров
bespe4na_mavpa• 26 июля в 15:24
Ответ дляСиниця у спідниці
Я тоже
автор Крим мій • 26 июля в 15:29
Ответ дляСиниця у спідниці
Я ж питаю тих, хто там уже був.
Любви вам!• 26 июля в 15:38
Раджу в ФБ такі групи, там знайдете інформацію, яка вас цікавить. Там ще в погоду попасти ,квест
Ондатрова шуба• 26 июля в 15:40
Їздила на Світязь та Гряду багато раз. Для дітей краще Світязь. Дешевше і краще готувати самій, але тоді потрібно брати дорожчі апартаменти з нормальною кухнею. Аптека є, але одна, ціни +- однакові, але людський супермаркет один і з обмеженим асортиментом. В цілому - не погано, але цього року їхати не хочу через те, що дуже багато народу, ціни пішли в гору через попит. З моїми бажаними умовами - краще трішки докласти і поїхати в Болгарію
Ондатрова шуба• 26 июля в 15:41
Ответ дляСиниця у спідниці
Ви знаєте, скільки їздила - ніколи не було комарів. Не знаю, можливо через те, що їздила в основному в серпні. Про цивілізацію - погоджусь, сервіс так собі
Любви вам!• 26 июля в 15:51
І ще мінус Шацьких озер, як на мене, що в разі дощу і поганої погоди там робити нічого.
На відміну від Закарпаття чи Карпат
автор Крим мій • 26 июля в 16:00
Ответ дляЛюбви вам!
На відміну від Закарпаття чи Карпат
А в Карпатах, що по дощу робити? Ви там відпочивали? Як вам?