СкрипяСердцем• 26 июля 2025
Дитині потрібна вічність, щоб народити речення, це норма?
4 роки. «А я, а я, а я, а я ходив, ходив на, а я ходив на площадку сьогодні!»
Приблизно ось такі речення постійно.
Курочка• 26 июля 2025
З цим може поацювати логопед і ви.
Багато читайте йому, хай повторює.
Вчіть віршики і скоромовки
Багато читайте йому, хай повторює.
Вчіть віршики і скоромовки
Стрекоза любви• 26 июля 2025
Тут стільки факторів різних може бути, від норми і до ні. Лише спеціаліст може дати відповідь.
Як ви сама говорите? Наскільки багато розмов в сімʼї? Чи читаєте дитині? Наскільки активно дитина проводить час з друзями в розмовах? Чи розвивався без затримок? І тд…
Швидкоруч• 26 июля 2025
в 4 роки це не норма. Йти до нервопатолога. Вчити вірші, вчити читати, читати кожен день дитині
сладкий_ноябрь• 26 июля 2025
Йдіть до психіатра, нехай направить вас або до логопеда або до психолога.
сладкий_ноябрь• 26 июля 2025
Ответ дляШвидкоруч
І яким чином вірші вплинуть на мову дитини?
Якщо що, то в моєї дитини було клоно тонічне заїкання. Там терапія інша взагалі.