Пульт от линолеума• 26 июля 2025

Треба монтувати відео постійно. Продвигати бізнес

Постійно знаходжу причину щоб не робити цього
Але воно конче треба, в мене сфера послуг. Я повинна кожен день викладати якісь фотки

Це все в мене є, і ніби немає проблем

Але, я вибаглива.. дуже, мені треба щоб було ідеально змонтоване, фотки мені здаються не якісні, не такі як на інших бізнес сторінках в інсті
І я постійно сумніваюсь

І виходить так що кожен день мені треба поповнювати сторінку актуальною інфою, а я не можу.. бо намагаюсь створити ідеальне…
Мама фіфті цента• 26 июля 2025
Я така сама

Давайте разом знайдемо, як послабити напругу
Наполеон Бонапарт• 26 июля 2025
другие за это бабки платят, а вы сама все делаете. со временем будете делать лучше, рука набивается)
Дама_из_рекламы• 26 июля 2025
Что-то мне подсказывает, что вы за 500грн душу вытрушиваете...
Куколка-мяуколка• 26 июля 2025
а я просто делаю и все
с каждым разом все лучше, техника растет
пока я делаю на 80% вы пилите до 100% прикладывая в 2 раза больше усилий и времени на этих недостающих 20%, я контактирую с целевой и продаю, а вы упускаете возможности
автор Пульт от линолеума • 26 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
а я просто делаю и все
Дайте мені поштовх
Що не треба чекати поки буде ідеально
Треба викладати контент
Kateryna-S• 26 июля 2025
Так есть такой сервис с использованием ИИ
Вкалывать роботы должны а не человеки
Непогодка• 27 июля 2025
В вас говорит ь перфекціонизм, а йому не місце в бізнесі.
Ви просто робите, а не робите ідеальним. Дозвольте собі зробити одне з 10 прям згідно ваших ідеалів, а решту просто вчасно викладайте.