Точу ляси• 25 июля 2025

Фоп 3 група і прро

Дівчатка, будь ласка , підкажіть, хто шарить! Хочу відкрити фоп , дохід влітку майже відсутній, вересень-березень більш менш. Продаж через інтернет товарів. Та в подальшому на Амазон. Тож обрала 3 групу. В якому випадку потрібно прро? Бо хочу без нього, щоб було простіше самій здавати звітність. Оплата на реквізити. Тобто без готівки треба, щоб не встановлювати прро? А як бути з олх доставкою? Додам там картку фоп. І чи можна так? Бо багато замовлень іде саме через олх доставку. Накладеним не відправляю. Дякую за пораду заздалегідь!
Сарафанное радио• 25 июля 2025
Если оплаты будут на расчетный счет ФОПа - ПРРО не нужен . Добавлять нужно не номер карты , а именно расчетный счет , открытый на ФОП .
Капуста Маша• 25 июля 2025
ПРРО никак не влияет на отчетность
Ранковий базар• 25 июля 2025
1. Ніякої звітності по ПРРО немає.
2. Деякі операції обов´язково потрібно фіскалізувати (післяплати через Нову пошту, оплати через небанківськи термінали самообслуговування, через платіжні онлайн сервіси. Якщо у вас такий товар. що без післяплат не обійтись, то ПРРО прийдеться застосовувати. ОЛХ доставка - це обов´язкове ПРРО,
автор Точу ляси • 25 июля 2025
Дякую, дівчатка, всім дуже велике!
Чорт і Шо• 25 июля 2025
Ответ дляТочу ляси
Дякую, дівчатка, всім дуже велике!
Олх-доставка якраз і фіскалізується як безготівкова через інтегратор ua pay на всю суму покупки (з урахуванням комісії, що бере Олх)