Радуга-дуга• Изменено 26 июля 2025

Оренда буд Яким чином перевіряти вік гостей, якщо вони не приїжджали на перегляд

Здаю котедж з басейном подобово
Тільки починаю це
І тут виникає питання, як визначити на моменті бронювання вік гостей, якщо вони не приїжджають на перегляд…
А готові відразу оплачувати
Цільова аудиторія 25 р.. ті хто молодші - дуже ризикований контингент.. особливо 18 літні

З останніх: дзвонить в 21:50
Російськомовний
Відразу характеризує людину як несерйозний
Хоча каже що йому 32
175см55кг19лет (она)• 26 июля 2025
В форму для бронирования включить дату рождения и скан паспорта.
Рискованно нарваться на неадекватов, а у них возраста нет.
Подруга сдавала жилье у моря. Рассказывала, что вполне приличные на вид взрослые люди могут украсть что-нибудь.

автор Радуга-дуга • 26 июля 2025
А було таку що домовились із 35 літнім, договір, паспорт
А по факту гуляли 18-літні…
автор Радуга-дуга • 26 июля 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Може казати їм що бронювання при підписанні договору, а тоді вам треба приїхати до нас і особисто підписати?
Love_Love_Love_• 26 июля 2025
Удалено администрацией...
Анчо Ус• 26 июля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
При чем здесь бронирование?
Есть второй шаг- заселение.
Или вы в Австралии, а коттедж за 11 тыс км от вас?
автор Радуга-дуга • 26 июля 2025
Ответ дляАнчо Ус
При чем здесь бронирование?
Есть второй шаг- заселение.
Та ні
Всі в одному місці
автор Радуга-дуга • 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Дякую вам за ідею про гет контакт

Анчо Ус• 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
автор Радуга-дуга • 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
А як ви людям відмовляєте? Просто кажете що забронбовано?
Бо в мене було таке що я сказала вільно, а мені 18 літні дзвонили з різних номерів і намагались забронювати бо я їм всім відмовляла
Та потім ще відгук написали всією компанією, що я відмовила
Love_Love_Love_• 26 июля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Де саме вони написали відгук?
18 річним говоріть: ок, здаю, завдаток 10 тисяч.
Вони самі відмовляться. На НР така ж ситуація, але завдаток 25
Love_Love_Love_• 26 июля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
З якого ви міста?
автор Радуга-дуга • 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Де саме вони написали відгук?
Дякую😀 треба просто залог більший брати
автор Радуга-дуга • 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
А ще буває таке що людина не хоче давати свій номер тел а пише просто нік телеграма
Чеширская кошечка• 26 июля 2025
Так в напишіть-«здаю тільки 60+ , обовʼязкова характеристика з місця роботи і Справка про несудимість»
Пс-ви реально вважаєте, що хтось буде знімати котеджі з басейном не для гулянок?
Платье Длинное бальное• 26 июля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Як ви зрозуміли, що вони 18 річні?
Моя донька з другом забронювали апартаменти, обом ще немає 18. Ключі в ящику, попередня оплата і вуаля, ніхто вік не перевіряє. На око ж не зрозуміло 17 їм чи 18.
А ви прямо по телефону визначаєте.
Анчо Ус• 26 июля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
И внизу мелким почерком ’60+ это не возраст, это сумма задатка в тысячах долларов’)
Love_Love_Love_• 26 июля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Таким взагалі не здаєте.Ви здаєте на своїх умовах- кому не подобається- допобачення!
Червона калина• 26 июля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Вы правда верите, что к вам всей толпой будут ехать что-то подписывать?
Червона калина• 26 июля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
А что не так? Написали , как есть

Платье Длинное бальное• 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Багато буде бажаючих на такі умови, як думаєте?
Вілла з басейном це специфічний бізнес, треба розуміти, що цільова аудиторія це не високоінтелігентні академіки.
Love_Love_Love_• 26 июля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ви здаєте віллу з басейном?
Платье Длинное бальное• 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви здаєте віллу з басейном?
Ви стартопік не читали? Просто побачили слово оренда і кинулися писати, що львів´янам не здаєте?
Love_Love_Love_• 26 июля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я вас запитала- ви здаєте в оренду будинок? Ви взагалі щось подобово здаєте?
Платье Длинное бальное• 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Якби я мала бажання плескати язиком на форумі, що і кому я здаю, то я б написала. Тема не моя. Ви загубили її суть?
Автор здає житло. Перечитайте.
Love_Love_Love_• 26 июля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Автор здає житло. Перечитайте.
Ну раз ви далекі від того то для чого ви мені пишете про якусь специфіку бізнесу в якому нічого не волочите?
Я займаюсь цим бізнесом з 2011 року. Тому ваш допис про специфіку і бажаючих якось мимо, як і два ваших пости після.
Платье Длинное бальное• 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так не коментуйте, якщо вам мимо.
В вологих омериканських мріях може й здають котеджі подобово після попереднього кастингу на добросовісність орендарів.
А в Україні інші реаліїї.
Bye!
Love_Love_Love_• 26 июля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так не коментуйте, якщо вам мимо.
А в Україні інші реаліїї.
Bye!
Удалено администрацией...
Платье Длинное бальное• 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
В українській мові немає слова ’глупо’. Кацапської не розумію.
На ’ти’ з вами не переходила. І не планую.
Love_Love_Love_• 26 июля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Удалено администрацией...
Платье Длинное бальное• 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Що саме мої проблеми?
Не читайТЕ, якщо не хочете знати. Відкритий форум, що хочу, те й пишу.