Крайня невістка• 26 июля в 19:43
Німеччина. Налоги, розходи, зарплата
Ще на роботу не пішла. Одна з дитиною, заміжня, чоловік в Україні. Належу до першого класу, вже дізналася.
Зараз рахую, якщо навіть візьмуть десь на повний робочий день, то це чистими десь 1500-1700+ кіндергельд 250.
Квартира 700+ світло 60, інтернет 40. Їжа 400 -450, проїзд 58. Якась косметика , побут хімія 50. Якась одежа, обув 100.
І що залишається? Баварія. Дівчата, хто вже працює на звичайних роботах з мінімалкою, або до 16 в годину. Бо більше не світить. Як ви живете? В ноль чи нормально?
Альдебаран• 26 июля в 19:45
Не работаю по этой же причине . Нам будет просто не хватать денег . Зачем вы ищите работу ? Мы 4 год сидим на курсах и все хорошо .
Крайня невістка
• 26 июля в 19:46
Ответ дляАльдебаран
Джобцентр виганяє на роботу. Більше курсів не дають
Тантрический кекс• 26 июля в 19:46
Автор,а в Україні у вас багато залишалось?І чоловік повинен теж допомагати грошима.
Крайня невістка
• 26 июля в 19:47
Ответ дляТантрический кекс
Чим він допоможе? Які зарплати в Україні знаєте?
Альдебаран• 26 июля в 19:47
Ответ дляКрайня невістка
Ищите новое жилье и переезжайте , мы так делали 2 раза . И нам курсы дали . Я если выйду на работу , просто не смогу содержать детей .
Сладкий лимончик• 26 июля в 19:48
Ответ дляАльдебаран
Надеюсь вас скоро будут гнать ссаными тряпками ❤️
Крайня невістка
• 26 июля в 19:48
Ответ дляТантрический кекс
Що в Україні в нуль, що тут в мінус виходить, ще й в Джобцентр промити на доплату треба
Альдебаран• 26 июля в 19:48
Ответ дляСладкий лимончик
Вам от этого легче будет ?
Сладкий лимончик• 26 июля в 19:48
Ответ дляКрайня невістка
И правильно делают
Тантрический кекс• 26 июля в 19:48
Ответ дляКрайня невістка
Знаю,ну то що ви там вдвох їсте на 450 євро?Якщо в Україні їли на 200.І спитайте у німців,як вони живуть.Економлять мабуть на всьому.
мимАпроходила• 26 июля в 19:48
Не Німеччина, але ситуація схожа.
Італія.
Одному працюючому самому все не потягнути, бо зп середня 1300 євро.
Хороша зп 2000 євро.
Квартира 500-700, комуналка 200, їжа 350-400 євро. І все, зп майже немає.
Для одягу, кафешок, відпочинку, ліків, косметики, перукаря, відкласти треба 2 працюючих.
Один з дітьми без підтримки ніхто не живе, бо просто не вигребти.
Є виплати на дітей.
Щось типу 200 євро.
Але все одно тут або повними сім´ями, або безкоштовне житло від родичів, або мами-бабусі тут з хорошими зп ( хоча б баданте без затрат особливих) і помагають утримувати родину з дітьми.
Італія.
Хороша зп 2000 євро.
Є виплати на дітей.
Щось типу 200 євро.
Крайня невістка
• 26 июля в 19:48
Ответ дляАльдебаран
Не зрозуміло з житлом. При чому тут житло до курсів?
Железобетон• 26 июля в 19:49
По идее вам полагаться будет воненгельд. Только на форумах слышу о невыгодно работать( если не море детей).
Альдебаран• 26 июля в 19:50
Ответ дляКрайня невістка
Переезжайте в другой город / землю . Они между собой никак не связаны . И никакой инфы не имеют . Мы переехали и нам дали опять курс , еще и это даже лучше . Больше запомните .
Сладкий лимончик• 26 июля в 19:50
Ответ дляКрайня невістка
У всіх різні. Хто з мізками то норм до війни заробляв й під час
Крайня невістка
• 26 июля в 19:50
Ответ дляТантрический кекс
100 євро в тиждень уходить на продукти. Одна закупка 20- 25 євро. 4 рази сеупилася за тиждень от 100 і улетіло. Ціни піднялися сильно
Тантрический кекс• 26 июля в 19:51
Ответ дляКрайня невістка
Та ладно.Я в Нідерландах витрачаю стільки на 3 людей,правда я свої витрачаю,зароблені.І не голодуємо.А тут ціни на 30 відсотків вищі.
Котогосподиня• 26 июля в 19:52
Ответ дляКрайня невістка
Який рівень мови у вас?
Крайня невістка
• 26 июля в 19:52
Ответ дляАльдебаран
У нас просто так з житла не переїдеш якщо на пособії. Повинні бути серйозні обгрунтовані причини переїзду. Спочатку дозвіл питаєш щоб цей Бжоб відпустив, а інший щоб прийняв
Котогосподиня• 26 июля в 19:56
Ответ дляКрайня невістка
А2
Вам би хоч В1, було б трошки краще. А вам не пропонують наприклад робити не повний робочий день і курси?
З А2 вам нормальних грошей не будуть платити.
Ви самі знайшла роботу чи джобцентр відправляє?
Альдебаран• 26 июля в 19:56
Ответ дляКрайня невістка
Апеллируйте тем что ребенку плохо и вам надо переехать на другую землю , мы жили на возвышенности и ребенок мой каждый день ходил с кровяным носом . Мы так и переехали .
Проня_Прокоповна• 26 июля в 19:56
Автор, при тех цифрах, что вы написали минимум 300 евро будете откладывать. В Украине у вас будет возможность откладывать столько?
Альдебаран• 26 июля в 19:58
Ответ дляПроня_Прокоповна
С чего там откладывать ? Работать не выгодно , особенно те у кого есть детки . Одиночке да , на 1 пособие не выжить .
Петриківна• 26 июля в 19:58
Ответ дляАльдебаран
То есть на пособиях вам хватает? Это путь в никуда. Но если вы пересидеть, то ладно. Если родители хотят дать детям возможности европейской страны, то будут искать возможности легализоваться и работа - это вариант легализации в дальнейшем.
Или вы по черному подрабатываете?
ДелиВерка• 26 июля в 20:00
Ответ дляСладкий лимончик
И правильно делают
При этом найти нормальную работу не выходит - налоги оставляют меньше, чем даёт джобцентр
мимАпроходила• 26 июля в 20:00
Ответ дляПроня_Прокоповна
Взагалі не буде нічого відкладати.
Буде в мінус.
Скажуть на екскурсію дитині здати.
Підручник якийсь купити.
Взуття, одяг.
Треба котел обслуговувати,бойлер на оренді.
Це все за гроші орендаря.
Буде в постійних мінусах.
Буде в мінус.
Скажуть на екскурсію дитині здати.
Підручник якийсь купити.
Взуття, одяг.
Це все за гроші орендаря.
Буде в постійних мінусах.
Шумелка Мышь• 26 июля в 20:00
Отож що ще й залишається....а не в мінусі..а ви хотіли по 1000 відкладати?
Готова до другої• 26 июля в 20:00
Ответ дляСладкий лимончик
Я в Украине, но мне все равно на то,что другие страны выплачивают пособия. Вот честно, ни холодно ни жарко. Не пойму вас