Крайня невістка• 26 июля в 19:43

Німеччина. Налоги, розходи, зарплата

Ще на роботу не пішла. Одна з дитиною, заміжня, чоловік в Україні. Належу до першого класу, вже дізналася.
Зараз рахую, якщо навіть візьмуть десь на повний робочий день, то це чистими десь 1500-1700+ кіндергельд 250.
Квартира 700+ світло 60, інтернет 40. Їжа 400 -450, проїзд 58. Якась косметика , побут хімія 50. Якась одежа, обув 100.
І що залишається? Баварія. Дівчата, хто вже працює на звичайних роботах з мінімалкою, або до 16 в годину. Бо більше не світить. Як ви живете? В ноль чи нормально?
Альдебаран• 26 июля в 20:00
Ответ дляПетриківна
То есть на пособиях вам хватает? Это путь в никуда. Но если вы пересидеть, то ладно. Если родители хотят дать детям возможности европейской страны, то будут искать возможности легализоваться и работа - это вариант легализации в дальнейшем.
Или вы по черному подрабатываете?
Да , у меня почти 2 тыс евро . Дом социальный , огородик с цветами . Не работаю , хожу на курсы . Дети еще маленькие , ходят в школу , рано еще думать о легализации , да и война на долго судя по всему . Что-то придумают за нас . Ни дня не работала .
Неробименінерви• 26 июля в 20:02
Ответ дляСладкий лимончик
Надеюсь вас скоро будут гнать ссаными тряпками ❤️
А вам в жизни это как поможет ?
автор Крайня невістка • 26 июля в 20:02
Ответ длямимАпроходила
Взагалі не буде нічого відкладати.
Буде в мінус.
Скажуть на екскурсію дитині здати.
Підручник якийсь купити.
Взуття, одяг.
Треба котел обслуговувати,бойлер на оренді.
Це все за гроші орендаря.
Буде в постійних мінусах.
Ой, я забула ще оплата продовженого дня написати і харчування в школі. Екскурсії само собою. А вони можуть бути дорогі, а ти мусиш їхати, тому що частина навчального плану
Петриківна• 26 июля в 20:02
Ответ длямимАпроходила
Взагалі не буде нічого відкладати.
Буде в мінус.
Скажуть на екскурсію дитині здати.
Підручник якийсь купити.
Взуття, одяг.
Це все за гроші орендаря.
Буде в постійних мінусах.
Якщо вона буде заробляти не достатньо, то і киндерцушлаг їй доплатять, і вонгельд, і за прокльонку. Але це все розраховується індивідуально.
Котогосподиня• 26 июля в 20:02
Ответ длямимАпроходила
Взагалі не буде нічого відкладати.
Буде в мінус.
Скажуть на екскурсію дитині здати.
Підручник якийсь купити.
Взуття, одяг.
Це все за гроші орендаря.
Буде в постійних мінусах.
Все не так страшно, як ви пишите. Мені бойлер відремонтував орендодавець. Написала листа і подзвонили німці знайомі паралельно, що будемо кундінунг писати. Примчався швидко і все зробив.
Котогосподиня• 26 июля в 20:04
Ответ дляКрайня невістка
Вам просто будуть доплачувати. Не переживайте, все буде добре.
автор Крайня невістка • 26 июля в 20:06
Ответ дляКотогосподиня
Але це путь в нікуди теж. Якщо ти залежиш хоч трохи від доплат країни. Ні про яку легалізацію і інших параграф не йдеться
Петриківна• 26 июля в 20:08
Ответ дляКрайня невістка
Ну то не працюйте, сидіть на виплатах, як вам радить Альдебаран .
У кожного свій шлях, і кожен робить свій вибір
Щебетушка• 26 июля в 20:09
Ответ дляАльдебаран
Не работаю по этой же причине . Нам будет просто не хватать денег . Зачем вы ищите работу ? Мы 4 год сидим на курсах и все хорошо .
Як це взагалі може бути? Виплати мінімальні, якщо людина заробляє менше мінімалки їй все одно доплачують вонгельдом або бюргергельдом.
В мене, наприклад, бюргергельд всього 108 євро. Бо стільки не вистачає доходу до мінімалки. На вонгельд подала, але вже більше 8 місяців розглядають.
Котогосподиня• 26 июля в 20:09
Ответ дляКрайня невістка
Але ж у вас буде досвід роботи і ви через пів року рік вже можете інші гроші отримувати.
Я тут працювала в карітасі пів року, коли чекала курсів, то тепер вони не так дивляться, що в мене є досвід роботи хороший в Україні, як те що тут пів року працювала.
Так що не лякайтеся ви так.
Ви де плануєте працювати?
Котогосподиня• 26 июля в 20:11
В Карітасі*
Альдебаран• 26 июля в 20:13
Ответ дляЩебетушка
Зачем ? Я если буду работать будут такие же деньги , но при этом мне надо тратить время на дорогу на работу , отработать смену и домой . У меня дети маленькие , я их вожу в сад / школу . Хожу на курсы . Еще и за свою зарплату снимать жилье , остается там всего ничего . Смысл мне выходить на работу ?
Щебетушка• 26 июля в 20:15
Ответ дляКрайня невістка
Ну так про легалізацію не йдеться й коли немає інтеграційного сертифікату (а це В1 + лебен ін Дойчланд). З А2 про неї і не йтиметься ніколи.
Ну і зарплата росте з досвідом роботи і вдосконаленням навичок, в тому числі мовних.
ДелиВерка• 26 июля в 20:17
Ответ дляАльдебаран
Переезжайте в другой город / землю . Они между собой никак не связаны . И никакой инфы не имеют . Мы переехали и нам дали опять курс , еще и это даже лучше . Больше запомните .
Каким образом? Без уважительной причины переехать нельзя
Альдебаран• 26 июля в 20:19
Ответ дляДелиВерка
Я написа выше как мы переехали
Щебетушка• 26 июля в 20:21
Ответ дляАльдебаран
Сенс в інтеграції.
Якщо плануєте залишатися жити в країні.
Мені нещодавно знайома сказала, що мені, звичайно, щастить. Умшулюнг отримала, хоч майже нікому його не дають, практика в бюро 8 місяців, в не на складі ящики носити.
Я аж поперхнулася. Нічого, що я як віл пахала, поздавала іспити з першого разу на високі бали. А зараз ще більше пашу, бо я єдина мігрантка в групі, в вчитися нарівні з носіями мови це задача з зірочкою.
А знайома як ви: нащо вчитися, нащо спішити. Треба чекати, поки пощастить, як от мені.
ДелиВерка• 26 июля в 20:22
Ответ дляАльдебаран
Я написа выше как мы переехали
Уже увидела.
Вы пробивная. Мой младший ни в какую даже город менять не хочет.
Альдебаран• 26 июля в 20:22
Ответ дляЩебетушка
Сенс в інтеграції.
Якщо плануєте залишатися жити в країні.
А мы не собирается оставаться в Германии
Живем так как в стране нашей война , и всех кого знаю тоже хотят уехать .
Карма хамелеона• 26 июля в 20:23
Ответ дляАльдебаран
Ищите новое жилье и переезжайте , мы так делали 2 раза . И нам курсы дали . Я если выйду на работу , просто не смогу содержать детей .
шо за странный план??
Джобцентр будет доплачивать вам недостающую до прожиточного уровня сумму
Уж сколько у меня знакомых выходило на работы - понятно что далекооо не у всех сразу суперзарплата. Джобцентр доплачивал, постепенно уменьшая выплаты с увеличением зарплат работающих
Кашка-маняшка• 26 июля в 20:24
Ответ длямимАпроходила
Не Німеччина, але ситуація схожа.
Італія.
Одному працюючому самому все не потягнути, бо зп середня 1300 євро.
Хороша зп 2000 євро.

Квартира 500-700, комуналка 200, їжа 350-400 євро. І все, зп майже немає.
Для одягу, кафешок, відпочинку, ліків, косметики, перукаря, відкласти треба 2 працюючих.

Один з дітьми без підтримки ніхто не живе, бо просто не вигребти.
Є виплати на дітей.
Щось типу 200 євро.
Але все одно тут або повними сім´ями, або безкоштовне житло від родичів, або мами-бабусі тут з хорошими зп ( хоча б баданте без затрат особливих) і помагають утримувати родину з дітьми.
це де в Італії квартира 500 євро?! донька каже,що кімната-700,у Мілані.
Щебетушка• 26 июля в 20:27
Ответ дляДелиВерка
Це ще один профіт працюючих. На самозабезпеченні прив´язки до землі немає. Їдь куди хочеш. Я хочу закінчити навчання і в Франкфурт переїхати!
мимАпроходила• 26 июля в 20:27
Ответ дляКашка-маняшка
Ми в місті невеликому.
У нас і 450 євро є за двушку))
Мілан і Рим- найдорожчі міста.
У мене знайомі знімають уже рік за 600 євро кімнату.
Це все, що вдалося найти в їх бюджеті
Щебетушка• 26 июля в 20:30
Ответ длямимАпроходила
Ми в місті невеликому.
У нас і 450 євро є за двушку))
Мілан і Рим- найдорожчі міста.
Це все, що вдалося найти в їх бюджеті
Моя знайома в Барселоні кімнату орендує щось без малого за тисячу. Кімнату!!!
Мусик Пусик• 26 июля в 20:32
Спросите на форумах Германии у местных как вам жить, язык же выучили ? Немецкие налогоплательщики вам с радостью ответят стоит вам работать или же прдолжать сидеть на пособиях. Весь шлак тащите на Украинский форум
Творю чудеса• 26 июля в 20:33
Автор у Вас не 1 класс. 1 класс дают всем кто впервые идет на работу. Вам нужно переведенное свидетельство о рождении ребенка и с ним в финансамт.
Как нефиг делать• 26 июля в 20:33
Я сама з дитиною, працювала тайльцайт, зарплата мінімальна, на руки було 900 з чимось євро на місяць. Решту доплачував Джобцентр (за квартиру+ якісь невеликі гроші мені). В залишку у мене на руках залишалося на 360 євро більше ніж виплати. У мене зараз курси В2, то піду в ту ж фірму на Мініджоб. Господи, як я хочу здихатися того Джобцентру! Але у мене дитина ще зовсім маленька, в садочку. І у нас тут на сході з роботою не дуже, при цьому квартира у мене трохи дешевше ніж у вас, але не набагато. У вас там в Баварії роботи хоч жопою дуй, зарплати нормальні. Не знаю чого ви сумніваєтеся взагалі) при малих доходах є Вонгельд, кіндерцушлаг
Заикальница• 26 июля в 20:34
Девчонки, у кого самозанятость в странах Европы, поделитесь, пожалуйста, опытом:

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3744760
Как нефиг делать• 26 июля в 20:34
Ответ дляКрайня невістка
Кіндерцушлаг оформите
Как нефиг делать• 26 июля в 20:36
Ответ дляКрайня невістка
Я вас розчарую - з мінімальною зарплатою і некваліфікованою роботою теж. Але от не вірю я що вони відправлять додому працюючих українців. Сильно дофіга знаків)
автор Крайня невістка • 26 июля в 20:38
Ответ дляТворю чудеса
При чем здесь ребенок? Я замужем, муж в Украине ( так как он не платит налоги в Германии) мне полагается первый клас