Яичница с беконом• 26 июля 2025
Яка цінність флакона від парфумів? Навіщо їм?
Від Брокарду побачила рекламу в інтернеті: принеси будь-який старий флакон парфумів та отримай гарантовану знижку 40% на новий аромат з нашого асортименту. Змінюй старий флакон на новий літній настрій разом з BROCARD!
Відповідно до умов акції, за будь який флакон парфумів (повний або неповний), окрім пробників/мініатюр, незалежно від бренду, об’єму, стану чи терміну придатності надається знижка 40% при купівлі нового аромату з асортименту магазину
Амбасадор щастя• 26 июля 2025
Вряд ли тут кто то знает. Может поставщик заставляет ставить розничную цену и запрещает делать скидки «от себя», а они вот так выкручиваются. Это я предполагаю, тк сама работала с такими строгими поставщиками (не парфюмерия), выдумывали велосипед и похлеще)))
Может как пост 1 написал, но мне кажется это слишком палевно, им просто поставки закроют и все, хотя…🤷♀️
ДолькиКабана• 26 июля 2025
В нашому Брокарді, мабуть, в чорний список внесуть за питання про цю акцію... Навіть не уявляю. Пихаті дівчата, дивний охоронець і зарозумілі вирази морд
Вилосипедниця• 26 июля 2025
Ответ дляАнтиТанкист
перельют туда подделку и на продажу
А Вы пробовали перелить подделку во флакон с пульверизатором?
Вилосипедниця• 26 июля 2025
40% скидки они постоянно делают и без флаконов. Замануха такая просто. Ну и может, потом будут тару сдавать производителяя за деньги) Бутылки же сдают, почему флакончики нельзя? (шутка, если что)
Яичница с беконом
• 26 июля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Це правда, акції є і без флаконів)
Навіть щойно зайшла в додаток, запропонували потрясти телефоном і з´явилося 30% знижки
Цідило правди• 26 июля 2025
Мама так где то ковшик (кастрюлька) поміняла на новий зі знижкою. Типу акція щоб люди хоть щось купували. Той ковшик її тільки на сміття було. Не потрібні їм флакони. Продаж потрібен.
Яичница с беконом
• 26 июля 2025
Ответ дляЦідило правди
Ця версія дійсно правдоподібна
Може так і є 🤔
Леся Українка• 26 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
А вони повсюди такі))
Я в Дугласі сьогодні була, то всі ходять за тобою по п´ятам, щоб ти нічого не вкрала.
Висять над тобою.
Купила крем по знижці, то пробник парфумів не дали.
Але на сайті написано, що завжди дають.
Я попросила)))
Як вона на мене глянула
.
Ну таки вийняли якусь хрінь - міст кялвін кляйн з кокосом для волосся і умотала
Висять над тобою.
Але на сайті написано, що завжди дають.
Я попросила)))
Як вона на мене глянула
. Ну таки вийняли якусь хрінь - міст кялвін кляйн з кокосом для волосся і умотала
Тектологиня 80lv• 26 июля 2025
В них і так то 30 то 40 відсотків знижка. Просто маркетинговий хід, щоб купували паль у них, а не на мейк ап.
ДолькиКабана• 26 июля 2025
Ответ дляЛеся Українка
А вони повсюди такі))
Висять над тобою.
Але на сайті написано, що завжди дають.
Я попросила)))
Як вона на мене глянула
.
Висять над тобою.
Але на сайті написано, що завжди дають.
Я попросила)))
Як вона на мене глянула
В Єві норм. Можна пшикатись))).
Цідило правди• 26 июля 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Ця версія дійсно правдоподібна
Може так і є 🤔
Думаю хто працює в броке займається розпивом парфумів. Може навіть є якийсь сайт. Тому якщо хтось принесе пів флакона -його можна злити через розпив. Чи через знайомих які займаються цим.
Вилосипедниця• 26 июля 2025
Ответ дляЦідило правди
Так мамин ковшик же металлический. Наберут камаз ковшиков, и сдадут на металл. И продажи есть, и денежка какая - то со старых ковшиков) Короче, одни плюсы
Неместная Я• 26 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
А дійсно, персонал там пихатий.
Неместная Я• 26 июля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Легко
Цідило правди• 26 июля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Та завжди можна кудись пристосувати старе але така акція мотивує людей купувати нове підсвідомо, навіть якщо там така націнка що в сусідньому магазині можна було купити такий самий дешевше і бути з двома)))
Якщо б була така акція зі взуттям я б теж повелась бо шкода викинути, його дуже багато і нове хочу)))
Ластовиння• 26 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Пихаті працюють продавчинями? 🤣🤣
ДолькиКабана• 27 июля 2025
Ответ дляЛастовиння
Пихаті працюють продавчинями? 🤣🤣
Ви давно були в Брокарді? Там заповідник
Ластовиння• 27 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Років 6 тому )) А які в них підстави бути писатими?
Я тертий жук• 27 июля 2025
А для чого на Олх продають пусті флакони від парфумів? Хто їх купує і з якою метою?
Пацелуйнитуда• 27 июля 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Я часто покупаю тестера парфюма без крышки ( намного дешевле получается) и смотрю пустые флаконы ради крышки)
Я тертий жук• 27 июля 2025
А для чого вам кришечки? Я їх знімаю, як правило у парфумах якими користуюся.