Курочка• 26 июля 2025

Тварини на самовигулі

Не знаю як де, а в нашому місті часто таке бачу, як бігають коти та собаки з нашийниками. А потім в чаті міста і на стовпах бачу як шукають цих самих звіряток. Не розумію, навіщо таке робити, якщо знаєте що тварина може втекти, навколо машини, небезпека.
А ви бачили таке? Як відноситесь до подібної практики?
сладкий_ноябрь• 27 июля 2025
Ответ дляТундиринда
Для чого заводити тварину, якщо не готові до відповідальності? Взагалі не доганяю таких людей😡
Щоб такі сердобольні, як автор, жаліли їх
Язикувата Хвеська• 27 июля 2025
У нас у соседей такой кот, они на 1м этаже, выпускают его. Британец. Не понимаю людей, честно. Ладно бы частный дом со своим двором, чипирован и т.п. Но тут тупо без ошейника даже, уверенна, что не обрабатывают ничем. Клещи и блохи это меньшее из зол. Собаки разодрать могут, отравится может, дворовые коты подрать могут... Зачем заводить животное в таком случае? У других собачка на самовыгуле мелкая, вечно под дверями сидит или спит...
У меня кошка 13 лет жила коту вот 12 лет будет - за порог квартиры не выходили ни разу и не страдают от этого))
Оксана -1f11• 27 июля 2025
У нас приватний будинок, то коти в туалет ходять тільки на вулицю, ні на які горщики не хочуть, виключно на двір. Тому звичайно виписуємо, бо іншого виходу немає
Я б такое не носила, но продаю• 27 июля 2025
Наш кіт з ошийником ходить по вулиці, вдома не сидить, нявкає, щоб випустили, зараз тільки їсть і біжить гуляти. Він сам дворовий, то домашнім неможливо зробити. Навесні зловив 3 миші в клубі, я думала, що він тільки поспати може. Дуже любить дітей, подобається коли його гладять. Я б ще додала, що кіт-естет, красиво лапкою наглих котів в сторону відсуває. Вважаю, що його повне і щасливе вільне життя на вулиці, де він сам обирає, що робити. Взимку приходить на півночі поспати, потім проситься на вулицю.
ElinaH• 27 июля 2025
У мамы кот прожил 20 лет. Половину года в городе в квартире, а половину на даче, свободно гуляя. В городе, где большое движение во дворах, много собак и ненормальных людей, я бы не отпускала бегать. А в дачном поселке машин мало, собаки привязаны или закрыты и все друг друга знают, не вижу ничего страшного. Абсолютно все кошки бегают гуляют.
Lacrimo• 27 июля 2025
Знайома жили на 1 пов., то кіт просто втікала через вікно , як тільки відкривали, з маленької як і її мама - любили погуляти. У мене багато було котів, і не всі любителі гуляти. Одна просто мечеться по квартирі просто головою об вікна стукається, так хоче, а поверх немалий. А інша на коридор не винесаш - тікає до хати. Це залежить від характеру і звички. А собаки теж на 1 пов на вигулі, якщо спокійні , то випускали хазяї завжди самих. Особливо зранку.