Кумедна• 26 июля в 23:38
Їжа в автобус на добу
Дівчата, може щось підкажете )
Дитина їде в Болгарію на автобусі.
Так, зупинки на заправці будуть, але ж хот доги не найкраще їжа на добу та і не завжди на весь автобус тих сосисок вистачає.
Знаю, що у багатьох величезний досвід таких поїздок.
Поділіться лайф хаками, будь ласка.
Про сублімовану їжу знаю.
Горішки, банани - це йому на один перекус.
Одразу кажу, що хлопець підліток, їсти хоче завжди 🤣
Дитина їде в Болгарію на автобусі.
Поділіться лайф хаками, будь ласка.
Про сублімовану їжу знаю.
Кумедна
• 26 июля в 23:45
Ответ дляЛЮБА
В такую жару лучше уж хот доги и гамбургеры на заправках , ну и сух поек в виде печенья , и соков , ну если любит то может пюрешки детские в пакетиках )))
Не любить пюрешки
От і я переживаю, щоб їжа не зіпсувалася по такій спеці та й не смерділо на весь автобус.
мистерЛяпсус• 26 июля в 23:47
Тоді стандартний набір.
Тушенка, скумбрія, іічкі варені, котлетки, биточки, сухарики з хріном, чипси з сиром
Кумедна
• 26 июля в 23:47
Ответ длямистерЛяпсус
Я як він день витримує у школі?
У вас дитина в інтернаті?
24 години в школі?
Немає що сказати, краще мовчіть.
24 години в школі?
Немає що сказати, краще мовчіть.
Пилосмок працює• 26 июля в 23:48
На один прием пищи плюс перекусы можно взять еду из дома. А потом и купить что нибудь. От пары хот догов ничего не будет.
мистерЛяпсус• 26 июля в 23:49
Ответ дляКумедна
У вас дитина в інтернаті?
24 години в школі?
Немає що сказати, краще мовчіть.
24 години в школі?
Немає що сказати, краще мовчіть.
Вас забула спитати, що мені робити в темі, де мамо підлітку своєму не взмозі покласти в дорогу торбинку з їжею
Янгол в камуфляжі• 26 июля в 23:49
вауукмная колбаса и сыр - еще никогда не подводили
перекус на ваш вкус
Пилосмок працює• 26 июля в 23:49
Ответ дляКумедна
Не любить пюрешки
Ну какие пюрешки подростку? Яблочные в баночках? Не сходите с ума.
Ответ дляКумедна
Не любить пюрешки
Булочки еще можно , а так сумка холодильник разве что на часов 6~8 хватит ( можно бутылки пол литровые с водой наморозить , попьет прохладную воду когда растает)))
Пилосмок працює• 26 июля в 23:51
Ответ дляЛЮБА
Ну он явно не будь сидеть 24 часа ложкой по тарелке бить и есть требовать. На 6-8 часов из дому, сон какое то время займет, потом уже и купить что-то можно.
Не гавкаю- но охраняю• 26 июля в 23:51
Сендвічі роблю на грилі з куркою й сиром. Помідорки черрі і снеків усіляких, які любить
ГЛЮкоза• 26 июля в 23:51
Ответ дляКумедна
Не любить пюрешки
На такие случаи хорошо иметь какую-то сумку с хладагентом. Туда реально и биточки можно тогда, хлеб, сыр и т.д.. Раз уж аппетит хороший. Ну или реально пару бутеров мясных чтобы первые сьел потом догоняться круссанами и бананами..
АдеКВАтная• 26 июля в 23:51
Ну, если постоянно хочет есть и сухие перекусы + еда на заправках не подходят, оставляйте мамо своего ребятенка дома
ТигрЛьвович• 26 июля в 23:52
зробіть сирну запіканку або сирники, млинчики з кабачків,ну і биточки з огірками - добу протримається, тільки розкажіть пріоритети, що перше їсти
Кумедна
• 26 июля в 23:52
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякую
сладкий_ноябрь• 26 июля в 23:54
Не робіть проблему там, де її не має.
Дайте з собою грошей, дитина розбереться самостійно, та буде купувати щось на зупинках.
сладкий_ноябрь• 26 июля в 23:54
Ответ длямистерЛяпсус
Тоді стандартний набір.
Про курку не забудьте
сладкий_ноябрь• 26 июля в 23:55
Ответ дляПилосмок працює
А тільки в баночках є?
Я доросла тьотя їм пюрешки :) вони смачні
сладкий_ноябрь• 26 июля в 23:55
Ответ дляКумедна
14 років
І ви боїтеся, що він помре з голоду поки доїде?
Пилосмок працює• 26 июля в 23:56
Ответ длясладкий_ноябрь
А тільки в баночках є?
И сколько подростку, который все время хочет есть, на сутки надо пюрешки? Трехлитровая баклажка?