Херсон це Україна• 27 июля 2025

Їжа в потязі від Клопотенко

Чи продається їжа в потягах які їдуть до Польщі?
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляШукаю стакан
То краще най як Клопотенко, аніж ось такі як ви представлятимуть Україну.
Я щиро сподіваюсь, що ви до нашої країни відношення не маєте
Вы серьёзно? Т.е. вот это чудо, которое по законам войны даже выехать не могло, должно представлять образ украинского народа??? Я уже молчу про сырники которые тут в принципе никто есть не будет никогда.
автор Херсон це Україна • 27 июля 2025
Ответ дляЗвоночек
Так, якщо відповідь вам не сподобалась, чому не на мові. До речі. А де ви живите і нащо вам потяг? А країну боронити хто буде і рідну мову?
Удалено администрацией...
Iren55• 27 июля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Я постійно їм, і мпні смачно. Як ви не куштували - до чого негативні випади?
Я ела в его ресторе-мне хватило. Быть гением это не значит-взять самое аутентичное и распространенное национальное блюдо, добавить в него сладких слив и назвать себя новатором. Давайте реально смотреть на вещи. Хайп и маркетинг, плюс связи. Потом недолугий круассан с борщом в львовских круассанах 🤮видела, это месиво, идея не его тоже в подобном,кстати😏 знаем уже про борщи в пирожках, но его команда, видимо, думает, что рогуль не он, а народ, и никто ничего не заметит. Ну и коронные блюда из детского меню в школе по типу бобы с квашенной капустой(одновременный прием пищи, именно в тарелке одновременно, мамы поправят)… нууу, поприкалывался, а че, ученикам весело потом, учителям -послушают 30 новых ароматов.
Перша леді колгоспу• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Удалено администрацией...
Перша леді колгоспу• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Сидять русаки в Києві і пишуть гівно на Клопотенка.
Удалено администрацией...
Молода і нерозважлива• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Короче, приезжал он в Австралию, выступал на национальном телевиденье типа про украинскую кухню рассказывал, теперь австралийцы думают, что мы все такие притрушеные и едим салат из буряка залитый кипятком. Ну и образ у него конечно позор позорный.
Як він поїхав у Австралію, цікаво? У нього бронь як у працівника критичної промисловості?
автор Херсон це Україна • 27 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
Перша леді колгоспу• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Удалено администрацией...
Распутница• 27 июля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Перестаньте смеяться.Все блюда у него вкусные,я готовлю по рецептам от Клопотенка,реально вкусно и сырники и каши и мясо и котлеты,и очень много.Рецепты простые,минимум извращений
Никто не обосрался?
Распутница• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Да при тому що. Я ресторанно-готельний бухгалтер і в нас працюють шеф кухарями з мастер шефу, кращих власник забирає до себе в дім готувати. А власник посол Ізраїлю в Україні і особисто знайомий із зе!
Олег?
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Тут всем это интересно было, как здоровый молодой мужик приехал, когда все остальные заперты, избирательное законодательство, тоже показательно очень про нас.
автор Херсон це Україна • 27 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
Ну не з раші, бо тільки рашисти вчили російську і продовжують писати і говорити! Бо адекватна людина після обстрілів вже б не говорила ніколи на російській!
Перша леді колгоспу• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Удалено администрацией...
автор Херсон це Україна • 27 июля 2025
Ответ дляРаспутница
Олег?
Вишняков!
Перша леді колгоспу• 27 июля 2025
Ответ дляРаспутница
Олег?
Удалено администрацией...
Звоночек• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Удалено администрацией...
Дать не має такого слова в українській мові. І як ви с цим живете, не уявляю)
Аристократка-тунеядка• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Як пафосно про образ українського народу , прям срср повіяло
Мета не іжа того приїзду , а популярізація України в світі , бо до війни іноземці не відокремлювали нас від росіянців
Распутница• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Вишняков!
Кадр с приколом) дотошный и жадный
Перша леді колгоспу• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Удалено администрацией...
Молода і нерозважлива• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Це всі аргументи у вас за Клопотенка? Чи ще щось буде? Як так виходить, що хтось весь час війни колесить по світу, а інші чоловіки сидять закриті і з ризиком бути затягнутим у бусик і не дійти до дому і до дітей?
Я достатньо українською написала, щоб Ви зрозуміли моє питання і відповіли на нього?
автор Херсон це Україна • 27 июля 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
А я не чоловік і можу їздити куди хочу! І Клопотенко куди хоче туди і їде в нього є на то підстави! А те що ваш чоловік не пішов на шоу чи не добився таких знайомств, то ж його проблеми! У всіх зараз чоловіки в не доброму становищі!
автор Херсон це Україна • 27 июля 2025
Ответ дляРаспутница
Кадр с приколом) дотошный и жадный
Ну який є!
Бабка_в_кедах• 27 июля 2025
Ответ дляКіма кепка
Омг, уже и туда добрался? Мало школьников ...
Продолжайте! Мало школьников... с язвой
Распутница• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Ну який є!
Присылал фото своего удава
Обнять и плакать и волохня рыжая вокруг
Молода і нерозважлива• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
То це Ви в Австралії про буряки розказували? До вас тепер треба звертатись як до Євгенії?)) Ну то тоді питання друге - коли попруть рецепти з саранчі, Євгеніє, бо час плине. Саранча пролітає 100 км за добу
Рассказница• 27 июля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Я герхшник, мені сух пай їсти не можна, чи мівінні супчики і ця ідея з їжею в потязі класна! А те що вам Клопотенко не подобається, то кому він подобається.
герхшник - никакие буквы не подходят, чтобы получилось слово
Вы - кто?
Їжак в панчохах• 27 июля 2025
Ответ дляMacOS-ница
Удалено администрацией...
Суо з панцирів раків
Рассказница• 27 июля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Я вообще все рецепты ищу у него. Запеканка, сырник, варенье, и много чего. Только раздражает на сайте предыстория блюд. Особенно, когда сначала готовить начинаю, потом рецепт ищу)))
Рассказница• 27 июля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Що таке образ рагуля? Хто такий рагуль?
Це росіян так називають, тільки тссс - вони про це не знають🤫
Їжак в панчохах• 27 июля 2025
Ответ дляIren55
Боби з квашеною капустою - це ви про бігус?